Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Провокирам с вкус💅🏻 Буба лази-хит на лято 2024!

8-E0-DC341-47-DA-4-D32-B7-EB-8-B61-A0432

Буба Лази си ми е евъргрийн от години. За жалост махнаха по-добрата версия (без мазните отсвири) от стрийминг и съм принуден да я слушам на локален файл без да ми се отчита в статистики...

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Stela каза:

Ако се чудите къде си пазарува Преси, ето.. Все пак пести пари лайкове :3fdb8960598fa63e:

Messenger_creation_49a9818b-2faa-42fc-8e04-ea46c3a3e216.jpeg.179990a4658620a4282fbb3a39f1b0f6.jpeg

Messenger_creation_caed99e2-6109-4b44-a247-7831d45dae94.jpeg.0a2445933227c740d57731686d0447de.jpeg

тея обеци  ужасен кич и грозотия, но съм 100% сигурен, че са й пробутани от гнома Пижов, който е стилист за този клип.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Меди тази година нещо доста спи. Само дуета със Селина в канала на Мега стар, в неговия нищо.

Меди рискува да се превърне в Анелия номер 2 с тези никому ненужни дуети с осморазрядни дебютиращи мангасарки от МегаФлоп мюзик. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди според мен подготвя албум за есента или Десита не го пуска от спалнята. Друго обяснение за слабата му активност нямам. Няма да се изненадам ако обяви и концерт за пролетта,но надали. Иначе точно сега му е момента за подобна крачка.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Меди според мен подготвя албум за есента или Десита не го пуска от спалнята. Друго обяснение за слабата му активност нямам. Няма да се изненадам ако обяви и концерт за пролетта,но надали. Иначе точно сега му е момента за подобна крачка.

Още от миналото лято се говори, че ще пуска албум, така че не се знае до колко е истина…

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Прес втория ден има 97к засега. 🥲

Нека си знаят, че всяка може да флопне. Очевидно претоплените манджи не носят дивиденти.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Прес втория ден има 97к засега. 🥲

Важното е, че този мегахит кърти дневно все още с 100-120К, месец и половина след излизането си

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Dislike 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Важното е, че този мегахит кърти дневно все още с 100-120К, месец и половина след излизането си

 

Уау, най-голямата звезда на България и най-голямата актуална звезда на Румъния правят по 100К на ден месец и половина, като сбор на гледанията от две държави. Зле.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Уау, най-голямата звезда на България и най-голямата актуална звезда на Румъния правят по 100К на ден месец и половина, като сбор на гледанията от две държави. Зле.

:roll1:

този чичак не го бях чувал преди дуета с Галена, силно се съмнявам да е най-голямата им актуална звезда на братушките мангусти от ромения. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Emanuela.Carey каза:

Данчето се разкрасява на лайв

IMG-6759.jpg
IMG-6757.jpg
IMG-6764.jpg

ето до именно това води, дами и господа, липсата на адекватна психиатрична и финансова помощ за цирковите артисти в пенсионна и след пенсионна възраст в Булгария. Кой я е бил през долната джука и с какво - няма да питам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:

този чичак не го бях чувал преди дуета с Галена, силно се съмнявам да е най-голямата им актуална звезда на братушките мангусти от ромения. 

Точно той е, тя затова прави дует с него. Най-актуалният им в модерното манеле, има големи хитове.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Прощаваме й граматическата грешка на Счета,все пак силата й е в сметките,а не в правописа.

E59-F85-C2-9-DCC-4176-90-DE-82-D90-F4-DE

Редбул с три пачавретини отзаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...