Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Sunlight каза:

Утре закриват сезона с Коце в Созпол: 

Знаят с кой да закриват. 

КОНСТАНТИН на живо - 30.08 /Петък/

Избрахме най-добрия и най-обичания изпълнител да закрие сезона на изпълнителите за лято 2024

Заповядайте да пием, пеем и танцуваме заедно с БАТЕ КОЦЕ

Телефон за резервации:

0999 999 796

Созопол, Централен плаж

#summer2024 #sozopol #alcohol #nightlive #party #live #konstantin #beach #sozopolbeach

Давай, Бате-шефе, да живучкаме така!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано й свалят профилите на Диона навсякъде и да й спре и без това излишната “кариера”. Възможно ли е да я последват Биляниш,Димоф,Антонио,Палома,половината Алфа мюзик, Ра, Супер Са6,Мария и пхоляма част от останалите в Пайнер, благодарим!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Като гледам повечето закриват все с Коце. Афтърплейс в Приморско също закриха с Коце. Миналата година също закриваха с Коце. 

 

преди 17 минути, Sunlight каза:

От А до Я сега с песните на Гергана по Планета. 

Ти отново ли се появяваш с този безумен спам за наркомани, пияници и други вид отрепки?

Беше се скрила за известен период. 

  • Like 3
  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия защо записва във Вирджиния рекърдс? Не че съм против - малко да се смени от само Ганев и Асенов.

Иначе и Весела Думанова е там - да не би всъщност да не пусне нещо друго вместо AI песента? Или просто ще променя текста, за да не я свързват с Галена.

IMG-7669.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

@fengergana мила,възползва ли се от гей списъка,който Гюрга обяви публично? Някой Кралски направи ли те дармадан?

WWW.INSTAGRAM.COM

849 likes, 57 comments - gloria_bulgaria on August 27, 2024: "Благодаря ви от ❤️ ,прекрасен албум сте сътворили ! 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 Радвам се , че имам толкова...

 

Въпреки че пише ТОП фенове, всички са ботъм,мила, не ме привличат🤪

  • Like 1
  • Haha 4
  • Kiss 1
  • Tongue 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия защо записва във Вирджиния рекърдс? Не че съм против - малко да се смени от само Ганев и Асенов.

Иначе и Весела Думанова е там - да не би всъщност да не пусне нещо друго вместо AI песента? Или просто ще променя текста, за да не я свързват с Галена.

IMG-7669.jpg

По-скоро прави поп проект. Видя, че с Костио не се получава и мина на ВИРГИНИЯ!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

По-скоро прави поп проект. Видя, че с Костио не се получава и мина на ВИРГИНИЯ!

Не я виждам с песен в стилистиката на Дара Екимова и другата Дара. Дано поне е нещо с tropical house/латино звучене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Sunlight каза:

Утре закриват сезона с Коце в Созпол: 

Знаят с кой да закриват. 

КОНСТАНТИН на живо - 30.08 /Петък/

Избрахме най-добрия и най-обичания изпълнител да закрие сезона на изпълнителите за лято 2024

Заповядайте да пием, пеем и танцуваме заедно с БАТЕ КОЦЕ

Телефон за резервации:

0999 999 796

Созопол, Централен плаж

#summer2024 #sozopol #alcohol #nightlive #party #live #konstantin #beach #sozopolbeach

Утре не затварят всички клубове в Созопол 🤔 откога 1 дискотека е равна на закриване на сезона 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Утре не затварят всички клубове в Созопол 🤔 откога 1 дискотека е равна на закриване на сезона 😂

Не една дискотека, а един наркоман. Ако бяха сериозни да закриват, щяха да викнат нещо хитово, като Рашия. 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Just_Me каза:

Утре не затварят всички клубове в Созопол 🤔 откога 1 дискотека е равна на закриване на сезона 😂

Това е втория клуб в Созопол, който затваря. Преди това затвори Хелп. В Приморско пък много рано затвори с Коце Афтърплейс, Сикретс , Слънчев бряг затвори също наскоро Единствено Лав, Габана , Кавали Китен ще работят до средата на септември и във Варна Summer Cult. 

То си пише, че закриват сезона. клуба. А и септември дпйде ли, лятото е свършило. За мен август като дойде,, лятото си отива. Не, че го усетих много лятото. 

Това лято не съм отишла никъде на почивка, освен на участия на Коце и 2 концерта. И то отивам за един ден на даденото място и на другия ден се прибирам, щото на следващия ден съм на работа цял ден. С 2 на 2 като работиш е тъй. 

И The 1 затварят в Слънчев бряг на 31.08 с Преслава. Вторият клуб в Слънчев бряг, който затваря. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Аз пък не знам кой нормален се кефи на поведението на Кокаин. Нищо лично зайке.

То пък поведението на Жалка е по-софистицирано. И тя плямпа глупости от сцената като коцио. Когато са пияни хората се кефят на подобни тъпизми. Между другото последното чалга участие, на което съм бил е това на Коцио. И повече не повторих. Криндж. Но явно не съм за подобен род "изпълнения". Проблемът си е в мен. 

Въобще защо хората ходят по участия? Щото са известни. Иначе не предлагат нищо. Е, плейбек и селски подхвърляния. Това им е шоуто. А тия като Галка поне танцуват, но пък за сметка на това грачат нетърпимо.

По тая причини концертите по залите са с по-голяма стойност. Трезви хора. Платили, за да те слушат и гледат на живо. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

То пък поведението на Жалка е по-софистицирано. И тя плямпа глупости от сцената като коцио. Когато са пияни хората се кефят на подобни тъпизми. Между другото последното чалга участие, на което съм бил е това на Коцио. И повече не повторих. Криндж. Но явно не съм за подобен род "изпълнения". Проблемът си е в мен. 

Въобще защо хората ходят по участия? Щото са известни. Иначе не предлагат нищо. Е, плейбек и селски подхвърляния. Това им е шоуто. А тия като Галка поне танцуват, но пък за сметка на това грачат нетърпимо.

По тая причини концертите по залите са с по-голяма стойност. Трезви хора. Платили, за да те слушат и гледат на живо. 

 

Е сам си го каза. На Галена това е поведението когато се появи в клуба на сцената и води контакт с пияна публика. Кокаин е такъв 24/7. Прави се на интересен и забавен и по клипове, тик тоци, скечове. Много добри бяха сравненията с Диона, щото когато го правят жените са наркоманки, к*рви и не знам какви, а когато го правят мъжете може да имат всякакви нарушения през годините като тези на Емрах, Фики, Коце итн. и се затварят очи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Е сам си го каза. На Галена това е поведението когато се появи в клуба на сцената и води контакт с пияна публика. Кокаин е такъв 24/7. Прави се на интересен и забавен и по клипове, тик тоци, скечове. Много добри бяха сравненията с Диона, щото когато го правят жените са наркоманки, к*рви и не знам какви, а когато го правят мъжете може да имат всякакви нарушения през годините като тези на Емрах, Фики, Коце итн. и се затварят очи.

Е, какво му е лошото да е такъв? Това че е дразнещ за теб и мен, не значи че не му се получава. Да, двойният аршин си е запазена черта, но нека да напомним и прегрешенията на Жалка. Даже това нейно отслабване с Озембик стана национален проблем. Колко кифли видяха от нея и имаше проблеми с доставката на този медикамент за диабетици? Колко хазартни реклами снима Жалка? Тъй че за мен са тотално равни с Коцио. Той пък с цигарите. 

Въобще чалгарките са супер пропаднали. Една нормална няма от старите. Алфите май са що годе читави като хора. Тези на Меди май също. А Даймъндс са като прелюдия между старите и новите. Като неговите са по-скоро по-остарелия модел.

То и времеви се получи така. 

Планета - преди 2017

Даймънд  2017-2020

Алфа, Мегастар 2020-2024

Тъй че Даймънд бяха като франкенщайни и те реално пускаха всичко по Планета. А сега всички са самостоятелни единици, само Пашевите господа още седят в общ канал, дето е като този на Пайнера

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 минути, meleto каза:

Е, какво му е лошото да е такъв? Това че е дразнещ за теб и мен, не значи че не му се получава. Да, двойният аршин си е запазена черта, но нека да напомним и прегрешенията на Жалка. Даже това нейно отслабване с Озембик стана национален проблем. Колко кифли видяха от нея и имаше проблеми с доставката на този медикамент за диабетици? Колко хазартни реклами снима Жалка? Тъй че за мен са тотално равни с Коцио. Той пък с цигарите. 

Въобще чалгарките са супер пропаднали. Една нормална няма от старите. Алфите май са що годе читави като хора.

 Буквално алфите рекламират същите неща, ако не и повече. Просто не са достатъчно известни за да гръмне нета да ги коментира.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Е, какво му е лошото да е такъв? Това че е дразнещ за теб и мен, не значи че не му се получава. Да, двойният аршин си е запазена черта, но нека да напомним и прегрешенията на Жалка. Даже това нейно отслабване с Озембик стана национален проблем. Колко кифли видяха от нея и имаше проблеми с доставката на този медикамент за диабетици? Колко хазартни реклами снима Жалка? Тъй че за мен са тотално равни с Коцио. Той пък с цигарите. 

Въобще чалгарките са супер пропаднали. Една нормална няма от старите. Алфите май са що годе читави като хора. Тези на Меди май също. А Даймъндс са като прелюдия между старите и новите. Като неговите са по-скоро по-остарелия модел.

То и времеви се получи така. 

Планета - преди 2017

Даймънд  2017-2020

Алфа, Мегастар 2020-2024

Тъй че Даймънд бяха като франкенщайни и те реално пускаха всичко по Планета. А сега всички са самостоятелни единици, само Пашевите господа още седят в общ канал, дето е като този на Пайнера

Само да вмъкна че Галин (може би и Алфите му, не помня) рекламираше вейп с канабис. Така че и Алфа не са светци, а са с тийн таргет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

 

 Буквално алфите рекламират същите неща, ако не и повече. Просто не са достатъчно известни за да гръмне нета да ги коментира.

Тя понеже Диона е повече известна от тях. Просто нейното име вече гръмна с такива неща преди време. Преди пък почти всички постоянно рекламираха цигарите Мерилин в клиповете си. Вейповете дори тези без никотин не са безвредни... Ако тръгнем да изброяваме има много такива случки, но пак не е оправдано. Диона трябваше да откаже рекламата, знаейки в какво е замесвано вече името й. Да обяснява как не е очаквала да се приеме така е смешно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тя понеже Диона е повече известна от тях. Просто нейното име вече гръмна с такива неща преди време. Преди пък почти всички постоянно рекламираха цигарите Мерилин в клиповете си. Вейповете дори тези без никотин не са безвредни... Ако тръгнем да изброяваме има много такива случки, но пак не е оправдано. Диона трябваше да откаже рекламата, знаейки в какво е замесвано вече името й. Да обяснява как не е очаквала да се приеме така е смешно.

Доня знае много добре каква ще е реакцията. То самото видео и посланието - нещо казваше "знам от опит" и тн. Просто не са очаквали толкова негативна реакция. а пък тия производители май нямат лиценз, нещо такова четох. ххах

Да направиш реклама и тя да се окаже прът - да не казвам къде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

 

 Буквално алфите рекламират същите неща, ако не и повече. Просто не са достатъчно известни за да гръмне нета да ги коментира.

Не съм виждал да рекламират цигари, алкохол и хазарт???

Вейповете не са полезни също, но са далеч по-приемливи от горните три. Не че е оправдание, но ако ги сложим в класация?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...