Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji1 каза:

Е, да, и аз харесвах стила му преди да се изтърка преди две десетилетия. Направи чутовни хитове с Гергана, Емилия, Анелия.

Именно, трябва да разнообрази, за да се котира. Аз от клипчето с Деси Слава чувам познат Токичов отсвир отпреди 20 години. Затова съм скептичен.

На теб хареса ли ти песента на Анелия от него, която излезе сравнително скоро?

Честно казано очаквах повече. Самата песен ако трябва да я сравня примерно ми е по-силна от песен като "Отивам си, защото те обичам" или "Прегръщай ме" които не харесвах, но няма нищо общо с хитовете които е направил на Анелия. Нито с песните на Гергана, Емилия, Малина, Татяна, че даже и Жулиета която имаше няколко песни.
На Десислава май нещо подобно на "Бели нощи" чувам. Трябва разнообразие, това искам да кажа. 
За мен може би най-любимите ми песни на Токича ще останат Всичко води към теб на Анелия, Последна вечер, Губя те бавно и много други на Гергана.... но основно тези трите песни са ми супер любими. Както и обожавам Как предаде любовта, на Емилия - Ела ме вземи, За мен забрави и други такива песни.... Някак си тези които посочих, нито една няма общо с другата песен. И много пъти съм казвал, че най-различната и уникална песен в този жанр за мен остава "Последна вечер" на Гергана.... нещо такова сякаш липсва..... Всичко е ПРЕКАЛЕНО поп-фолк. Харесва ми като стил, да е по-денс, повече поп.... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

За какво за бога им е на Галена и Преслава да правт песни от Флопича през 2024?!💀
Такива фигури дърпат носталгията само на определен таргет запалени фенове, масово не. Примерно колко пишеха и за завръщане на Сиана и Андреа(с оцко), а песните им няма да имат и 200к за месец.

Веднага ти отговарям. За личен кеф и разнообразие. Никога не знаеш дали няма да им се получи. Аз не казвам да правят песни като "Не можеш да ме замениш" или нещо старо и носталгично, а да опитат..... Ако не им харесва как звучи песента , винаги може да не я пуснат или да се пусне като сингъл в албум без видео , например.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Пазарът отхвърля все по-голяма бройка певици, които в близокото минало успяваха да се домогнат до хитове и имаха някакво влияние. Усещаш ли? Все по-малък брой песни успяват до се докопат до 10 млн.

Да, според мен е защото станаха прекалено еднакви като продукция и не предлагат нищо интересно, различно и нямат развитие. От имената преди 2010 способни на хитове останаха само Галена, Преслава, Азис, Коце и Емилия?
Тотално дъно станаха Десислава, Анелия и Андреа, натам отиват и Тони, Джена, Емануела(лийд проекти), Цветелина Янева и Алисия. 
Средно ниво държат Галин, Теди, Рокса, Фики и алфите. 
От новите Меди е със стабилна кариера.
Това е жанра за мен през 2024.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък би ми било интересно примерно Емануела да направи песен от Токича. И не само - всички големи имена би ми било интересно да видя какво ще им предложи като песни.

Колкото и да харесвам Ганев, на него му е нужна почивка. Оцко го няма, Пашев пропадна. А другите кадърни композитори са тотално изчерпани. Остава ни един Асенов да ни дъни ушите.

А да - и много кавъри.

Не виждам проблем да се даде шанс на някой български композитор, който се е надъхал да работи. Особено пък ако има доказани хитове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

 

Айде и този се изказа... Айде оставете Триона да си почива вече...

Гейлорда решил да се прави на съдия от Софийски градски...

Кой им даде телефона да я следват? Кой ти каза, че Триона е възпитателен орган?

Всъщност тези които я плюят си употребяват точно такива субстанции за каквито си мислят, че има във видеото.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Същата. Има дует с Невена Цонева. На мен не ми харесва като изпълнител, но може и да си променя мнението ако изкара някаква интересна песен. Но подобни клипове вече сме гледали. Не е интересно.

Оп чакай това е Наташа, аз я обърках с онази Лина :D Тя имаше такъв проблем.

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Оп чакай това е Наташа, аз я обърках с онази Лина :D Тя имаше такъв проблем.

Аааааааа, тая ми е отвратителна. :D Дано наистина се откаже.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За балоните и вейповете кога? За първото разбрахме, че имало конфликт на интереси. Тук как няма такъв конфликт? Щото не са набарали далавера още и тук...

Всъщност вейповете са като тютюневите цигари, обаче не са забранени за реклама. Яко а?

WWW.FACEBOOK.COM

Здравният министър Галя Кондева е разпоредила на Регионалните здравни инспекции да извършат проверки в спешен порядък във физически обекти, за които има информация, че може да се предлагат т.нар....

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Доня знае много добре каква ще е реакцията. То самото видео и посланието - нещо казваше "знам от опит" и тн. Просто не са очаквали толкова негативна реакция. а пък тия производители май нямат лиценз, нещо такова четох. ххах

Да направиш реклама и тя да се окаже прът - да не казвам къде.

Те не са ли същите които произвеждат Рудбул? Диона е ясна ама този път наистина не знам как ще излезе от тая ситуация. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

Този имаше много силни песни, но не се оценяваха.

 

Защото е някак безличен и му липсва харизма. Иначе наистина има попадения. 

Със Сузанита и Емануела им се беше получило

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Те не са ли същите които произвеждат Рудбул? Диона е ясна ама този път наистина не знам как ще излезе от тая ситуация. 

Всяко чудо за 3 дни. Ще я подъвчат една седмица и след това ще им стане скучно.

Иначе ясно че кариерата ѝ няма да процъфти, но хората и без това не я взимаха насериозно.

Забелязах обаче, че Рокасана я е отследвала - а първа я защити при Нурофена. 
Смятай щом Рокса не иска да се асоциира с нея… Вече ще трябва да плаща хонорар на някой да направи дует.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Всяко чудо за 3 дни. Ще я подъвчат една седмица и след това ще им стане скучно.

Иначе ясно че кариерата ѝ няма да процъфти, но хората и без това не я взимаха насериозно.

Забелязах обаче, че Рокасана я е отследвала - а първа я защити при Нурофена. 
Смятай щом Рокса не иска да се асоциира с нея… Вече ще трябва да плаща хонорар на някой да направи дует.

Тя не беше ли в партията на Радостин Василев. Може да й е казал да я маха за да не се свързват с такива неща :D

  • Like 2
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

SIGNAL.BG

Мария призна, че по време на третия си брак е била лъгана, обиждана и е живяла в страх. Попфолк звездата вече е подала  Мария е подала документи за развод със

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ooo 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Всяко чудо за 3 дни. Ще я подъвчат една седмица и след това ще им стане скучно.

Иначе ясно че кариерата ѝ няма да процъфти, но хората и без това не я взимаха насериозно.

Забелязах обаче, че Рокасана я е отследвала - а първа я защити при Нурофена. 
Смятай щом Рокса не иска да се асоциира с нея… Вече ще трябва да плаща хонорар на някой да направи дует.

Този път никой не я е защитил все още и не ми се вярва някой да го направи. Иначе каква е жалка да се обяснява, че много по-големи имена рекламирали хазарт и хазарта бил по-опасен едва ли не. Виновна е, ама вместо да се извини тя прехвърля топката към съвсем различни ситуации.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Иначе каква е жалка да се обяснява, че много по-големи имена рекламирали хазарт и хазарта бил по-опасен едва ли не.

От хазарта ако я бяха поканили за реклама щеше да се съгласи на секундата, просто явно и те не я искат. :D 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

От хазарта ако я бяха поканили за реклама щеше да се съгласи на секундата, просто явно и те не я искат. :D 

Искат я само за неща които се приемат с нос. Доверяват се на опита. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

 

SIGNAL.BG

Мария призна, че по време на третия си брак е била лъгана, обиждана и е живяла в страх. Попфолк звездата вече е подала  Мария е подала документи за развод със

 

Вадя си извод, че постоянно й е изневерявал. Щом казва "Всичко беше лъжи, напрежение, лъжи, напрежение, схеми".

Дали ще намери пореден богаташ, който да подлъже да се ожени за нея, сигурно вече е в моуд на търсене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Вадя си извод, че постоянно й е изневерявал. Щом казва "Всичко беше лъжи, напрежение, лъжи, напрежение, схеми".

Дали ще намери пореден богаташ, който да подлъже да се ожени за нея, сигурно вече е в моуд на търсене.

Време е да си отвори една фирма и да си прави сама парите и да не разчита на батки да я издържат срещу натура.

  • Like 2
  • Confused 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Вадя си извод, че постоянно й е изневерявал. Щом казва "Всичко беше лъжи, напрежение, лъжи, напрежение, схеми".

Дали ще намери пореден богаташ, който да подлъже да се ожени за нея, сигурно вече е в моуд на търсене.

Бяха написали, че вече са я видяли с нов джип и мъж? Вчера или онзи ден четох. 

  • Like 1
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Време е да си отвори една фирма и да си прави сама парите и да не разчита на батки да я издържат срещу натура.

Фирма за какво? Сводничество, да предава нататък богатия си опит? Успешен бизнес не се гради току така без акъл. Неслучайно доста от певиците направо си казват "Аз мога да пея, друго не мога".

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

След Диона и друга певица скандализира с реклама за енергиен прах. Поредният клип с реклама на енергиен прах е на хип хоп изпълнителката Виктория Тодорова,

 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

@meleto Видя ли клипчета на Делта форс и Мъко моя. Нали искаше на баладата да видиш, че има приеми. Ци две съм постнала. :e040:

Къде това? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...