Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

На 91-ва страница.

там видях Играй??? @Stela постни пак. Аз чета по диагонал и изпускам доста неща, честно казано.

 

Видях! Добре, вече се съгласих с гледанията й. Жалка всъщност има не лош албум. Но повече пълнежи. Пуснете си го.

Прогнозата ми, че Делта форс ще е най-голям хит от албума, помните ли я?   

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

там видях Играй??? @Stela постни пак. Аз чета по диагонал и изпускам доста неща, честно казано.

Не се прави на интересен. Дейнджър и Стела са пуснали клипчета на "Делта форс" и "Мъко моя"

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не се прави на интересен. Дейнджър и Стела са пуснали клипчета на "Делта форс" и "Мъко моя"

Да, но е на 92 страница, измамник!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Втора фотосесия прави в същата кошара. Официално бедна е!

IMG-7686.jpg

Намерила е естествения си хабитат. Не знам защо й е чантичка. Да грабва вилата и да работи.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

там видях Играй??? @Stela постни пак. Аз чета по диагонал и изпускам доста неща, честно казано.

 

Видях! Добре, вече се съгласих с гледанията й. Жалка всъщност има не лош албум. Но повече пълнежи. Пуснете си го.

Прогнозата ми, че Делта форс ще е най-голям хит от албума, помните ли я?   

Повече пълнежи? В тубата има 6 от 9 песни над 4м за два месеца и се реализират като познати песни. Запалката е плътно зад тях, но в споти е топ 3 и още чартва. Убий ме и Играй се представят по-слабо, но какво очакваш? Нито в балкански, нито в световен план няма албум в който абсолютно всичко е хит.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Повече пълнежи? В тубата има 6 от 9 песни над 4м за два месеца и се реализират като познати песни. Запалката е плътно зад тях, но в споти е топ 3 и още чартва. Убий ме и Играй се представят по-слабо, но какво очакваш? Нито в балкански, нито в световен план няма албум в който абсолютно всичко е хит.

Глупости до глупости. Всички пълнежи на Галена са хитове. Този албум е най-продаваният за 2024, а може би и на десетилетието. Играй не се представя зле. Виж в ТикТок хората полудяват и играят брутално. Що се отнася до Убий ме - сигурен съм, че @Balkandji1 я е чувал от колите на хората и е тотален хит! Може би я въртят по радио Вероника и е в топ 10 на чарта им. 

Освен това коя е слабата песен на Галена от този албум? Всичките са хитове. От старите-познати до новите с от 2-10 милиона гледания. Така че не си прав! Възможно е всички песни да са хитове, както нашите издават стари сингли в албум. Така е и с най-голямата в жанра за 2024. Пр... алена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Глупости до глупости. Всички пълнежи на Галена са хитове. Този албум е най-продаваният за 2024, а може би и на десетилетието. Играй не се представя зле. Виж в ТикТок хората полудяват и играят брутално. Що се отнася до Убий ме - сигурен съм, че @Balkandji1 я е чувал от колите на хората и е тотален хит! Може би я въртят по радио Вероника и е в топ 10 на чарта им. 

Освен това коя е слабата песен на Галена от този албум? Всичките са хитове. От старите-познати до новите с от 2-10 милиона гледания. Така че не си прав! Възможно е всички песни да са хитове, както нашите издават стари сингли в албум. Така е и с най-голямата в жанра за 2024. Пр... алена.

Последното нещо подобно на истински албум беше този на Преслава от 2019 с 5 нови, с никаква реализация и занимация с новите песни. Вместо да се кефим че някой е направил крачка към завръщане на албумите с нови песни в България, ти хейтиш. Има 10 познати, само за да стигне до желаната бройка от 20, тематично за кариерата, иначе без проблем можеше да мине и само с 10-те песни. В интервюто беше споделила и че искала да пусне 20 нови, но в крайна сметка е отказана, защото е твърде много и ще останат незабелязани.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Последното нещо подобно на истински албум беше този на Преслава от 2019 с 5 нови, с никаква реализация и занимация с новите песни. Вместо да се кефим че някой е направил крачка към завръщане на албумите с нови песни в България, ти хейтиш. Има 10 познати, само за да стигне до желаната бройка от 20, тематично за кариерата, иначе без проблем можеше да мине и само с 10-те песни. В интервюто беше споделила и че искала да пусне 20 нови, но в крайна сметка е отказана, защото е твърде много и ще останат незабелязани.

Не хейтя, ни най-малко. Всички обичат Галена, както и аз. С едно не съм съгласен. Новите песни не са 9, а 6 - 2 кавъра и ремикс - не ги броя. Както казах, в ТикТок всеки втори стрийм е с Делта форс, а останалите песни са хитове в дискотеките. Поне сезонни такива. Делта форс може и да изкара до късната есен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

За пръв път виждам някой да се самоцитира. Сега и аз ще го направя.

Кво беше ... Андреа - Опа, опа 2024 :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen @fengergana @GERGANAFAN

Акустичен хит!:heart:

Ремастър??? Да не би наистина да е официален канал и Гери в почивните дни от касата да се отдава на носталгия и да си качва старите песни? Може би работи 2 на 2 както нашата звезда Зайчето!:heart:

  • Like 2
  • Love 1
  • Hug 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

@Gerganafen @fengergana @GERGANAFAN

Акустичен хит!:heart:

Ремастър??? Да не би наистина да е официален канал и Гери в почивните дни от касата да се отдава на носталгия и да си качва старите песни? Може би работи 2 на 2 както нашата звезда Зайчето!:heart:

Странно е. А и да си сложи стара снимка? Имам усещане, че ще се завърне. Нещо се случва, казвам ви!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Balkandji1 каза:

Хит! Фолк певици, които четете форума, купувайте тая песен от мелето, готов хит.

 

Хит Юнона! За нейния глас е 😍

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Странно е. А и да си сложи стара снимка? Имам усещане, че ще се завърне. Нещо се случва, казвам ви!

Токичов албум с генерален спонсор Лидл.:heart: Пак ще се хили от билборди както през 2006.:Vishenka_05:Пилотен сингъл - дует с другия ангелски глас Деси Слава.:a040:

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Токичов албум с генерален спонсор Лидл.:heart: Пак ще се хили от билборди както през 2006.:Vishenka_05:Пилотен сингъл - дует с другия ангелски глас Деси Слава.:a040:

Е, крайно време е да заснеме клип в Космоса! Това ще е ултра завръщане!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Ai музика е доста интересно, преди месеци пробвах за ремикси на бг песни. 

Истинският ремикс на Мъко моя:

SUNO.COM

balkan turbofolk song. Listen and make your own with Suno.

 

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Е, крайно време е да заснеме клип в Космоса! Това ще е ултра завръщане!

Преговаря с НАСА в момента. Клипът действително ще бъде реализиран в Космоса и ще е дует с Галин (за да го остави там). :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

От вчера не съм я спрял,а днес я чух от една кола,така че…златен хит!

 

 

Яница е един от най-успешните експерименти в чалгата за последните 10 години! Цели 10 години прогресираше и накрая се нареди в топ 10! 

И въпреки че роди, отново остава топ милфка и съвсем скоро ще избухне с тотален хит.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...