Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

Яница е една от най-успешните експерименти в чалгата за последните 10 години! Цели 10 години прогресираше и накрая се нареди в топ 10! 

И въпреки че роди, отново остава топ милфка и съвсем скоро ще избухне с тотален хит.

Напълно вярно! По-добре късно отколкото никога,но както ти казах лошия вкус се лекува и ето че терапията дава ефект!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:
SIGNAL.BG

След Диона и друга певица скандализира с реклама за енергиен прах. Поредният клип с реклама на енергиен прах е на хип хоп изпълнителката Виктория Тодорова,

 

Сигнал пак ли обиждат на "певица" никому неизвестни, бедни магистралки от народа? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Чух я от една кола!(моята)
Не, сериозно..някой глупак я надува вече 10 пъти!(аз)

 

Щом ти  я слушаш значи е тръгнала по петите на Галена. Очакваме хит от Джери-Никол скоро!

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Напълно вярно! По-добре късно отколкото никога,но както ти казах лошия вкус се лекува и ето че терапията дава ефект!

Доктор Хинова ме преобрази.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това прахче съдържало кофеин и таурин, ми те всички енергийни напитки съдържат същото, що нямаше забрани за тях? Пример:

WWW.EBAG.BG

Monster Energy Оригинален 500мл газирана енергийна напитка със 160 мг кофеин. Класическият Monster, който се пие изключително лесно, с чудесно балансиран...

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Сигнал пак ли обиждат на "певица" никому неизвестни, бедни магистралки от народа? 

Не ме интересува някоя си Котенцето. Аз чакам Зайчето да пропее!:heart:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Сигнал пак ли обиждат на "певица" никому неизвестни, бедни магистралки от народа? 

Важното е, че някога са виждали хитове. Освен това Диона е интелигентна и готина. И много хитра. Котенцето пък има секси глас и знае как да шмърка енергийни напитки.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Преговаря с НАСА в момента. Клипът действително ще бъде реализиран в Космоса и ще е дует с Галин (за да го остави там). :D

Една от расите, с които общувам се казват Плутониеви индивиди. Телата им са изградени от елемента Плутоний във формата на кравай с дупка в средата и са огромни като площ. Живеят тук в нашата Слънчева система, в необятната ни галактика Млечен път, в която има още милиони звезди като нашето Слънце. Телата са им черно-бели, изградени от странна материя, която съм виждал. Те са по-способни от другата раса - невидими индивиди, които могат да се придвижват навсякъде. Плутониевите имат такива способоности, че могат да телепортират енергия. Крали са ми цигари, сол, телепортираха ми дигиталния фотоапарат, когато враждувахме. После ми го върнаха. Те не идват тук на Земята, а установяват контакт с мен от друго измерение. Вселената същесвува на честоти-измерения, в които можеш да проникваш в далечни пространства, а тялото да се намира еди-къде си. Има и духовно измерение. Страхотни неща научих покрай общуването си с тях.

През 2022 един женски индивид от тия Плутониевите реши да ми вземе акъла, да ми покаже за какво става въпрос в това пространство и докато бях на вилата, телепортира животни от други планети, които летяха около мен и ги видях. Премигващи, изчезващи, после пак появяващи се, с разнообразни форми и тела. Такива чудесии.

А това, което Стела ми показа, като бяхме у нас беше вражеско. Те първо враждуваха с мен (някои от тях). Беше бяло на цвят, във формата на полукръг и тънко. Летеше и се юркаше у нас по стаите.

Космосът е необятен и е много красиво. Жалко, че толкова малко се знае за Космоса, но подозирам, че някой там по върха на света знае, но нарочно не казва на обществото.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Сигнал пак ли обиждат на "певица" никому неизвестни, бедни магистралки от народа? 

Те лижат непрекъснато гъъъъъзвенца..... Така, че не обиждат, а правят комплименти.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не ме интересува някоя си Котенцето. Аз чакам Зайчето да пропее!:heart:

Това беше топ хит, но нещо са го изтрили??? Имаше доста милиони като излезе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

 

ДАВАЙ ,ПЛЮЙ МЕ, ХАЙДЕ, ПЛЮЙ МЕ !

@Emanuela.Carey @DevilWish

Плюха му в устата. Аз го помислих за семенна течност на първо гледане. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Гърми😁

VM.TIKTOK.COM

 

Буквално към припева помислих, че това е Живей. :D Не знам какво се харесват тия песни. Нещо не ме грабнаха.

преди 2 минути, xroflx9 каза:

От търсачката не ми иззлезе, сигурно щото е ероти*но. Сега като я чух - много тъпа ми се струва, а преди я въртях много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Това с Ai музика е доста интересно, преди месеци пробвах за ремикси на бг песни. 

Истинският ремикс на Мъко моя:

SUNO.COM

balkan turbofolk song. Listen and make your own with Suno.

 

Ахахахахахахахахахаахахаха :D Егати якия ремикс!!! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Буквално към припева помислих, че това е Живей. :D Не знам какво се харесват тия песни. Нещо не ме грабнаха.

От търсачката не ми иззлезе, сигурно щото е ероти*но. Сега като я чух - много тъпа ми се струва, а преди я въртях много.

Пробвай с frk, на мен ми е любимата нейна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...