Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

 Кат нема работа да си вземе всичките глави и да почне да ги жонглира.

Няма да са всички обаче. Първата отдавна я е хвърлила на боклука, иска да изтрие спомена за нея. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Това термометър за дупе ли е?

IMG-7689.jpg
@fengergana изсмукала си му силите!

Да не е безсмъртен. Всички боледуваме. Време е да си почине малко от оборота.

А това патенце да го си го е навирал в пръстена?

  • Like 1
  • Haha 5

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Това термометър за дупе ли е?

IMG-7689.jpg
@fengergana изсмукала си му силите!

Аз връщайки се, видейки Галин с термометър в дупето:
Галине!!!! ТАКА ТИ СЕ ПАДА!!!
image.png.555280d6d13b41c8b3ec3c341f71c917.png

  • Haha 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Balkandji1 Когато тебе те свалят дори женски Плутониеви индивиди, а за мен остава надеждата една известна певица (няма да казвам коя) да ми прати снимка на лидките си за моя лична мастур... консумация.:cry:

  • Haha 4
  • Sad 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Да не е безсмъртен. Всички боледуваме. Време е да си почине малко от оборота.

Е...... бързо оздравяване..... Този месец никак не беше от най-любимите ми.... и аз не се чувствах много ок. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Аз връщайки се, видейки Галин с термометър в дупето:
Галине!!!! ТАКА ТИ СЕ ПАДА!!!
image.png.555280d6d13b41c8b3ec3c341f71c917.png

Или: ДА ТИ ПРИСЕДНЕ ГАЛИНо!

  

преди 3 минути, DevilWish каза:

Е...... бързо оздравяване..... Този месец никак не беше от най-любимите ми.... и аз не се чувствах много ок. 

И аз хванах някакъв вирус в най-горещото време от годината, а вируса все едно е за зимата, трудно се маха от тебе, още оздравявам. Но не съм тръгнал да си снимам термометъра и да го качвам. Не е толкова зле щом си цъка на телефона айде.. "Ще ти минее, ще ти минее.."

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Или: ДА ТИ ПРИСЕДНЕ ГАЛИНо!

Преслава - "Патето"

Когато каза, че ще го слагаш,
патето видях.
За миг се вгледах и там се втренчих,
направо полудях!
Сега минават и всички питат 
за това патенце,
където плаче, като глупаче,
за тебе чурката.

Пр:
Патето, на Галя, Галя, Галя кръсти ли сега?!
Това те чака тебе, тебе, тебе, чака и сега?!
Влезе в цяла вана с пяна, но ако решиш.....
къде да бръкнеш - знаеш си.....
ела и ме люби, ела ме изпразнииииии...

Последни щори от теб пуснати,
мъжът до теб шепти....
че ще го хванеш и ще поемеш,
отзад най-добре ще стои...
Не ми го хакна, назад ме дръпна...
и жал ми е за теб.....
със завеси бели,
с мъде червени - да чакам само теб.....

 

  • skull 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

@Balkandji1 Когато тебе те свалят дори женски Плутониеви индивиди, а за мен остава надеждата една известна певица (няма да казвам коя) да ми прати снимка на лидките си за моя лична мастур... консумация.:cry:

Хахахах. Женски индивид не ме е свалял, те знаят, че съм гей. Виж мъжки - много, включително духове на неиндивиди от друга вселена. Има една Кадмиена вселена, за там разбрах, че всичко е изградено от елемента Кадмий. Като общуваха с мен ми пускаха Кадмий, страшно много възбуждаха пениса ми. Имаше голям интерес, често ми движеха пениса, но слава Богу този период отмина. Многократно трябваше да им напомням, че съм човек от планетата Земя и не възприемам да имам интимна връзка с извънземен. 

Имаше женски, впечатлени от магическите ми способности- да влияя на цифри и някои събития, казваха ми, че не са срещали такъв човек. Тази, която искаше да ме впечтли, наричам "Свака". Тя е зрял плутониев индивид, на стотици години, по-скоро се държи с мен като мъдра майка - усещам такава енергия от нея. В началото бяха удивени от пламът ми да се боря с тях, аз исках да ги убия, защото се намесиха в живота ми. А те през цялото време си играеха с мен на Терминатор. Пускат ми отрови, примерно Арсен или Живак. И ми викат "Бързо, магьоснико, ставай неуязвим към Арсен". И аз ставам и почвам да се вживявам. А те реално супер много ми помагат за самата трансформация. Направих едно от най-издържливите тела към отрови и радиация.

Самата Свака в моменти, в които бяхме врагове, ми телепортира кърлеж в сърцето, директно ми направи дупка в сърцето. Усещах как кръвта ми започва да се излива в абдоминалната кухина от сърцето, разболяваш се от анемия, ставаш много слаб и умираш. И някъде посредата Свака махна кърлежа и регенерира цялото сърце за минути. Сутринта имах лека слабост от изтеклата кръв, но до обед бях забравил за случката.

Та те могат да ме убият, ако искат. Но не искат. Заобичаха ме, сприятелихме се. На извънземните за мен е раздула някаква, на която дадох името Баба Г**ъз. Тя умря. Нея я убиха за лъжесвидетелстване относно мен. Тая Баба Г**ъз представляваше някакво извънземно същество, изградено от радиация. Чрез него Свака ми обясни, че е дала вечен живот на българската царица Йоана заради нейни заслуги. И я е оставила на територията на България да следи за живота по българските земи от женска гледна точка. Та тая цял живот е наблюдавала семейството ми, защото имаме много силни духове и известни в духовния свят. Припомниха ми се случки от детството. В даден момент обаче към 2016-2017 година решава, че аз съм лош човек - недоразбира нещо за мен, обявява ме пред другите индивиди за полтъргайст, който застраваша българското население. И тогава се намесват за първи път, някъде 2018. Аз официално усетих намесата им през 2020 и 2021 вече видях извънземно същество у нас и на работа. Та различни индивиди изгърмяха във войната с мен и понеже след сума ти разкази и взаимно опознаване, се оказа, че не съм лош човек и първи лошо на никой не желая, убиха Баба Г**ъз заради объркване на други индивиди, които пострадаха.

Хан Крум също е вечно създание. И с него ме запознаха.

Разказаха ми, че чумата в средновековна Европа е тръгнала от една жена, която е можела да общува с мишките. Също са й дали вечен живот и съм общувал с нея.

Колкото до Лидия, не знам как очакваш да ти прати. Писал ли си й? Ако си красив, се пробвай, любовта, дойде ли, не пита. Ти съм към 30 или малко над 30, тъкмо възраст за нея. Ако си финансово уреден, още по-лесно.

Ходил ли си на нейно участие? Автографи, снимки, нещо а-у? 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, FolkEmpire каза:

 

И аз хванах някакъв вирус в най-горещото време от годината, а вируса все едно е за зимата, трудно се маха от тебе, още оздравявам. Но не съм тръгнал да си снимам термометъра и да го качвам. Не е толкова зле щом си цъка на телефона айде.. "Ще ти минее, ще ти минее.."

При мен беше на периоди, няколко дни в седмицата и още някакви схващания, но се надявам, че ще отмине, защото понякога започвам много да мрънкам. :D Гадно лято! Да се маха! 
 

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Абе, Таня Боева защо виси постоянно в Тик Ток? Битки ли прави?

Чула е, че Данна и Робов са си изчистили борчовете в Лекси покрай тик-тока и е решила и тя да се пусне.

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Xum!

Анджи - Жрица с Тцица на годината на Радио Веселина!
После Оцко не правил яка музика! Пуснете си "Вече вдигам Го на точният човек" и мнението ви ще се промени!

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

@Balkandji1 Не съм й писал, @meleto каза, че съм извратеняк и ме разколеба. :( Лиди, ако четеш, очаквам ЛС.😘

На мен Лидия ми е отговаряла в инстаграм на ЛС

monkey-makeup.gif

  • Haha 1
  • Wow 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

На мен Лидия ми е отговаряла в инстаграм на ЛС

monkey-makeup.gif

Сигурно си хубав, на вас ви е лесно. Аз приличам на роднина на маймуната от гиф-а ти. :(

  • Like 1
  • Haha 1
  • Hug 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Анджи - Жрица с Тцица на годината на Радио Веселина!
После Оцко не правил яка музика! Пуснете си "Вече вдигам Го на точният човек" и мнението ви ще се промени!

Ама Пий идно не е на Оцко. Виж туй да: 

 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ама Пий идно не е на Оцко. Виж туй да: 

 

 

Да, вярно, че не е негова, а е негов стил песен. Пий едно ми е любимата й песен. Иначе тая новата не е лоша.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Emanuela.Carey каза:

На мен Лидия ми е отговаряла в инстаграм на ЛС

monkey-makeup.gif

аз съм си писала с Галин,Симона,Ивайла,Мария,Адам,Райна и Камелия

Галин ми отговаряше най-често,но след като си пратих трътката и спря🤪

  • Haha 3
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

А пък мен Меди,Робов и Андон са ме пълнили като кош за слама! Ха! Да ви видя сега!💦😜

надали си била като мен по средата между тях и са ти пеели "удави се давай,давай,давай.."🤪

  • Haha 1
  • Kiss 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

В тоя форум само аз ли съм обвързан? 😮 

 

Сигурно и ти си от хубавите, затова.

 

За мен @Sunlight категорично би отсъдила: "Тука има и готини, но @Gerganafen не е от тях" :(

  • Haha 2
  • Hug 1
  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...