Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Just_Me каза:

Някой да каже на господин текстописеца да се научи да говори и пише 🙄 Човекът, който казва "голЯми хитове" сега е писал "удома", което е 2 думи. Сигурно го бърка с "вкъщи", което е слято 🤔

20240830_101034_50.jpg

All you need is cock!

Само със свирчоци не става мойто момче!

  • Like 1
  • Thanks 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DanielPiliov каза:

Топ трак, а само 3М

 

Пак я пуснах в твоя чест. Ужасна песен. Издържах я до края на първия куплет. Една от най-слабите на Маноля. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Пак я пуснах в твоя чест. Ужасна песен. Издържах я до края на първия куплет. Една от най-слабите на Маноля. 

Мен ме кефи като текст :D Но това разбира се е по-яко:

 

А най-топ от последните й 6-7 песни ми е "Устните ти мръсни" 🫠 Изненадващо Супер Саш няма участие там :D 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Пак я пуснах в твоя чест. Ужасна песен. Издържах я до края на първия куплет. Една от най-слабите на Маноля. 

Само интрото на ретро евроденс става другото е какафония.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

😄

 

Screenshot_20240830_123239_Facebook.jpg

Тоз не спира да лъже - тази вила не е негова 🙄 до оня ден НАП го гонеха за задължения и предлагаха на търг негов апартамент, няма как да е намерил толкова пари за тази къща.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Тоз не спира да лъже - тази вила не е негова 🙄 до оня ден НАП го гонеха за задължения и предлагаха на търг негов апартамент, няма как да е намерил толкова пари за тази къща.

Той откакто е сукалче не е спирал да лъже. Това му е в кръвта. Лъжата и нарцисизма му. Мисли се за Мадона, но си остава едно Костинбродско цигане.

  • Like 8

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , fengergana каза:

надали си била като мен по средата между тях и са ти пеели "удави се давай,давай,давай.."🤪

Мила,скрили са ми отговора,така че поздрав с ХИТ

 

  • Like 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да и го разбера случая на тази. Чака наистина силна песен и затова не пуска нищо ли? Или има проблеми с Хит Микс и чака договора да и свърши. Има голям капацитет и шанс, ако пуска бруталии, даже повече ме кефи от Селина, която всички доста харесват вече.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Не мога да и го разбера случая на тази. Чака наистина силна песен и затова не пуска нищо ли? Или има проблеми с Хит Микс и чака договора да и свърши. Има голям капацитет и шанс, ако пуска бруталии, даже повече ме кефи от Селина, която всички доста харесват вече.

 

Тук някой беше казал,че гаджето й не й разрешава да се занимава с чалга.

  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Тук бяха казали,че гаджето й не й разрешава да се занимава с чалга.

Боже😂 

Тя няколко пъти качваше постове “soon” и после ги триеше. Преди 1 месец някъде качи “Очаквайте новата ми песен скоро” сега проверих изтрила го е…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DanielPiliov каза:

Не мога да и го разбера случая на тази. Чака наистина силна песен и затова не пуска нищо ли? Или има проблеми с Хит Микс и чака договора да и свърши. Има голям капацитет и шанс, ако пуска бруталии, даже повече ме кефи от Селина, която всички доста харесват вече.

 

То кой изпълнител от Хит Микс Мюзик изобщо има повече от една песен? 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DanielPiliov каза:

Боже😂 

Тя няколко пъти качваше постове “soon” и после ги триеше. Преди 1 месец някъде качи “Очаквайте новата ми песен скоро” сега проверих изтрила го е…

Ами тя е приятелка със Симона,не знам защо не се опита да я вземат в Алфа. При Оцко така или иначе нямаше шанс да прокопса,така че по-добре да я запомним с този брутал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Мен ме кефи като текст :D Но това разбира се е по-яко:

 

А най-топ от последните й 6-7 песни ми е "Устните ти мръсни" 🫠 Изненадващо Супер Саш няма участие там :D 

Дано в следващата песен го остави и работи само с Мавродиева и Сиана.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DanielPiliov каза:

Не мога да и го разбера случая на тази. Чака наистина силна песен и затова не пуска нищо ли? Или има проблеми с Хит Микс и чака договора да и свърши. Има голям капацитет и шанс, ако пуска бруталии, даже повече ме кефи от Селина, която всички доста харесват вече.

 

Явно няма нужда от реклама труженичката, явно има достатъчно заетост по магистралата, на повикване или на избраната тротоарна плочка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DanielPiliov каза:

Не мога да и го разбера случая на тази. Чака наистина силна песен и затова не пуска нищо ли? Или има проблеми с Хит Микс и чака договора да и свърши. Има голям капацитет и шанс, ако пуска бруталии, даже повече ме кефи от Селина, която всички доста харесват вече.

 

Още е в Хит Микс. Имаше готова песен през декември, но май се беше оказало че Оцко не може да осигури правата за мелодията, която е ползвал и не я качиха.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, fengergana каза:

Пантерите - Кукли

Малина - Леден свят

Мила,ти от малка ли слушал чалга? Затова ли си станала такава парцалана? Сигурно от малка си прегрешавала първо на клиповете на Коста Марков.

  • Haha 3
  • Kiss 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...