Jump to content


Теди Александрова x Силвър - AMG Истерия


Препоръчани коментари

Тия нямат слаб дует! 😮❤️ 
Супер е! Да продължават с дуетите, защото им се получава. Обожавам Дай ми свобода, Много ми е луд и тази не е изключение. Имах очаквания - този път Тодора ги оправда.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването като отсвира на Прощавам ти :D

Ганев защо слага някакъв гаден роботски филтър на всичко вокали. Звучат отврат. Спешно някой да му каже да го маха, че му спада нивото така.

Надрусания самангеса след ядене на паркети сега ще яде и мамули.

"ТЮрбуто се включва"?!?!

На моменти имам чувството, че някоя самангеса от някоя кръчма й пее беквокали. Не звучи като себе си.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да съм стигнал 50 слушания. Грабна ме. Текстът е боклук, но песента цялостно е зарибяваща. Особено като пробвах със слушалки, има отвреме навреме един пушещ звук, който направо ми изпълва душата. И AutoTune-ът е на ниво хаха. Silver за първи път го чувам, не ми допада като цяло, с изключение на частта ,,Искаш ли ме пак, пак, пак, пак, пак.....’’. 

Няма да остане обаче за мен в дългосрочен план, така го усещам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Сцената обичам лудо каза:

Оцет! Тая и на 40 ще стане и ще пее само за газета, батерии и нейните втръснали простотии. 

Аз преди малко разбрах, че е на 33. Тя изглежда почти едно към едно с кралица Емануела, а е с 9 години по-малка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...