Jump to content


Саша Сандра & Силвестър Христов - Повярвах ти


Препоръчани коментари

преди 20 минути, DevilWish каза:

Тая мръсница що не се откаже ?

Обича да я гледат по телевизията. Прави магии мъжете да мастурбират на нейния образ. Тя е магьосница.

На такива като нея след определена възраст започва да им личи, че са магесници. Виж й лицето, едно такова изкривено, вледеняващо. Кучка си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Обича да я гледат по телевизията. Прави магии мъжете да мастурбират на нейния образ. Тя е магьосница.

На такива като нея след определена възраст започва да им личи, че са магесници. Виж й лицето, едно такова изкривено, вледеняващо. Кучка си е.

Нормално. Няма да се учудя. Все пак е циганка. Цигански магии прави, мъжете да си правят чиНии като я видят. Пу пу пу

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Обича да я гледат по телевизията. Прави магии мъжете да мастурбират на нейния образ. Тя е магьосница.

На такива като нея след определена възраст започва да им личи, че са магесници. Виж й лицето, едно такова изкривено, вледеняващо. Кучка си е.

А,въй-не. Много лоши неща са ми се случвали, но да се възбуждам от тая не е от тях.💀:sick:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай лелеее.. Тъкмо си помислих, че тази изчезна от полезрението ми.. А то.. Пак иззакала едно самангесарско гоМно заедно с ново гейлордче... Гейлестър Гейристаки.

Само цигулката и до там...

Дано Тубата фалира и читавите артисти да ги пускат където трябва. Че с това бълване от Ана-Банана-Боздугана вече сериозно втръсва.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само тази нейна песен знам:

 

Е то заради Ганевия инструментал иначе тая грачи като заклана кокошка. Че и на мангасарски.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Аз знам и тази, да спира с тия соло напъни, като беквокалистка е много по-търпима! 

 

Най-големия хит на циганската жаба! За такива песни - да. За самостоятелни обаче НЕ!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...