Jump to content



Чат мания (септември, октомври, ноември, декември 2024)


Препоръчани коментари

Без обиди. Забранено е двойното постване и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

@DevilWish @Willy @Stela

Знаете ли кой ми скри постовете, в които ставаше въпрос за извънземни в Скандалите?

Не са скрити, аз ги виждам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Не са скрити, аз ги виждам. 

Какво ти е мнението, че беше забъркана в скандал с извънземни? :D Можеш ли да повярваш, че това бялото го бяха сложили в корема ти? Затова ти стана лошо бързо, след като се видяхме. То се е разболяло вътре в теб, а като бяхме на кафето на Гребната аз те излекувах без да ти кажа и затова живна. Но съм излекувал и него. После, като сме отишли у нас, е напуснало тялото ти да пръска отрова в апартамента.

Иначе на теб тревата очевидно не ти действа добре. Имам и друга позната, която като се напуши и й пада драстично кръвното, и й става лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

@DevilWish @Willy @Stela

Знаете ли кой ми скри постовете, в които ставаше въпрос за извънземни в Скандалите?

Аз също ги виждам. Просто вече имаме нова тема на скандалите, иначе си стоят и при мен. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Какво ти е мнението, че беше забъркана в скандал с извънземни? :D Можеш ли да повярваш, че това бялото го бяха сложили в корема ти? Затова ти стана лошо бързо, след като се видяхме. То се е разболяло вътре в теб, а като бяхме на кафето на Гребната аз те излекувах без да ти кажа и затова живна. Но съм излекувал и него. После, като сме отишли у нас, е напуснало тялото ти да пръска отрова в апартамента.

Иначе на теб тревата очевидно не ти действа добре. Имам и друга позната, която като се напуши и й пада драстично кръвното, и й става лошо.

За малко да умра и тогавова наистина си помислих, че умирам. Толкова зле никога не ми беше ставало, нито пък ми стана някога повече. 😁 След кафето наистина живнах. Иначе всичко това звучи като сценарий от някой филм. Има толкова необясними неща в живота, че ни е бедна фантазията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

За малко да умра и тогавова наистина си помислих, че умирам. Толкова зле никога не ми беше ставало, нито пък ми стана някога повече. 😁 След кафето наистина живнах. Иначе всичко това звучи като сценарий от някой филм. Има толкова необясними неща в живота, че ни е бедна фантазията. 

Мен ме предупредиха по телефона малко преди да се видим, че с теб идва зло. Имаха достъп до един ап за чистота на въздуха в Пловдив и като наближава зло, ми пускаха неествено големи цифри на замърсяване, а реално въздухът е чист. Затова направих отблъскващ код преди да излезна. Чудех се какво ли имат предвид... За да те каня на гости, ти вярвам. Нямах си идея, че са го напъхали в теб.

Същото летеше и в къщата на Дочка, но не смееше да ме доближи. За него ми казаха, че се било изплашило от мен и не искало да има контакти. Това им беше второто лайно, което пратиха. То успя да ме повали. Разболях се от левкемия. Молих се на Бог да ми помогне и махнаха болестта и изчистиха къщата. Общо взето си разиграваха циркове с мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@fengergana за кои бройки да се изям мила? Не виждам нито цифра,нито снимково доказателство. По-скоро ти се скуби от яд,че първа ти откраднах Андон😘

 

еее,веднъж да стане драма в тоя форум и ще я изтърва. Поне като ще се крият коментари да се местят тук,а не да стоят видими само за модераторите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу!

WWW.VESTI.BG

Това се случи сутринта на 5 септември в небето над Филипините

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2024 г. от 11:56, FikLena каза:

400 лв за това нещо? Песните му звучат ужасно на Живо

 

BAD RABBITS например

 

На колеги са подарявали безплатни билети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

@fengergana мила,какво мислиш за снимката ми на обявата ми в Ало.бг? Супер съм излязла. Тая розова жилетка от Одрин съм я купувала,100% Гучи.

E6084-AE3-83-BE-4668-A67-A-82-BAEC820-CF

Ох, на бати..................

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

35:05

Когато носиш костюм, а отдолу си по.... издънка на Ясен Дараков ахахах

Радвай се, че отдолу не е само по розови прашки и стриптизьорски кожени ботуши. Не носи костюм, а само сако. Костюмът се състои от 2 части - панталон и сако.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Радвай се, че отдолу не е само по розови прашки и стриптизьорски кожени ботуши. Не носи костюм, а само сако. Костюмът се състои от 2 части - панталон и сако.

Изобщо не се загледах. Видях само джапанките :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Изобщо не се загледах. Видях само джапанките :D 

ахахахахахахахахахахахахаххахахахахахаахахахахаха - тоя от банята ли излиза? Селянин! хахахахахаххааххахахахаахахахаххахаахаххахахахахахахахаааааааааааа ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

ахахахахахахахахахахахахаххахахахахахаахахахахаха - тоя от банята ли излиза? Селянин! хахахахахаххааххахахахаахахахаххахаахаххахахахахахахахаааааааааааа ! 

Повечето хора в хоум офис са така. Слагат сако по време на срещи онлайн, а отдолу са дибидюс. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Повечето хора в хоум офис са така. Слагат сако по време на срещи онлайн, а отдолу са дибидюс. :D 

Най-добре е когато са само по парфюм отдолу... :D 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...