Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Моля те като правим нова тема да я постваме в старата, за да правим референция.

 

Добре. Сега. Този нямаше ли да пуска албум?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С един приятел се хванахме на бас за 50 лева, че Преслава няма да изпее Старата ни песен на идният концерт в Арената - аз казах, че няма да я изпее, той обратното.

Какви са вашите прогнози? :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

С един приятел се хванахме на бас за 50 лева, че Преслава няма да изпее Старата ни песен на идният концерт в Арената - аз казах, че няма да я изпее, той обратното.

Какви са вашите прогнози? :1000(29):

Ако прескочи пеенето, и си пусне плейбека, от вас двамата кой печели? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Good morning 

 

преди 5 часа , Danger. каза:

С един приятел се хванахме на бас за 50 лева, че Преслава няма да изпее Старата ни песен на идният концерт в Арената - аз казах, че няма да я изпее, той обратното.

Какви са вашите прогнози? :1000(29):

Коя е тая стара песен? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

Адам май е напуснал Алфа Мюзик.

Участията му вече ги организира мениджъра на Джия, Андреа, Антонио и Доника.

IMG-7758.jpg

Съмнявам се. Може Алфа да работи по тоя начин... не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Некадърни парцали.! Откачалки.Не могат да пеят но се напъват със своите отвратителни песни.

Аз за всички в Алоха мюзик, изключая Лиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Съмнявам се. Може Алфа да работи по тоя начин... не знам.

И аз се съмнявам. Най-вече как някой от тия изобщо има участия, особено в множествено число, да има нужда чак някой да ги организира. А снимките на Андрешко и Дончо директно теглят чертата на алтернативнате версия, че става въпрос за креватни участия. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Въй, когато най-интересното около теб е, че си ходил на концерти :D 

По-интересно ли щеше да е говори за оня гаргамел, дето и се пишеше спонсорка за Евровизията? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

По-интересно ли щеше да е говори за оня гаргамел, дето и се пишеше спонсорка за Евровизията? 

Тя каза, че един от концертите, на които е присъствала е финансиран от продуцента й :D А в началото на лятото се била разделила с гадже. Тъй че през половината интервю говореше за нея хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...