Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Сменила е премиерата за утре. Нещастница!

 

Лидерката иска да даде 1 ден преднина на Деси и Яница преди да ги смаже с 3 милиона гледания за 10 минути. ХИТ МАРИЯ ИНДИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година в Слънчев Бряг ми направи впечатление наличието на немалко работници на българска територия от Узбекистан. Млади узбеки опъват каиша на морето за нелоши заплати.

Като бях малък, а после тийнейджър българите чакаха летния сезон, за да ходят да работят по морето и да изкарат добри пари. Какво се случи? Толкова ли е ниска безработицата в България вече, че се налага да внасяме работници от чужбина? Или българите не щат да работят?

Учудвам се как толкова бързо се превърнахме от нация на гурбетчии в такава, която посреща гурбетчии.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Оригиналът е една от емблемите на Пайнер и затова я въртят.

Пайнер поначало вече не е в предишния си статут на действаща фирма. Разграден двор, който е достъпна платформа за всеки. Излъчват дори Рени, която преди ги критикуваше, мисля че и Камелия.

Това ми е ясно. Но не слагат PLANETA PLAYNER в плочката, ако не е продуцирано от тях. Когато е външна продукция и е с платена ротация просто не пишат нищо или пишат фирмата на изпълнителя.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

Това ми е ясно. Но не слагат PLANETA PLAYNER в плочката, ако не е продуцирано от тях. Когато е външна продукция и е с платена ротация просто не пишат нищо или пишат фирмата на изпълнителя.

Те и са го написали странно в публикацията: "един от най-големите хитове на Пайнер". Т.е. все едно певицата коя е?💀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Сменила е премиерата за утре. Нещастница!

 

Ако жена изневерииииииииииииииииииии, а мъж ял боб се изпърдиииииииииииииииииииии ❤️ 
Хит! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Те и са го написали странно: "един от най-големите хитове на Пайнер". Т.е. все едно певицата коя е?💀

Нали трябва да се потупат в гърдите, че при тях всичко е първо :D

Иначе да, помня я тази песен като излезе и звучеше и се слушаше яко.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

Това ми е ясно. Но не слагат PLANETA PLAYNER в плочката, ако не е продуцирано от тях. Когато е външна продукция и е с платена ротация просто не пишат нищо или пишат фирмата на изпълнителя.

Да, това конкретно е странно, защото изглежда като ко-продукция на Пайнер с Токича, а те вероятно не са си мръднали пръста за нищо. Предполагам, че при тях нещата са съвсем хаотични към днешна дата. Както например се водят замесени в концерта на Преслава, но междувременно ми беше подшушнато, че тя вече работила и със Сашка, която пък подпомогна Софка за нейните концерти (клетата Прес, не знае какво я чака ако наистина е преминала от едното на другото).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Софи може да е напълнила Арена Армеец, Тонката Арена София, но Преслава ще смаже в арена осем осем осем осем

 

името ми вайбва на м-тел и турнетата само с по 8 изпълнителя. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Те и са го написали странно в публикацията: "един от най-големите хитове на Пайнер". Т.е. все едно певицата коя е?💀

От толкова обработки на гласа аз мислех, че Токича версия на Бели нощи се изпълнява от Биляна/ Татяна/Милица....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Ако жена изневерииииииииииииииииииии, а мъж ял боб се изпърдиииииииииииииииииииии ❤️ 
Хит! 

Ако жене ти се изпърди, вади го бързо ти, че да не ти го осмърдиии!

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Balkandji1 каза:

Тази година в Слънчев Бряг ми направи впечатление наличието на немалко работници на българска територия от Узбекистан. Млади узбеки опъват каиша на морето за нелоши заплати.

Като бях малък, а после тийнейджър българите чакаха летния сезон, за да ходят да работят по морето и да изкарат добри пари. Какво се случи? Толкова ли е ниска безработицата в България вече, че се налага да внасяме работници от чужбина? Или българите не щат да работят?

Учудвам се как толкова бързо се превърнахме от нация на гурбетчии в такава, която посреща гурбетчии.

 

  Бившите съветски републики са само началото. Заводите в индустриална София са превзети от индийци, скоро те ще карат и градския в Пловдив. 

Нормално, хората работят читаво за подслон, храна и 500 лв, които вкъщи са някакви впечатляващи пари.

Нашите почват интервюто с претенции за дните за свежи плодове, наличие на джаги в офиса и мръщене на 2000 лв стартово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звученето на Токича беше dated още през 2006-та, а сега е тотално демоде.
Добре, че Фатмишка не окепази този химн с ремикс от него. Реликва като това не трябва да се пипа:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Много ясно, че са две различни певици. 
На първият клип е певицата Галена, а на втория - певицата Галя. Даже и на плочките го пишЕ!

Но на Планета си пишеше Галена, а не Галя!!!!!

преди 13 минути, Thecranfan каза:

  Бившите съветски републики са само началото. Заводите в индустриална София са превзети от индийци, скоро те ще карат и градския в Пловдив. 

Нормално, хората работят читаво за подслон, храна и 500 лв, които вкъщи са някакви впечатляващи пари.

Нашите почват интервюто с претенции за дните за свежи плодове, наличие на джаги в офиса и мръщене на 2000 лв стартово.

И тук ще стане гето като в Западна Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Софи може да е напълнила Арена Армеец, Тонката Арена София, но Преслава ще смаже в арена осем осем осем осем

 

Половин час докато кажеш Арена 8888 🤣

Само 8 часа учим, само 8 часа спим, а в останалите 8 гаджета въртим

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, FolkEmpire каза:

Хазарт и залагания по мачове...

Да добавят и кекс услуги. Какво е хазарт без к**ви?

 

П.П. Защо се..кс е забранена дума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, FolkEmpire каза:

Ако жене ти се изпърди, вади го бързо ти, че да не ти го осмърдиии!

Тя вече като го е направила и да го извади - полза няма. :D Особено ако е Мареният г*з.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Да добавят и кекс услуги. Какво е хазарт без к**ви?

 

П.П. Защо се..кс е забранена дума?

Е да ама едното е незаконно а другото е законно и не става :D Ако проституцията беше легална в БГ със сигурност щеше да има и такава секция :D

По Планета 4К май не са заредили още новата на Яница, в момента върви предния й кавър от Пашев :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За трети път чувам надута "Моята принцеса" из Пловдив. Никоя песен не съм чувал повече пъти да слушат случайни хора през тази година. Хит сред народа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Щеше да е култово да не се появи на снимките на клипа, както прецака ЕклеРени 🤣

Очевидно не се е появила и за нейния клип, та са викнали Емилия да снимат вместо нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...