Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 9 часа , FolkEmpire каза:

Да, странно, че това Джалияй ме кефи само вътре :D 

Иначе последната й яка песен беше Гравитация. Просто музиката е един път.

Това е най-добрата й песен. Аз в началото я оплюх, че прилича на 100 други, но всъщност й е топ.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз се съмнявам "Не си сама" да има голям успех днес, дано да греша. Просто нито Вероника, нито Магда са актуални към днешна дата, а и самата тематика май е твърде сериозна и несмилаема за днешното ТикТок поколение. Успех все пак, аз ги харесвам и двете.

Иначе има случаи на успешни римейкове, не е като да няма.

Емилия - Отиваш си, Грешница, даже май и Птица бяла се забеляза в нейно изпълнение.

Галена - Ток по тялото

Мария - Телефони

Камелия - Иди си май се забеляза също

Янева - Невиждани очи май успя също да се забележи реално, а не е само фалшив трафик 

От Машъп 1 на Преслава много хора искаха отделна версия на Изпий си кафето 

Андреа - Късай етикета...

Силвия по едно време имаше тенденция да изкарва ремикс на стара нейна + нова песен наведнъж, което ме кефеше. На Просякиня и още една направи ремикс, като на втората оригиналът нямаше клип.

Излиза, че повечето успешни римейкове са на изпълнители различни от оригиналния, явно така е по-интересно за публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Нали уж щеше да има нов Брадър с Рашия и Ванчето разбирасе Великова? Това ще е хит ... на Женския и изобщо всички пазари в страната и близките измерения. 

Дали ще издържат на първите мисии? Че там ще се наблягало повече на физиката отколкото на скандали :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Дали ще издържат на първите мисии? Че там ще се наблягало повече на физиката отколкото на скандали :D

Ще им дадат имунитет. Иначе ще бие цялото предаване кълдъръма на 18 санти ток да дирят креМвирши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

За съжаление и аз се съмнявам "Не си сама" да има голям успех днес, дано да греша. Просто нито Вероника, нито Магда са актуални към днешна дата, а и самата тематика май е твърде сериозна и несмилаема за днешното ТикТок поколение. Успех все пак, аз ги харесвам и двете.

Иначе има случаи на успешни римейкове, не е като да няма.

Емилия - Отиваш си, Грешница, даже май и Птица бяла се забеляза в нейно изпълнение.

Галена - Ток по тялото

Мария - Телефони

Камелия - Иди си май се забеляза също

Янева - Невиждани очи май успя също да се забележи реално, а не е само фалшив трафик 

От Машъп 1 на Преслава много хора искаха отделна версия на Изпий си кафето 

Андреа - Късай етикета...

Силвия по едно време имаше тенденция да изкарва ремикс на стара нейна + нова песен наведнъж, което ме кефеше. На Просякиня и още една направи ремикс, като на втората оригиналът нямаше клип.

Излиза, че повечето успешни римейкове са на изпълнители различни от оригиналния, явно така е по-интересно за публиката.

Нека сме реалисти. Кавър на "Не си сама" от оргиналните изпълнители - междудругото, абсурдно да му казваме кавър. Да идат при Токича, като нямат други идеи - ще е нечуван провал, защото просто никой не се интересува нито от Магда(ноз), нито от другия отдавна забравен коркозъбел. 

Ако продължим в същия дух, има ли песен изобщо, кавър или оргинална, която тия двечките да запишат, за да стане хит? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

 

Ако продължим в същия дух, има ли песен изобщо, кавър или оргинална, която тия двечките да запишат, за да стане хит? 

Ако направят дуетен римейк на това - може би? :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Ако направят дуетен римейк на това - може би? :D

 

 

Да пробват с това по-добре, стига да навият казана за необходимия фючъринг, че иначе ще си останат вътре в него ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Gerganafen каза:

За съжаление и аз се съмнявам "Не си сама" да има голям успех днес, дано да греша. Просто нито Вероника, нито Магда са актуални към днешна дата, а и самата тематика май е твърде сериозна и несмилаема за днешното ТикТок поколение. Успех все пак, аз ги харесвам и двете.

Иначе има случаи на успешни римейкове, не е като да няма.

Емилия - Отиваш си, Грешница, даже май и Птица бяла се забеляза в нейно изпълнение.

Галена - Ток по тялото

Мария - Телефони

Камелия - Иди си май се забеляза също

Янева - Невиждани очи май успя също да се забележи реално, а не е само фалшив трафик 

От Машъп 1 на Преслава много хора искаха отделна версия на Изпий си кафето 

Андреа - Късай етикета...

Силвия по едно време имаше тенденция да изкарва ремикс на стара нейна + нова песен наведнъж, което ме кефеше. На Просякиня и още една направи ремикс, като на втората оригиналът нямаше клип.

Излиза, че повечето успешни римейкове са на изпълнители различни от оригиналния, явно така е по-интересно за публиката.

Преслава - От утре, Галена - Па-па-па..... Малина, но едно време ремикса на Да или не..... Има случаи, но са рядко. При Емилия и трите песни се харесаха, при Мария, при Цветелина Янева.
При Десислава няма да се получи, защото песента има ремикс много отдавна и е наистина голям хит. Такива, които не са чак толкова големи имат шансове. 
Специално за "Не си сама" много се съмнявам на успех.. Песента е кавър, но беше прекалено голям хит за да й правят ремикс 20 години по-късно. Магда имаше ремикс на "Нали ти казах", един от най-големите й хитове, който естествено си остана в албум без никаква телевизионна версия. Лично аз не одобрявам ремиксите на емблематични песни. Втори нов дует е добра идея, дори и да е кавър, но да е безкомпромисна към песента и проекта както например Галена и Азис "По, по, по" като песен, тежка гръцка или сръбска песен, но едновременно комерсиална. Ремикс могат да направят на някоя не толкова известна тяхна песен към днешна дата която хората са харесали. За Магда веднага се сещам "Вземи ме", "Бог на любовта", "Любов на ръба" и т.н. На Вероника - "Два квадрата тишина", "Завинаги тя", "Скрий поне следите"..... могат да измислят нещо като дует на тези техни нереализирани песни. Стратегията на Джена беше добра. Да, тик-ток успя да направи песента хит, но ако ще се прави нова версия и видео е по-добре да е на нереализирана песен.
На Преслава и аз искам версия на "Изпий си кафето" точно с този текст. Ще бъде хит с актуален аранжимент и нейно изпълнение! Пее я повече от добре. На мен ми харесва точно нейното изпяване.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Ако направят дуетен римейк на това - може би? :D

 

 

Най-големия хит в поп-фолка и изобщо по-голям от песните на световната сцена! Как може да искаш ремикс на това бижу в музиката? Тази песен е ХИМН. Все едно да искаш римейк на "Излел е Делю Хайдутин" където Тота го направи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , fengergana каза:

Преди малко ми излезна участие на Глория на нова година с Рафи, а преди това и това за Турция с Дамян.

Явно на едното място ще изпрати Симона да я замества

Това в Турция всъщност се оказва, че е на 29 Декември. Явно е маркетингова стратегия на тур-оператора, че изпълнителите ще са на 31-ви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

MYSOFIA.BG

MySofia Бившата "Арена Армеец" вече ще се казва "Арена 8888 София" Места - Арена 8888 София

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има визията и естетиката да е топ име. Трябва малко повече да се активизира и да работи с главните композитори!

WWW.INSTAGRAM.COM

3,092 likes, 21 comments - inagayardi on September 5, 2024: "deadvlei".
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Има визията и естетиката да е топ име. Трябва малко повече да се активизира и да работи с главните композитори!

WWW.INSTAGRAM.COM

3,092 likes, 21 comments - inagayardi on September 5, 2024: "deadvlei".

И да си смени отново името.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

И да си смени отново името.

И главата. Да вземе някоя от старите на Танчето Боева. И без това събират прах на тавана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

И главата. Да вземе някоя от старите на Танчето Боева. И без това събират прах на тавана.

Старите глави на Таня Боева бяха откраднати от млада изпълнителка на име Лидия Стаматова, води се разследване. Ина може да вземе старата на Преслава, директно ще стане любимка на народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, какво пеене на живо!

WWW.FACEBOOK.COM

#СофиМаринова 🔥. Поп-фолк хитовете са тук · Оригинално аудио

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

Айдеее, гърми

VM.TIKTOK.COM

 

На базата на всички публикувани до този момент клипчета може да се направи заключението, че "Нищо" е поредния голям хит на Преслава. Навсякъде се пее с пълно гърло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

На базата на всички публикувани до този момент клипчета може да се направи заключението, че "Нищо" е поредния голям хит на Преслава. Навсякъде се пее с пълно гърло.

В неделя стават четири седмици откакто е излязла. И независимо от слабите гледания през август..... не може само това да е мерило за един хит. Тук реакцията на хората говори достатъчно! Много съм доволен! То и по "Спомени" плюхме, даже и аз, ама си се оказа хит и още се слуша..... За "Улицата" е излишно да се говори даже.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Нека сме реалисти. Кавър на "Не си сама" от оргиналните изпълнители - междудругото, абсурдно да му казваме кавър. Да идат при Токича, като нямат други идеи - ще е нечуван провал, защото просто никой не се интересува нито от Магда(ноз), нито от другия отдавна забравен коркозъбел. 

Ако продължим в същия дух, има ли песен изобщо, кавър или оргинална, която тия двечките да запишат, за да стане хит? 

fun fact: 50% от всички песни на Вероника са кавъри.... Секна кранчето на кавърите и кариерата й финишира... СЛОЧАЕНОСТ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Най-големия хит в поп-фолка и изобщо по-голям от песните на световната сцена! Как може да искаш ремикс на това бижу в музиката? Тази песен е ХИМН. Все едно да искаш римейк на "Излел е Делю Хайдутин" където Тота го направи.

Искаме "Излел е Делю Хайдутин" в изпълнение на Кати, нали @Balkandji1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...