Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

В коментарите яко се дрънкат всички. А погледа на Емилия ме уби😆

VM.TIKTOK.COM

 

Вика си "Дайте я на мен Бичес" :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Това е от липсата на турски че-ии когато го е молела. 

"Не нае-аваш, циците мои..."

Той все трябва да дава мнението си по всички въпроси. Ама тук нали има дует с Емилия и е направил една от най-непопулярните песни на Анелия, та се изказа. Тоя път поне не беше поредната му простотия.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:
16 мин  · 
Две съпернички станаха добри приятелки ❤️❤️ Браво Анелия Браво Емилия. Толкова е хубаво да ви видя заедно! И двамата сте пример за много от нас!!! Anelia Music Emilia
image.png.6ecc8a7a8164e61b18679bb133056a00.png
 
Да вземе да им направи един хит тая леличка!

С подобни рокли и еднакви нокти .. случайност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

В коментарите яко се дрънкат всички. А погледа на Емилия ме уби😆

VM.TIKTOK.COM

 

Преоткриха го.... ние във форума го коментирахме преди повече от 13 години. :D :D :D 
Тези награди се взимаха въз основа на това какво си направил. Галена беше изкарала албум, имаше най-големия женски самостоятелен хит 2010 - "Тихо ми пази" и така.... 

преди 2 минути, Karma93 каза:

С подобни рокли и еднакви нокти .. случайност?

Ефекта е търсен, мисля. Прическите са еднакви също. Аз и двете ги харесвам, но Анелия ми е повече на сърце.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истаната за АНДРЕА и Емре ЛЪСНА! 

KO4.BG

Ние в България почти ги оженихме и, разбира се, това се случи благодарение на „любезното съдействие“ на Андреа. Помним как след манията си по Кобрата,...

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Истаната за АНДРЕА и Емре ЛЪСНА! 

KO4.BG

Ние в България почти ги оженихме и, разбира се, това се случи благодарение на „любезното съдействие“ на Андреа. Помним как след манията си по Кобрата,...

 

Счупила му е ч3па и сега се оплаква от теглото й...

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Счупила му е ч3па и сега се оплаква от теглото й...

Не е стигнала до там. Явно е искала да накара Кубрат да ревнува, от статията.
Ето какво е казал Емре
„Нито съм бил сгоден за Андреа, нито сме имали сериозна връзка. Работихме заедно, имахме и своите хубави моменти, много се ценим и уважаваме, но всеки продължи по пътя си. Нищо повече от това не се е случило и няма да се случи“, заяви актьорът, очевидно стремящ се да се отърве от слуховете, че нашата разюздана кака ще му става невеста.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не е стигнала до там. Явно е искала да накара Кубрат да ревнува, от статията.
Ето какво е казал Емре
„Нито съм бил сгоден за Андреа, нито сме имали сериозна връзка. Работихме заедно, имахме и своите хубави моменти, много се ценим и уважаваме, но всеки продължи по пътя си. Нищо повече от това не се е случило и няма да се случи“, заяви актьорът, очевидно стремящ се да се отърве от слуховете, че нашата разюздана кака ще му става невеста.

Оф божке... По отчаяна жена на земята не съм виждал. Да страдаш по един мъж и да му правиш мръсотии в същото време :D Ех Доро, Доро... Жалка работа...

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Оф божке... По отчаяна жена на земята не съм виждал. Да страдаш по един мъж и да му правиш мръсотии в същото време :D Ех Доро, Доро... Жалка работа...

Аз се съмнявам и с това за побоя.... Нали, по логиката, че е шампион в силов спорт и едва ли не го пренася върху нея.... Не, че нещата които е преживяла не са сериозни, всеки има своите трудни моменти, но се съмнявам точно в това, както сега и това за връзката й? Това, че имат снимка заедно нищо не означава. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Аз се съмнявам и с това за побоя.... Нали, по логиката, че е шампион в силов спорт и едва ли не го пренася върху нея.... Не, че нещата които е преживяла не са сериозни, всеки има своите трудни моменти, но се съмнявам точно в това, както сега и това за връзката й? Това, че имат снимка заедно нищо не означава. 

Като включим поведението му на последните му мачове, и аз не знам. Само те си знаят. Но тия неща се казват в полиция, адвокати и т.н. Така най-обичам като Диана актрисата където разправяше, че Вергов я пребил с кубинката в гардеробната.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Като включим поведението му на последните му мачове, и аз не знам. Само те си знаят. Но тия неща се казват в полиция, адвокати и т.н. Така най-обичам като Диана актрисата където разправяше, че Вергов я пребил с кубинката в гардеробната.

Много телевизия гледат и някои хора имат навика да се правят на жертви и да злоупотребяват с това за което се говори. Андреа в годините е показала, че за много неща не може да й се вярва. Като започнем от фотошопа и разпъването...... включително и тези снимки са или някакъв грим или фотошоп. Ако е имало нещо такова, съмням се да си замълчи и да не подаде сигнал... Явно раздялата я е озлобила за да прави тези неща, но тя си знае.... Поне вече ми изглежда по-добре. Друг е въпросът, че отново не й се разбира какво пее и отдавна е изгубила усета си за хитове.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Много телевизия гледат и някои хора имат навика да се правят на жертви и да злоупотребяват с това за което се говори. Андреа в годините е показала, че за много неща не може да й се вярва. Като започнем от фотошопа и разпъването...... включително и тези снимки са или някакъв грим или фотошоп. Ако е имало нещо такова, съмням се да си замълчи и да не подаде сигнал... Явно раздялата я е озлобила за да прави тези неща, но тя си знае.... Поне вече ми изглежда по-добре. Друг е въпросът, че отново не й се разбира какво пее и отдавна е изгубила усета си за хитове.

О да, това с фотошопа беше много кофти. Все едно беше дала на някое дете, което се учи да й обработва снимките :D А това с опъването на екрана го правеше само Ивана. Но при нея изглеждаше доста по-добре направено.

Дали когато вадеше хитове не е имала други хора, които са работили за нея и са мислили идеите? Защото в момента е тотален крах. От топ име се превърна в треторадрядна певачка с песни дори по-зле от певиците в тази категория.

Счети пяла в някакво село, като оскубана кокошка е :D

458379300_8069226696446616_1402604789079801272_n.jpg.34e731ba6b16192818986607313adaf6.jpg

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

И главата. Да вземе някоя от старите на Танчето Боева. И без това събират прах на тавана.

А ние толкова нареждахме Преслава, че си смени нослето с ново. Танчето Боева си смени главата и то няколко пъти. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Истаната за АНДРЕА и Емре ЛЪСНА! 

KO4.BG

Ние в България почти ги оженихме и, разбира се, това се случи благодарение на „любезното съдействие“ на Андреа. Помним как след манията си по Кобрата,...

 

Някой изобщо беше ли вързал на Дорините глупости, за да взривява с истина? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Някой изобщо беше ли вързал на Дорините глупости, за да взривява с истина? 

Може и да има такива? Тя си е лъжкиня от едно време.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

О да, това с фотошопа беше много кофти. Все едно беше дала на някое дете, което се учи да й обработва снимките :D А това с опъването на екрана го правеше само Ивана. Но при нея изглеждаше доста по-добре направено.

Дали когато вадеше хитове не е имала други хора, които са работили за нея и са мислили идеите? Защото в момента е тотален крах. От топ име се превърна в треторадрядна певачка с песни дори по-зле от певиците в тази категория.

Счети пяла в някакво село, като оскубана кокошка е :D

458379300_8069226696446616_1402604789079801272_n.jpg.34e731ba6b16192818986607313adaf6.jpg

 

Това рокля или комбинизон е? Ех, тоя фетиш да се показва коремчето и цииииицките.... Ама тук е виновна Андромеда! Тя си го въведе това! Счети е последователка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-слушани през август:

 

1. Галена - 26.8М

2. Азис - 16.4М

3. Константин - 13.7М

4. Джордан - 10.4М

5. Преслава - 10.1М

6. Дамян - 9.9М

7. Криско - 9.8М

8. Меди - 8.9М

9. Фики - 7.4М

10. Емилия - 6.9М

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Август топ 10:

1. Моята принцеса - Константин, Томас -  8.4М

2. Делта форс - Галена, Урагану - 3.9М

3. Бом бом - Джордан -  3.2М

4. Откачалки - Криско, Вирго, Боро - 2.7М

5. 1 Милион - Дамян, Салих - 2.7М

6. Окадар - Дамян, Емануела - 2.6М

7. Тука тука - Криско - 2.6М

8. Дум так - Меди - 2.5М

9. Зиг заг - Галена - 2.3М

10. Неговата жена - Галена - 1.9М 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Август топ 10:

1. Моята принцеса - Константин, Томас -  8.4М

2. Делта форс - Галена, Урагану - 3.9М

3. Бом бом - Джордан -  3.2М

4. Откачалки - Криско, Вирго, Боро - 2.7М

5. 1 Милион - Дамян, Салих - 2.7М

6. Окадар - Дамян, Емануела - 2.6М

7. Тука тука - Криско - 2.6М

8. Дум так - Меди - 2.5М

9. Зиг заг - Галена - 2.3М

10. Неговата жена - Галена - 1.9М 

Нищо влиза ли поне в топ 15?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нищо влиза ли поне в топ 15?

Дебют на 18то място с 1,331,548, Старата песен на 28мо с 1,197,797.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Август топ 10:

1. Моята принцеса - Константин, Томас -  8.4М

2. Делта форс - Галена, Урагану - 3.9М

3. Бом бом - Джордан -  3.2М

4. Откачалки - Криско, Вирго, Боро - 2.7М

5. 1 Милион - Дамян, Салих - 2.7М

6. Окадар - Дамян, Емануела - 2.6М

7. Тука тука - Криско - 2.6М

8. Дум так - Меди - 2.5М

9. Зиг заг - Галена - 2.3М

10. Неговата жена - Галена - 1.9М 

Август беше супер слаб от към гледания.
Хитовете тук са само Моята принцеса, Делта форс, Окадар, Зиг-заг. Дум-так също набира скорост, а другите места го отдавам на това, че песните бяха нови. 
А песента на Джордан как се движи? Не е голям хит като предните му - Красив герой, Малката беля, Къв съм як, Къртиш..... тези са на много по-добро ниво.
Песента на Криско обаче е яка! Стана ли хит според вас?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нищо влиза ли поне в топ 15?

Септември очаквам по-добри резултати. Песента е със супер прием, гледанията са просто една бройка. Реално "Нищо" си е хит! Друг е въпросът, че тези с по-високите гледания са си наистина големи хитове за които споменах по-горе, на Коцето и Томас, Галена и Урагану, Емануела и диджей Дамян и т.н.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...