Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Willy каза:

Вече всички соло песни в топ 20 в канала на Планета са с над 20М!

 

1. Анелия - Дай ми още - 40.9М

2. Анелия - Гот ми е - 38.1М

3. Галена - Феноменален - 35М

4. Яница - Мома Яница - 34.7М

5. Преслава - Не се изтриваш - 32.2М

6. Джена - Моли се да не почна - 31.2М

7. Галена - 100 живота - 29.6М

8. Преслава - Пиян - 29.5М

9. Анелия - Зоопарк - 27.9М

10. Преслава - Да гори в любов - 27.6М

11. Фики - Вертолета - 26.2М

12. Галена - Стара каравана - 25.7М

13. Фики - Джале - 24М

14. Роксана - Спомени - 23.9М

15. Галена - Моро му - 23.6М

16. Галин - Парата ако хвана - 22.1М

17. Яница - Въртележката - 21.6М

18. Галин - Момче без сърце - 21.3М

19. Преслава - На тебе не отказвам - 20.9М

20. Джена - Яко ми е - 20.2М

 

Най-старата песен в топа е на Галин от 2013, най-новата е на Галена от 2020.

Забележете как няма мъже в топ 10. 😇🥰

Анелия: 3 песни
Галена: 4 песни
Яница: 2 песни
Преслава: 4 песни
Джена: 2 песни
Фики: 2 песни
Галин: 2 песни
Роксана: 1 песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията от вчера:

Моята принцеса - 150к

Дум так - 111к

Амг истерия - 90к

Делта форс - 87к

Мария - 69к

-------------------

Окадар - 55к, Неговата жена - 39к, Мой си мерак - 38к, Зиг заг - 33к, Хубавица - 31к, Нищо - 31к :3fdb8960598fa63e: Старата ни песен - 13к 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Топ Алисия, Топ клип, Ток аранжимент - потресаващо малоумен и незапеваем текст.

Тя затова и остана неоценена.

И тази е яка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

От утре продължава да получава супер приеми, 2 години и половина след прeмиерата си @Balkandji1. Буквално един от хитовете на 2022.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

Песен без клип @DevilWish

Доспат ❤️ Обожавам това място! А песента е тотален хит! Преслава колко такива има които са получавали внимание в годините. 
В първия албум - Нямаш сърце, Горчиви спомени, Мразя те също се харесваше!
В Дяволско желание - Безразлична, Не ми говори за любов, Лъган си и ти, че и Обещание, Сто причини. Песни с голям потенциал, всяка една изброена!
В Интрига - Уморих се - тотален хит, не ми се мисли какво щеше да е, ако и нея беше снимала! Но можем да кажем, че това е най-добре реализирания й албум!
От Не съм ангел съм най-доволен аз като реализация - всичко мое любимо е снимано, както и в другите албуми, но хората си харесаха и "Водка с утеха". Не знам дали сбърка тогава? Според мен получи нужното, но с един клип какво ли щеше да бъде тогава?
В Пази се от приятелки - Не можеш да си влюбен, Пази се от приятелки, Наивница на годината, Умирам и неособено любимата ми Откакто те познавам. Зле разпределени която щеше да си получи видеото, но... и в следващия албум има същата глупава излагация.
В Как ти стои - Добрини и Ако ще да боли бяха едни от песните които се харесаха, баладата Право на влюбване. Излишно е даже да споменаваме големия хит без клип От мен питието.
В Да гори в любов - тук можем да кажем за Не те забравям, въпреки, че и той за мен е много добре реализиран.
Извън албуми - По моята кожа, Моето слабо място..... изпускам ли още някоя, че това са песните които веднага се сещам, че се откроиха? Интересен факт за тях обаче е, че не гръмнаха като най, най, най, а в последствие се отчетоха като хитове.
Така, че Преслава е една от певиците които е снимала големите си хитове, но други големи е омаловажила.... Тези които споменах наистина бяха едни от най-харесваните нейни песни. Може и да съм изпуснал някоя песен, но се съмнявам. 

преди 1 час , BobiTo каза:

Кралицата с 3 песни в топ 10, като 2 от тях на челните места! ❤️ 

Тя има заснети 2 нови клипа, но да видим как ще процедира. 

Надявам се да ги забави, за да даде шанс на Буря поне до началото на ноември..... Ако ги пусне след 2 месеца - ок. На тази песен й трябва живот и да видим какво ще се случи във времето с нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Не разбирам как песента има такива приеми и толкова малко гледания?! Нещо не ми се връзват нещата, някой да не е бъгнал умишлено алгоритъма на канала на Пресис, за да регистрира такива плачевни резултати.

Според мен не винаги гледанията определят коя песен е хит. 
Песните до около 2012 година - гледанията не са ги правили хит... Не знам откога тръгна тази вълна? Може би я наблюдавам последните 5 години или по-конкретно от Ковид? 
Вие представяте ли си ако от 2002-2003 година трябваше да се отчитат гледания и не се триеха клипове? Старите песни на Преслава, Ивана, Глория, Азис, Камелия, Десислава, Анелия, Гергана има да кажем 4-5 песни като Губя те бавно, Последна вечер, Както преди, Боли, Гасна по теб...... това сигурно щяха да са изпълнителите с най-много гледания..... Яд ме е за това, че тези неща сега не се казват и не се помнят, а точно тогава музиката беше Най! Поне аз слушам от 2004, значи по мои наблюдения 2004-2010 да кажем..... Като и след това си имаше тоталните хитове, но тръгна една вълна на синтезатори от 2009 и имаше още тогава едно зацикляне. Между другото 2009 година беше леко слабичка за чалгата, но не колкото най-слабите години за нея 2022 и 2023 по мое наблюдение. Сега пак имаме повече хитове!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

В 18 часа излиза продължението на "Моята принцеса" с Ванеса, Робов и Томас. Много ми е интересно ще има ли същия успех? По принцип се съмнявам, но нека видим.

Знам, И аз така мисля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Вместо да изтъкнеш, че е на първо и второ място, се хващаш чак за четвъртата песен. Ех, Галенови все негатива търсят в другите певици. 😀

Ще купя една от ai песните на @meleto като подарък за Доника и в замяна думата и флопнителката А****я ще бъде цензурирана в форума!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво става. На Коце албума е сред най-продаваните албуми и после не купували храта:

EMUSIC.BG

Купи онлайн музикални продукти на CD, DVD, Blu-Ray, Vinyl LP

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Karma93 каза:

Сончето е номер 1 ! Ще им; се на Кама Райна и Малина и Емануела такава.

секси песен 

или такива СМС-и:
sms5.jpg

sms1.jpg?w=500&ssl=1
sms2.jpg?w=500&ssl=1
sms3.jpg?w=500&ssl=1

SKANDALNO.NET

Публикуваме автентични снимки на sms-ите, съдържащи грозни заплахи за саморазправа и цинични думи, от които би се възмутил и филиповски каруцар. Автор на въпросните sms - послания е лудналата от ревност фолк певица Соня Немска. Фолкаджийката е бясна на с десет години по- младата си колежка Славена, която преспала с гаджето на Соня, Денислав

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хайде да играем една игра:
ПОЗНАЙТЕ ТОТО ПУНКТ СЛУЖИТЕЛКАТА:
 

458613272_2188872908161412_1496329715831573711_n.jpg

Мале!!! Няма какво повече да кажа освен НАДЯ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...