Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

На кого е оригинала?
Това е оригинала :) Глория има само два кавъра в цялата си кариера-"Песента" и "Най-щастливата жена". Всичко друго й е авторско. 28 години само авторска музика :)
 
😮 😮 😮 
Имаше още една песен от първия албум кавър на която имаха версия Анна с един Диджей - Лятна побърквация, но не помня името?
Плюс новите 2 песни - Вълк и Его. Стават 5 кавъра.... 
 
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

"Приличам ли на вятъра" не е мойта песен. Много противна ми беше станала в някакъв момент. Спукваха я от въртене обаче.

 

На мен ми хареса и песента. Повече от първата версия. 

Аз много я харесвах, този албум "Благодаря" конкретно като песни ми беше брутален... "Град на греха", песента с група Луна, Ако те няма - която ми е любима в него, За първи път, Мъжете които не обичах, На чисто, 100 карата любов, Сезони... много песни ми харесват. Значи и 2007 година много съм я слушал. Може би до към 2008.... После и следващия албум с Кралица, Ненаситна, Женското сърце, Почти непознати, До последната сълза.... някои от новите песни там... Но после някъде ми се изгуби? 
Иначе и след това имам много любими песни като Обратно броене ,Нюанси сиво, Безсъние, Криле... Аз си ги харесвам тези песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения ремикс на Глория който си струва е Приятелката. Как дразни с тези ремикси, еле пък Феникс и Ако те няма. Направо лудите ме хващат като ги пусне 😂 То и какви ли ремикси, нито ново изпяване, нито нов аранжимент, нищо.

 

На концерта иначе изпя оригиналите. Много добре ѝ се получи този концерт. Кога се очаква записът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:
На кого е оригинала?
Това е оригинала :) Глория има само два кавъра в цялата си кариера-"Песента" и "Най-щастливата жена". Всичко друго й е авторско. 28 години само авторска музика :)
 
😮 😮 😮 
Имаше още една песен от първия албум кавър на която имаха версия Анна с един Диджей - Лятна побърквация, но не помня името?
Плюс новите 2 песни - Вълк и Его. Стават 5 кавъра.... 
 

Голям праз че има 28 години само авторска музика, като различими са максимум 3-4 песни, а автор на най-големите и хитове е Бейза Ходжа ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

Много приятна песен. Вече с над 7 млн.

 

Преслава я пее много по-добре от оригиналната певачка. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за Галенови, най-слушаната песен от мен в последните 6 месеца!

Аз си знаех, когато излезе версията на Теа и Нучи не я спирах, след това Делта Форсе ме удари в десятката. Тотален ХИТ!

A504D473-AEBC-4914-A5E3-CEBFDDB4AF3B.jpeg

7E2CA0CA-2B5E-4998-9BBE-3B6D267A5871.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Защо на Алекс Робов му е подута веждата в новия клип от днес?

image.png.e330d6802a9eba0df93e9d2f95bbbb51.png

Е*али са го с крушета в мутрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ANGEL каза:

А Глория как ще е едновременно в Казанлък и Анталия на нова година? 

На едното място ще е Симоня, която да имитира маминка. Няма да си дадат сметка.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

И какво сега, Ивака Бейбе ще става фолк певица!? В дует с Роксана, който ще излезе скоро, ще е дебюта й. Ивка е перверзна, мисля, че можем да правим секс, въпреки че съм гей. Не очаквам много, но дано да ни изненада, жанрът има нужда от свежа кръв.

Тая статия е скалъпена от контекста. Преди два месеца Ивка готви шкембе чорба с Роксана (пльоснах линк тогава) и Рокса я избъзика да запишат кючек. Нищо повече не се е коментирало и продължиха да си готвят. По-скоро бъзик. Накрая Ивка игра кючека Поничка, както се бяха уговорили в началото. Най-много една песен заедно да спретнат за сеира и дотам.

отя ден гледах Ивка при Алпер и си каза за певческите напъни, кастинга в Пайнер и колко не може да пее.

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Бисер Кинг с три нови песни за три дни! Голям веселяк е!

 

И туй издаде неотдавна

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Поредна песен от албума с прием. Май още Запалката и Убий ме останаха.

 

VM.TIKTOK.COM

 

Тя тая песен беше хит и едно време, тогава изобщо не я харесвах. Играй е по-яка! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Jouey каза:

Какво за Бога? 💀💀💀

VM.TIKTOK.COM

 

SACP.GOVERNMENT.BG

Държавната агенция за закрила на детето (ДАЗД) извършва мониторинг координиране и контрол за спазване правата на детето. Дейността на ДАЗД е...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

АХАХАХХАХАХАХАХА, в коментарите казват, че е копирала Драгана Миркович. Ама колко нелепо са изглеждали, а?

На това куку-ригу ако сама му забие един шЪмар дали няма да падне от главата й?

Тук е най-красива, по сутиен и яке. Стилна дама, класна дама!

преди 11 часа , DevilWish каза:

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Разтапям се! Тази жена има ВЕЧНИ песни!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Брутализъм!!!!!!!!!!!!!!!!! Хит от класа!!! 

Това и Циганско сърце са най-втръсналите песни евър. Да се изгорят ритуално на кладата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Balkandji1 каза:

Шсе сетиш! Тази властваше брутално по нашите земи цели 10 години: 1994-2004

Затова влязохме в НАТО след края на "властването" ѝ и чак през 2007 в ЕС. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

 

Уникална е! И днес да ми се казва, че нямала хитове.... оставила е много за жанра. Друг е въпросът, че сега прави еднообразни песни, но то кой ли не прави? Да направят една балада като "Присъда" или "Крепост" тия прехвалените парцали днес? Няма как да стане обаче..... ако не са комерсите са скучни.... Добре, че има актуални имена като Преслава, Галена, Анелия и Емилия на която чалгата да се крепи, че иначе..... Сбогом, адиос, наистина!

Глория няма пукнат хит! 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Karma93 каза:

До Зори и Само за Миг бяха адски песни

Само за миг е една от най-тъпите и отвратителни песни, които съм чувал в живота си, само оная отврат "Изгори ме с устни" на Е, ми ли я? може да се мери с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , fengergana каза:

25🤪

 батко съм им на Андон,Адам,Алекс, но това не пречи да ме карат да лазя на каишка

 

В Гей средите пасивен ли си и станеш ли на 25 ти връчват пенсията от НОЙ, бастуна и памперсите за възрастни.
image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

Питай Галин от Алоха мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория няма пукнат хит! 😘 

Добре, че ти разбирам хумора 😘 :D 
Знам, че и ти я харесваше до скоро, но с тая еднообразна музика ти е писнало от нея , балните рокли и муцките й. Разбираемо. Трябва крикита, а като не я понася ще чува, че няма не само хит, но и фенове.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тук е най-красива, по сутиен и яке. Стилна дама, класна дама!

Това и Циганско сърце са най-втръсналите песни евър. Да се изгорят ритуално на кладата!

Аз съвсем забравих за "Циганско сърце", но обожавам "Дива нощ", "Любовен дъжд", "Не заслужаваш", "Очакване", "Илюзия" и любимите ми нейни "Присъда", "Крепост", "Влюбена в живота" и "Намери си майстора". Тия песни са й ненормално добри.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Jouey каза:

Какво за Бога? 💀💀💀

VM.TIKTOK.COM

 

Ама като сме малки всички така сме се вживявали, като порасне може и да му дойде акъла. Но не момчето е виновно, което има невероятен талант, а такива като продуцента. @Willy добра идея, но трябва да се обединим повече и да подадем сигнал? Кой е за?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Ама като сме малки всички така сме се вживявали, като порасне може и да му дойде акъла. Но не момчето е виновно, което има невероятен талант, а такива като продуцента. @Willy добра идея, но трябва да се обединим повече и да подадем сигнал? Кой е за?

Ама за какво вживяване говорим. Вживявали сме се като деца пред телевизора. Това дете е в късни часове, на място забранено за под 18, където е бълно с пияни и наркомани.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като излезе повечето я обявиха за слаба, но продължавам да я слушам, превърна се в една от любимите ми песни на Галена евър.

Още е в дневния топ 100 и е минала 20М!

Клип - 17.1М

Аудио - 1.5М

Спотифай - 2М

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Ама за какво вживяване говорим. Вживявали сме се като деца пред телевизора. Това дете е в късни часове, на място забранено за под 18, където е бълно с пияни и наркомани.

Абсолютно! Ама ще намерят оправдание и за това, че е с РОДИТЕЛИТЕ си. Защото аз съм бил с майка ми на дискотека, но това е било 3-4 пъти в живота ми..... така, че продуцента и тук ще намери оправдание, но има една разлика. Сигурен съм, че тия родители нямат свободно време да са на всяко участие с него! Така, че...... хайде да спрат да се използват и децата. Това е опит да имаме Йонут Чърчел, който има песен с Цвети Янева..... Т.е. Йонут Чърчел след точно 14 години! Смешници! Мислят, че са открили топлата вода! ХА - ХА - ХА ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...