Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 6 минути, DanielPiliov каза:

Ще ги чуя със сигурност. Сега гледах нейни клипчета от концерти, личи си голямата обич от феновете и, А днес никой нищо не знае за нея. 

Тази песен е специална за мен.

Беше голям хит по дискотеките. Като бях студент, един колега - батка-фитнесмен се беше влюбил в мен и като излизахме с курса ми пееше тази песен, натискаше ме да се целуваме. Много арогантен беше, после го изложих пред най-добрия му хетеросексуален приятел. Разказах какви ги върши, а онзи повече не ми проговори. :D Въртя ги филмите още от малък. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Тази песен с специална за мен.

Беше голям хит по дискотеките. Като бях студент, един колега - батка-фитнесмен се беше влюбил в мен и като излизахме с курса ми пееше тази песен, натискаше ме да се целуваме. Много арогантен беше, после го изложих пред най-добрия му хетеросексуален приятел. Разказах какви ги върши, а онзи повече не ми проговори. :D Въртя ги филмите още от малък. :3fdb8960598fa63e:

Ти със сини очи ли си? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Като тийн бяха със сини, сега са синьо-зелени, като едното е по-синьо, другото по-зелено.

Значи пъстри очи :P 

Обожавам тази песен!
@Willy помниш ли, че с нея спечелих Чалгавизия? :D Сега се сетих! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Значи пъстри очи :P 

Обожавам тази песен!
@Willy помниш ли, че с нея спечелих Чалгавизия? :D Сега се сетих! :D 

Пъстрите са зелено-кафяви. Напиши в гугъл "пъстри очи" и дай на снимки да видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Пъстрите са зелено-кафяви. Напиши в гугъл "пъстри очи" и дай на снимки да видиш.

Всъщност си прав. Дядо е бил с пъстри очи, нашите с мама са кафяви...... моите даже са най-тъмно кафяви от на всички. В тъмното са ме питали дали са черни ахахахахах :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Хейтър..... ама айде малко по-интелигентно. Не си е у дома или във форума.... Гледат го хора! Сто пъти да повториш "НУРОФЕН" по-силен ли те прави? Не знам? Може по-велик? По-красив? Или? 
Чак и онзи от Найт каст "Момченце"... Ами да.... Момченце е. Какво? Нещо против ли има? Хората хубаво са казали, че на високо акъл не вирее! Вярно щом е 2 метра.... можем да направим заключение, че е голям резил за високите хора! Заради такива ще има общи знаменатели. 

Ако не го беше бъз от рестрикции, щеше да ги напсува и да им насложи различни епитети и на Дида и на водещия на каста :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger. @Willy

Помните ли, че след обявяването ми против Галена през 2022 година фейсбук профилът ми беше рестрикнат от страницата на Галена и спряха да ми излизат нейни публикации от тогава? Преди седмица-две се изказах ласкаво за албума й тук и хоп от няколко дни рестрикцията е махната. 

image.png.d265bef412fc74bf14856d7fc083d932.png

Следят ме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

Добре, че са мама и тате иначе едва ли щеше да съществува като певица!🤣

Ооо да. Много амбициозни и фрашкани с пари родители има тази.

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.
А това май е мамата
WWW.FACEBOOK.COM

Daniela Yordanova е във Facebook. Присъединете се към Facebook, за да се свържете с Daniela Yordanova и други хора, които може да познавате. Facebook предоставя възможност на хората да споделят и...
До сега видях 3 момичета с техни фамилии, които си приличат. Много раждла тая майка бе.
Ей го бизнесмена
WWW.FACEBOOK.COM

Ivaylo Yordanov е във Facebook. Присъединете се към Facebook, за да се свържете с Ivaylo Yordanov и други хора, които може да познавате. Facebook предоставя възможност на хората да споделят и прави...

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

Само за миг е една от най-тъпите и отвратителни песни, които съм чувал в живота си, само оная отврат "Изгори ме с устни" на Е, ми ли я? може да се мери с нея.

Ти не разбираш от песни с един куплет и съмнителни беквокали...

 

Специални поздрави за тебе и всички като тебе

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Родителите на Паола я доведоха при мен преди няколко месеца с нощно наакване. Проблемът възникнал, след силната ротация на двете й песни по музикалните телевизии. Паола ми се оплака, че много й завиждали в училище, обвинявали я, че се прави на звезда. Не се учудвам, имайки предвид, че вратата в моя кабинет й отвори едно по-бедно нейно съучениче, наето от Паола да й е слуга. Една малка самозабравила се надувка е това момиче. Предписах преди лягане майка й да й навира тампони O.B. в аналния отвор, за да държи лайната вътре в дупето, докато малката спи. Не са ме търсили от тогава, явно проблемът е решен.

- Д-р Хинова

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Д-р Хинова беше извикана по спешност. Андреа е в нерна криза и чупи кристалните сервизи на майка си заради признанието на турския актьор Емре, че тя си измисля, че са били гаджета.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана беше първата ми любимка в поп фолка като бях още в детската градина и училище, в периода около 2004-2006, след това си спомням, че двете с Анелия ме кефеха много и ми беше мечта да ги видя на живо :D  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Гергана беше първата ми любимка в поп фолка като бях още в детската градина и училище, в периода около 2004-2006, след това си спомням, че двете с Анелия ме кефеха много и ми беше мечта да ги видя на живо :D  

 

Мене Галена ме следи какво пиша за нея, реагира ми на коментарите - рестрикциите ми са махнати. А за теб? За теб какво направи?:1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Мене Галена ме следи какво пиша за нея, реагира ми на коментарите - рестрикциите ми са махнати. А за теб? За теб какво направи?:1000(30):

Съмнявам се, че изобщо знае кой си. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Karma93 каза:

За това, че Гера бачка в Лидл бяха писали и в Македонски сайт - an international diva ! When will your fave?

Вече над 5 години пишат как Гергана работи в Лидл и за тези 5 години не е излезнала дори една нейна снимка оттам… :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Съмнявам се, че изобщо знае кой си. :D 

Боже Господи, колко си зле. Още 2019 каза на Миро да ми предложи среща с нея след ситуацията с Шефката. Миро ми писа във ФБ.

Не е истина колко завиждаш, че Галена ми е обърнала някакво по-специално внимание. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Боже Господи, колко си зле. Още 2019 каза на Миро да ми предложи среща с нея след ситуацията с Шефката. Миро ми писа във ФБ.

Не е истина колко завиждаш, че Галена ми е обърнала някакво по-специално внимание. 

Не мисля, че ме вълнува, това са твои теории. Дори да е вярно, това са си ваши неща. И защо не се видяхте тогава? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Не мисля, че ме вълнува, това са твои теории. Дори да е вярно, това са си ваши неща. И защо не се видяхте тогава? 

Нали са си наши неща, защо те вълнува защо не сме се видели? Казваш, че не те вълнува, а питаш за още. Евтин си. Евтин и вече остаряваш, съвсем няма да има кой да ти обръща внимание след още някоя година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Нали са си наши неща, защо те вълнува защо не сме се видели. Казваш, че не те вълнува, а питаш за още. Евтин си. Евтин и вече остаряваш, съвсем няма да има кой да ти обръща внимание след още някоя година.

Ти ме занимаваш с твоите истории и ме тагваш, следователно очакваш някакви отговори. За внимание ти страдаш повече след като само във форума получаваш такова… :1000(29):

Галена само е чакала да спреш да я плюеш след 3 години, за да може веднага да ти махне ограничението от фейсбук страницата й, така ли излиза? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Ти ме занимаваш с твоите истории и ме тагваш, следователно очакваш някакви отговори. За внимание ти страдаш повече след като само във форума получаваш такова… :1000(29):

Галена само е чакала да спреш да я плюеш след 3 години, за да може веднага да ти махне ограничението от фейсбук страницата й, така ли излиза? 

Говориш глупости, харесват ме предимно млади момчета, но и по-зрели мъже. Как реши, че само във форума получавам внимание? От къде го знаеш, след като не си с мен по цял ден? Това твоето е злоба и завист. Радвам се, че след толкова години те разкрих колко струваш. Ниско, злобно човече.

Да, точно така излиза. 3 години бях рестрикнат и от няколко дни профилът ми е махнат на рестрикнати. Изяж се, завист долна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Да, точно така излиза. 3 години бях рестрикнат и от няколко дни профилът ми е махнат на рестрикнати. Изяж се, завист долна!

Не виждам причина да завиждам, но ти благодаря за комплимента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не виждам причина да завиждам, но ти благодаря за комплимента. 

А как си обяснвяваш поведение ти?

Твърдиш, че поканата да се видя с Галена, било моя теория... демек, че лъжа?

После твърдиш, че не съм махнат от рестрикнати след 3 годишен период на рестрикция, при положение, че съм.

Реално излиза така, че ако някой каже нещо за личния си живот, ти излизаш и казваш "Не е така, това са твои теории".

Толкова ти се иска да не се верни тези неща, че твърдиш, че не са. Това е злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

А как си обяснвяваш поведение ти?

Твърдиш, че поканата да се видя с Галена, било моя теория... демек, че лъжа?

После твърдиш, че не съм махнат от рестрикнати след 3 годишен период на рестрикция, при положение, че съм.

Реално излиза така, че ако някой каже нещо за личния си живот, ти излизаш и казваш "Не е така, това са твои теории".

Толкова ти се иска да не се верни тези неща, че твърдиш, че не са. Това е злоба.

А ти защо чак толкова приемаш навътре думите на всеки? Та ти дори не можеш да запазиш едно просто самообладание в такива ситуации и изпадаш в истерии за едното нищо и тръгваш да нападаш за щяло и нещяло.

За какво да злобея и да ти завиждам бе човек? Аз влизам в тоя форум да прочета някоя друга простотия, да напиша и аз такава, и излизам. Тръгнал да ме преценява що за човек съм…. :D 

Моето мнение е, че дори да е искала да се видите, към днешна дата това надали е така. Тебе ако някой те плюе и кълне в продължение на години в някъв форум, ще му простиш ли след 2-3 ласки изказвания? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...