Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Danger. каза:

А ти защо чак толкова приемаш навътре думите на всеки? Та ти дори не можеш да запазиш едно просто самообладание в такива ситуации и изпадаш в истерии за едното нищо и тръгваш да нападаш за щяло и нещяло.

За какво да злобея и да ти завиждам бе човек? Аз влизам в тоя форум да прочета някоя друга простотия, да напиша и аз такава, и излизам. Тръгнал да ме преценява що за човек съм…. :D 

Моето мнение е, че дори да е искала да се видите, към днешна дата това надали е така. Тебе ако някой те плюе и кълне в продължение на години в някъв форум, ще му простиш ли след 2-3 ласки изказвания? 

Ама нали се съмняваш, че изобщо знае кой съм!? Ти с биполярно разстройство ли си? Не знаела кой съм, пък сега надали щяла да ми прости.

И това не са нервни кризи, а начин на изразяване. Човек с неадекватно поведение като теб, предизвиква емоция някаква, но не и нервна криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това да спорите дали Галена ви познава и следи е все едно да се съмнявате, че ние с @xroflx9 наистина не спираме тока на Алекс. Андон, и т.н.
🤪😝🍌

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fengergana каза:

това да спорите дали Галена ви познава и следи е все едно да се съмнявате, че ние с @xroflx9 наистина не спираме тока на Алекс. Андон, и т.н.
🤪😝🍌

 

Че какво странно има? Галена неведнъж е посещавала форума, известно е, че някои фолк певици ни четат. Запомняш някой потребител и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9 СПЕШНО МИ ТРЯБВА ИМЕТО НА ГЛАВНИЯ МОДЕЛ В КЛИПА И КАК ИЗГЛЕЖДА КЪМ ДНЕШНА ДАТА, ЗАЩОТО СЪМ ГОТОВА НА ВСИЧКО ЗА НЕГО И СТОЯ С ВИРНАТИ КРАКА ОТ 2 ЧАСА
🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ги докладвайте тия лъжци! Всяка чалгарка изкараха с албуми! Тук лепнали на обложката Преслава с торта от клипът на Нищо и измислили някаква подигравателна бройка песни.... извадени да не казваме от къде...
траклист: 01. Дяволско желание 02. Моето слабо място 03. Режим неприлична 04. Скоро 05. Пия за тебе (дует с Елена) 06. Дишай 07. Пиши го неуспешно 08. Лудата дойде 09. И когато съмне 10. Финални думи 11. Новата ти 12. Лъжа е 13. Като за финал 14. Не ми пречи (дует с Константин) 15. Нямаш сърце 16. Феномен 17. Не съм ангел 18. Как ти стои 19. Хайде, откажи ме (дует с Галена)

 

Търсете чак!
Ще търсим.... Смешници! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Че какво странно има? Галена неведнъж е посещавала форума, известно е, че някои фолк певици ни четат. Запомняш някой потребител и толкова. А това,че Алекс Робов предпочита теб пред @xroflx9 e повече от ясно

да,съгласна съм с теб

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АХАХАХАХХАХАХАХА представете си това да е истина и Глория да пусне албум НАЙ-ДОБРИТЕ!

01. Кадифе
02. Ледена кралица (нова версия)
03. Най-добрите
04. Ало, как си
05. Звезда на вечерта (дует с Тони Дачева)
06. Вълк (ft. Sakis Coucos)
07. Просто съвършени (дует с Тони Стораро)
08. Его
09. Обратно в рая (дует с Кеба)
10. Музиката е лек (трио с Кеба и Симона Загорова)
11. С любимите хора (дует с Николай Славеев)
12. Мерак
13. Да празнуваме
14. Не тъгувай, момиче
15. Песен за приятелите
16. Градил Илия килия (дует с Николай Славеев)


:D :D :D:D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Играй с брутален прием

VM.TIKTOK.COM

 

И коментарите къртят, хората не са тъпи, започват да виждат положението. Преслава трябва да се стяга, ама Галена също да се съвземе. Не отиват на добре нещата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

И коментарите къртят, хората не са тъпи, започват да виждат положението. Преслава трябва да се стяга, ама Галена също да се съвземе. Не отиват на добре нещата!

И тук доста плюят..... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, fengergana каза:

@xroflx9 СПЕШНО МИ ТРЯБВА ИМЕТО НА ГЛАВНИЯ МОДЕЛ В КЛИПА И КАК ИЗГЛЕЖДА КЪМ ДНЕШНА ДАТА, ЗАЩОТО СЪМ ГОТОВА НА ВСИЧКО ЗА НЕГО И СТОЯ С ВИРНАТИ КРАКА ОТ 2 ЧАСА
🤪

Барбър е,понякога търси хора за безплатно подстригване,така че ти си мила.😜 май имаше и деца,но това не е проблем за нас

WWW.INSTAGRAM.COM

3,569 Followers, 3,224 Following, 612 Posts - Ivan Minchev. ( IM ) (@ivan.minchev) on Instagram: "🔸 Owner ProCuts Barber Shop & Academy 🔸 Professional barber &...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DanielPiliov каза:

И коментарите къртят, хората не са тъпи, започват да виждат положението. Преслава трябва да се стяга, ама Галена също да се съвземе. Не отиват на добре нещата!

Как пък само в социалните мрежи някакви рандъми недоволстват от участията й, а нито един човек в дискотеката веднъж не се оплака за толкова години и е певицата с най-посещаваните участия от десетилетие насам? 

Галена е артист, който знае как да достави шоу и да зареди публиката с енергия, отделно примера с  “Играй” - супер танцувалната песен (и в официалния клип на видеото го виждаме) и е напълно естествено да се наслаждава на изпълнението си и вкарва голяма доза настроение. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DanielPiliov каза:

И коментарите къртят, хората не са тъпи, започват да виждат положението. Преслава трябва да се стяга, ама Галена също да се съвземе. Не отиват на добре нещата!

Какво ни пука за хейта, като е най-гледана и в тази платформа, без даже да имаше и профил до преди 2 месеца.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам им профилните снимки на тези с хейт коментарите. Почти всички са на жени в 40те си години, недоволни от живота и си избиват злобата върху някой по-смел следвал мечтите си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, fengergana каза:

ама той и след 11 години е секси

запазих час за интимна прическа🤪

нямам търпение да запозная децата му с доведена им майка (АЗ)

Мила,много закъсня. Аз знам за него още от “Познавам ли я” на Алисия и винаги съм искала да ме размята както Рокса тук:

Но като добра приятелка ти го отстъпвам😛😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

За тези, които твърдят, че Галена не знае кой съм. Мирослав е авторът на "Сърце" и голям фен на Галена, който й е личен приятел.

image.png.f9fc01fe4b84455c22e9765dee787fe7.png

Според мен Миро е имал предвид да дойде с Галена на някое участие и ти да отидеш и да ви запознае. На участието е щял да й каже как си защитавал Шефката тук, за гледанията и всичко останало. От скрийна не става ясно, че тя е искала среща, а че той предлага да ви изведе. 

Миро ми е доста близък от много години и дори той беше човека, който ме запозна с Галена. 

@Danger. е последния човек тук, който можеш да определиш като злобен. Познавам го от 9 години и ми е един от най-близките хора. Никога не би злобял, че Галена знае някой или за каквото и да е друго. Това са негативни чувства от които няма смисъл. Звучи нелепо дори да си го мислиш. И твърдя тези неща, защото лично съм се убедила в това. Доста често го нападаш и когато ти отговори го изкарваш злобен и негативен, но е напълно нормално да ти отговори на твърденията. Не виждам къде е  злобата в коментарите му. Да не говорим колко пъти си го обиждал и той после пак е комуникирал нормално с теб. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

АХАХАХАХХАХАХАХА представете си това да е истина и Глория да пусне албум НАЙ-ДОБРИТЕ!

01. Кадифе
02. Ледена кралица (нова версия)
03. Най-добрите
04. Ало, как си
05. Звезда на вечерта (дует с Тони Дачева)
06. Вълк (ft. Sakis Coucos)
07. Просто съвършени (дует с Тони Стораро)
08. Его
09. Обратно в рая (дует с Кеба)
10. Музиката е лек (трио с Кеба и Симона Загорова)
11. С любимите хора (дует с Николай Славеев)
12. Мерак
13. Да празнуваме
14. Не тъгувай, момиче
15. Песен за приятелите
16. Градил Илия килия (дует с Николай Славеев)


:D :D :D:D :D 

Мерак трябва да се казва...

Редактирано от Karma93
тайпо
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

АХАХАХАХХАХАХАХА представете си това да е истина и Глория да пусне албум НАЙ-ДОБРИТЕ!

01. Кадифе
02. Ледена кралица (нова версия)
03. Най-добрите
04. Ало, как си
05. Звезда на вечерта (дует с Тони Дачева)
06. Вълк (ft. Sakis Coucos)
07. Просто съвършени (дует с Тони Стораро)
08. Его
09. Обратно в рая (дует с Кеба)
10. Музиката е лек (трио с Кеба и Симона Загорова)
11. С любимите хора (дует с Николай Славеев)
12. Мерак
13. Да празнуваме
14. Не тъгувай, момиче
15. Песен за приятелите
16. Градил Илия килия (дует с Николай Славеев)


:D :D :D:D :D 

Тя хубаво да пусне албум, ама да внимава откъде, че ще вземе да уцели някого. По добре да се придържа към познатите методи и да забие по един шЪмар. Или да хвърли някой къч с втория номер копита. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Balkandji1 каза:

Като тийн бяха със сини, сега са синьо-зелени, като едното е по-синьо, другото по-зелено.

За очите питат, не за очните ти орбити

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...