Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

"Луда по рози бяях, втръснаха миии" "Аз съм твоя шедьовър момЧЧЧЧеееее" Ауу че сладко пее :D 

Но иначе си има талант. И в Пайнер има някои много добри песни. Тя май тръгва от някакъв музикален формат, където й казват, че пее като дете...

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Някой беше казал, че на акордеон не било яко да свириш май беше Асенов.

Как не е яко бе това е най-яко звучащия инструмент.

Текста е брутален. :D:D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчето на Андреа започва да набира популярност. Лидерката пак намери начин да се заговори за нея,тъкмо навреме за новия ХИТ. Крайно време е този шедьовър да изживее ренесанс.:naked:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Тогава не знаех коя на кой е, но мисля, че е кавър. Тази песен специално много се хареса. И аз я харесвам като песен и видео. На Ганев ли е аранжимента?

Заповядай :) Нашата версия си е по-хубава откъм музика

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Халваджияновия син отново наплю фолка и нарече всичко това мазна чалгия. Май не помни че именно баща му е режисирал клиповете на Софка и Азо в началото на техните кариери, както и за други изпълнители. Също че ако не са представителите на този жанр участници в капките и други негови продукции отдавна Golbal Vison/Films да е фалирала като компания.

460639570_122182440020060792_3169258232132024885_n.jpg.65d3763cd7d89f32225d4901ec5b37b2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Категорично! Няма по-нашумяло име от Камелия в момента.

 

4E165740-9793-4788-8B61-538A31E045E2.jpeg

7E906B26-73B8-4526-9303-336065769D23.jpeg

Аз мисля че до сега е нямало такъв интерес към чалга звезда. Мисля че вече кранчето на водата да пусна и от там ще излезе Луда по тебе. 
Най-важното е че 90 пеоцента от хората подкрепят Камелия. Страшно много хора които не слушат чалга я преоткриха. 
Не знам дали тя самата разбира какво се случва и на какъв връх в кариерата си се намира. 
Чичо ви Митко сигурно е бесен. 

Освен Глория коя нейна колежка открито заяви подкрепата си към нея ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.09.2024 г. от 22:36, xroflx9 каза:

Къде е уличницата @fengergana остави ме сама без да имам приятелка,с която да коментирам мъже!!

 

преди 19 часа , Gerganafen каза:

@fengergana май се е обезводнила след премиерата на Андон, никаква я няма. :cry:Мила, предписвам ти 1 седмица без зяпане на батковци, за да се възстановиш.:Vishenka_05:Чакаме да се завърнеш грандиозно както Гери след година пауза!:heart:

Само вие забелязахте,че ме е нямало, обичам ви!

Иначе Джокович и Гришо ме пориха след мача и си изкараха цялата агресия върху мен,че нямаше Луда по тебе, но важното е,че мен ме направиха на луда


После реших да ме изтряскат и няколко от участниците на Островът на гривните.🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, korabnia каза:

Аз мисля че до сега е нямало такъв интерес към чалга звезда. Мисля че вече кранчето на водата да пусна и от там ще излезе Луда по тебе. 
Най-важното е че 90 пеоцента от хората подкрепят Камелия. Страшно много хора които не слушат чалга я преоткриха. 
Не знам дали тя самата разбира какво се случва и на какъв връх в кариерата си се намира. 
Чичо ви Митко сигурно е бесен. 

Освен Глория коя нейна колежка открито заяви подкрепата си към нея ?

И не само в България, Камелия в момента е хитова сензация на целият Балкански полуостров. В туитър има стотици коментари от сърби, видях и профила пуснала е клип с чужденец с над 2М последователи. Под “Луда по тебе” в ютуб коментарите са на всеки 10мин, като 90% са от чужбина. Много хора споделиха и мнения, които също не са от БГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Заповядай :) Нашата версия си е по-хубава откъм музика

 

Ооооооооооо, нашата е хиляди нива над това. Тази е умерена. Била е на Евровизия 2003? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, korabnia каза:

Аз мисля че до сега е нямало такъв интерес към чалга звезда. Мисля че вече кранчето на водата да пусна и от там ще излезе Луда по тебе. 
Най-важното е че 90 пеоцента от хората подкрепят Камелия. Страшно много хора които не слушат чалга я преоткриха. 
Не знам дали тя самата разбира какво се случва и на какъв връх в кариерата си се намира. 
Чичо ви Митко сигурно е бесен. 

Освен Глория коя нейна колежка открито заяви подкрепата си към нея ?

Само дето на никого не му пука за Кама, а за сеира. Луда по тебе имаше ренесанс около сръбския филм и тогава даже въртеше още повече гледания. Фактът, че след тоя скандал Кама има само 1 песен в топ 100 е показателен. Да видим дали след седмица ще е топ 50 или в топ 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Ооооооооооо, нашата е хиляди нива над това. Тази е умерена. Била е на Евровизия 2003? 

Не, друга песен на Вардис участва тогава и явно така са я рекламирали. Написана е в това кръгче, в което има и "Eurovision". Ето тази e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Не, друга песен на Вардис участва тогава и явно така са я рекламирали. Написана е в това кръгче, в което има и "Eurovision". Ето тази e:

 

Мерси. Аз си мислех, че това е песента. Преди нали трябваше една песен да бъде 3 минути. :D Тази ми харесва повече.

преди 32 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Оригинала плийс! 🙏

Авторска е! На Спас Лазаров! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , korabnia каза:

Чичо ви Митко сигурно е бесен. 

Едва ли, първо че от няколко години не се занимава вече активно с Пайнер, а и Камелия отново я излъчват по телевизията което означава че са се разбрали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Едва ли, първо че от няколко години не се занимава вече активно с Пайнер, а и Камелия отново я излъчват по телевизията което означава че са се разбрали.

А кой дърпа конците в Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Много нагъл

Тоя световно неизвестен DJ май забрави че беше водещ в първите три сезона на "Гласът на БГ" и в тези сезони сред менторите бяха леля Ванче, Прес и Дес, както и че тези сезони са продуцирани от 7/8, чиято компания е собственост на човек също изявяващ се в този жанр (Слави Трифонов).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Тъкмо си мислех че съвсем я е разлюбил щом не се беше включил тук.

Той е модерен човек. Не кеси в нафталинени форуми

преди 3 часа , korabnia каза:

Аз мисля че до сега е нямало такъв интерес към чалга звезда. Мисля че вече кранчето на водата да пусна и от там ще излезе Луда по тебе. 
Най-важното е че 90 пеоцента от хората подкрепят Камелия. Страшно много хора които не слушат чалга я преоткриха. 
Не знам дали тя самата разбира какво се случва и на какъв връх в кариерата си се намира. 
Чичо ви Митко сигурно е бесен. 

Освен Глория коя нейна колежка открито заяви подкрепата си към нея ?

Всички й се кефят, а и няма просташки песни и кючеци, така че е уважавана и не е срамно да я слушат

преди 2 часа , meleto каза:

Само дето на никого не му пука за Кама, а за сеира. Луда по тебе имаше ренесанс около сръбския филм и тогава даже въртеше още повече гледания. Фактът, че след тоя скандал Кама има само 1 песен в топ 100 е показателен. Да видим дали след седмица ще е топ 50 или в топ 100.

Като име тежи повече от повечето в твоя броячески топ 😉

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...