Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, xroflx9 каза:

😛

 

Ох, аз пък чета - Я ми ГО покажи :D 

преди 45 минути, meleto каза:

Докато Емилия и Магда се борят за този хит, дайте му един палец, но не натискайте твърде силно да не пробиете. Имам нужда само от харесване. :D 

Ами Райна? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо евтина реплика на Биг брадър в лицето на Къщата на тъпуенсърите, а сега Интернет търсил талант...

Защо няма санкции още за плагиатстване на реалните формати които се излъчват по тв?!

 

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Първо евтинва реплика на Биг брадър в лицето на Къщата на тъпуенсърите, а сега Интернет търсил талант...

Защо няма санкции още за плагиатстване на реалните формати които се излъчват по тв?!

 

Помислих единия който са сложили с очилата за певИцът Лео. 
Търсят:

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Помислих единия който са сложили с очилата за певИцът Лео. 
Търсят:

 

Тая където пя Impossible, беше супер фалшива. А всички викаха Браво... Толкова ли бяха глухи или....

И толкова не успяха да вложат в микрофони, такова буботене от вятъра, че направо....

Ако гледахме това по ТВ, това щяха да са само дебилните участници.... Псевдо продуцентчето явно е разчитал на сеира.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Тая където пя Impossible, беше супер фалшива. А всички викаха Браво... Толкова ли бяха глухи или....

Интернет търси клоуни. (Както винаги) 
Я да се учат:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Интернет търси клоуни. (Както винаги) 
Я да се учат:

 

Това бие тия всичките в това измисленото нещо ...

 

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Това бие тия всичките в тоя измисленото нещо ...

 

Кога е било това? :D :D :D:D :D 
Или българин, българка или циганин, турчин. :D :D :D Аз гледах само с Невена първия и само нея запомних.... Този през коя година е бил?

Какви са тия? :D 
ГОСПОДИН МАЙМУН!!! ахахахахахахахаха 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Кога е било това? :D :D :D:D :D 
Или българин, българка или циганин, турчин. :D :D :D Аз гледах само с Невена първия и само нея запомних.... Този през коя година е бил?

Какви са тия? :D 
ГОСПОДИН МАЙМУН!!! ахахахахахахахаха 

Явно си бил много малък.

Голям смях бях тия тогава. И в даскало ги имитирахме колко смешни бяха тия двамата, нямаше такива шматки :D

Пусни си второто клипче, че там е по-голям смях :D АМАА НИДЕЙ ДА МИ КАЗВАШ!

УУУ ТЕЕЕ! ЧАГАЙ ЧАГАЙ ШЪ МЪ КЪПИШ ЛИ?!

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Явно си бил много малък.

Голям смях бях тия тогава. И в даскало ги имитирахме колко смешни бяха тия двамата, нямаше такива шматки :D

Мюзик Айдъл си го спомням когато беше там Невена Цонева и онзи случай с "Кен ли" но за този нямам спомен? Не е ли когато Мария беше жури? Но не съм гледал.
Пуснах го :D :D :D Сега няма такива сеири? Станаха скучни тия предавания.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Мюзик Айдъл си го спомням когато беше там Невена Цонева и онзи случай с "Кен ли" но за този нямам спомен? Не е ли когато Мария беше жури? Но не съм гледал.

Да ти кажа, не мога да се сетя за подробности, но ги помня как се дракаха като комари :D

Позна, точно когато Мара беше там. Но това го гледахме все едно сядаш да гледаш премиера на Галена/Преса в 18ч.

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Да ти кажа, не мога да се сетя за подробности, но ги помня как се дракаха като комари :D

 

Според мен това няма кой да го мине - никога за нищо на света.

Нали и Есил Дюран беше пуснала версия на Кен лий? Защо не я издаде официално? :D 
Йес иТ шоооооооОООООООООООООООООооооооооооооооооооооооооооооооооооо..... оооооооооо
Кен лииииииииииииииииииииииииии :D :D :D :D :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Според мен това няма кой да го мине - никога за нищо на света.

Нали и Есил Дюран беше пуснала версия на Кен лий? Защо не я издаде официално? :D 
Йес иТ шоооооооОООООООООООООООООооооооооооооооооооооооооооооооооооо..... оооооооооо
Кен лииииииииииииииииииииииииии :D :D :D :D :D 

И сатфа Каталино :D Това колко пъти съм си го риплейвал тогава :D

После й го пускаха на Марая на някакъв телевизор, голям срам беше :D 

А този откачалник помниш ли го 

Интересното е, че тогава всички си отиваха на кастинги както си ходят навсякъде. А сега всички отиват с прически, скъпи дрехи и т.н. Тогава всичко е било непринудено, а сега всички гледат да са перфектни и за това няма интересни неща.

Беше ми интересно, ако всички се държат и говорят каквото си мислят каква ли простотия щеше да е света, а не само в нета да го изразяват анонимно :D

  • Like 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

И сатфа Каталино :D Това колко пъти съм си го риплейвал тогава :D

После й го пускаха на Марая на някакъв телевизор, голям срам беше :D 

 

България стана известна с това изпълнение. :D :D :D 
Трябва да признаем, че никоя друга поп-фолк певица не е имала честта да журира на Валентина Хасан. Есил Дюран е получила най-голямата си награда! ❤️ 
Обаче това "но ю КЛИЗЗЗЗ тажууу ма лиивеееее" - Татяна трябва да изпада в екстаз на КЛИЗ. Защото само едно тажу да махнем и слагаме МА до клиз.... любима Тоти дума от фитнеса с малките Тотита.
Не, за Иван Ангелов не мога да се сетя. Бях го изпуснал този сезон и като цяло аз един или два пъти го бях гледал първия с Невена. От там нея много я харесах и тя взе, че спечели.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

България стана известна с това изпълнение. :D :D :D 
Трябва да признаем, че никоя друга поп-фолк певица не е имала честта да журира на Валентина Хасан. Есил Дюран е получила най-голямата си награда! ❤️ 
Обаче това "но ю КЛИЗЗЗЗ тажууу ма лиивеееее" - Татяна трябва да изпада в екстаз на КЛИЗ. Защото само едно тажу да махнем и слагаме МА до клиз.... любима Тоти дума от фитнеса с малките Тотита.

Това сигурно си го пуска на ритуалите в тоалетната :D

Еската е може би една от най-интелигентните певици в чалгата с добър речитатив. Мара се правеше на отворена и Гюрулту също от време на време правеше едни муцуни... Само Еската си остана на място и естествена.

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Това сигурно си го пуска на ритуалите в тоалетната :D

Еската е може би една от най-интелигентните певици в чалгата с добър речитатив. Мара се правеше на отворена и Гюрулту също от време на време правеше едни муцуни... Само Еската си остана на място и естествена.

 

Тя е много земна. И честно казано най на място за жури от трите. И тогава мисля, че бях изгледал един-два епизода. Но Есил се представяше много добре като жури. Интересно защо Глория така и не я поканиха за жури в Гласът на България или може би е отказала? 
Кои са били там освен Преслава, Галена, Ивана, Камелия? Май са тези?

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Този продължава да ми прилича на АЙВАН на Токича :D 

 

Фънки тук много комплексарско поведение. Присмял се хърбел на щърбел. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Тя е много земна. И честно казано най на място за жури от трите. И тогава мисля, че бях изгледал един-два епизода. Но Есил се представяше много добре като жури. Интересно защо Глория така и не я поканиха за жури в Гласът на България или може би е отказала? 
Кои са били там освен Преслава, Галена, Ивана, Камелия? Май са тези?

Забрави и Деса

преди 1 минута, DevilWish каза:

Фънки тук много комплексарско поведение. Присмял се хърбел на щърбел. 

От една страна е прав. Защото този прилича на тюленче което се клати като в небрано лозе :D Прдстави си Галена да беше 150 кила и да се кълчеше :D Щеше да поплясква паласки пред екрана :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Забрави и Деса

От една страна е прав. Защото този прилича на тюленче което се клати като в небрано лозе :D

Така е, но иначе много прилича на Айвън на Токича. Но не е той.... Айван може би има-няма 20 години? А това предаване е било отдавна? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Така е, но иначе много прилича на Айвън на Токича. Но не е той.... Айван може би има-няма 20 години? А това предаване е било отдавна? 

Първия сезон беше 2007-ма 3-тия 2009-та. Ако тогава е бил на 16 да речем. Сега може да е на 30+ :D Което не е много.

А на този колко съм се смял :D Как рисува с ръцете :D

 

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Първия сезон беше 2007-ма 3-тия 2009-та. Ако тогава е бил на 16 да речем. Сега може да е на 30+ :D

А на този колко съм се смял :D

 

 

Есил Дюран, милата се нагледа на сеири тука. Бях чул, че са пуснали някого само за сеир когато е участвала и Мария. :D :D :D 
Ама не. Като говорим за музика, нямат ли приятели, близки или някой да им каже, че пеят фалшиво? Няма нищо лошо да си пееш у дома, но когато не ставаш защо трябва да се излагаш така? Тоест, как родителите им го допускат? Става въпрос за музика и изкуство.... Как така е пял на голяма сцена? И аз това което чух..... те повечето не се чуваха по онова време.... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Есил Дюран, милата се нагледа на сеири тука. Бях чул, че са пуснали някого само за сеир когато е участвала и Мария. :D :D :D 
Ама не. Като говорим за музика, нямат ли приятели, близки или някой да им каже, че пеят фалшиво? Няма нищо лошо да си пееш у дома, но когато не ставаш защо трябва да се излагаш така? Тоест, как родителите им го допускат? Става въпрос за музика и изкуство.... Как така е пял на голяма сцена? И аз това което чух..... те повечето не се чуваха по онова време.... 

Родителите им и те са чалнати като тях и си ги подкрепят и ги насърчават да отиват :D

Милен даже се появи и в X Factor да прави "косатката" :D

 

Ако няма сеир, предаването става твърде стерилно и не е същото. X Factor ми беше най-атрактивното от всички музикални предавания.

Виж Люси Дяковска най-моралната към Иван как се гърчи тук на Миленчо.

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Родителите им и те са чалнати като тях и си ги подкрепят и ги насърчават да отиват :D

Милен даже се появи и в X Factor да прави "косатката" :D

 

Ако няма сеир, предаването става твърде стерилно и не е същото. X Factor ми беше най-атрактивното от всички музикални предавания.

Изгледах малко от него, само с Дара. Беше ми фаворит. Аз много не съм ги гледал тези предавания, но знам само някои случаи. Попадал съм на някаква откачена фенка на Глория която пееше "Белите манастири" и каза, че журито са боклуци където не са я одобрили. Не разбират от музика.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Изгледах малко от него, само с Дара. Беше ми фаворит. Аз много не съм ги гледал тези предавания, но знам само някои случаи. Попадал съм на някаква откачена фенка на Глория която пееше "Белите манастири" и каза, че журито са боклуци където не са я одобрили. Не разбират от музика.

 

Тази я гледах на живо, помня я :D Имах чувството, че й беше насъбрала за където не й е дала автограф :D

 

А тази гледал ли си я :D  ШАТУРА ХАААА!

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...