Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Тази я гледах на живо, помня я :D Имах чувството, че й беше насъбрала за където не й е дала автограф :D

 

А тази гледал ли си я :D 

Да, пускали са ми я :D 
Наскоро открих, че една от ергенките в третата част на "Ергена" е участвала в X factor

Не пее толкова лошо като предните, но все пак....
Алелеле, но ти си я гледал на живо? Как изтърпя ? :D :D :D 
Глорче ако е била там съм сигурен, че е щяла много да се ядоса.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Да, пускали са ми я :D 
Наскоро открих, че една от ергенките в третата част на "Ергена" е участвала в X factor

Не пее толкова лошо като предните, но все пак....
Алелеле, но ти си я гледал на живо? Как изтърпя ? :D :D :D 
Глорче ако е била там съм сигурен, че е щяла много да се ядоса.

Ергенът не го следя. Пуснах му пилотния епизод на първи сезон, когато тръгна и когато започнаха да говорят ергенките и ми дойде ту мъч и реших да не си товаря главата с излишни клоаки.

Иначе тази не впечатлява кой знае с какъв глас. Мънка си както повечето новоизлюпени.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Откъс от новата песен на Анелия

 

Този откъс малко ми напомня за "НИЩО" на Преслава? Но се надявам да е различна. Така като пуснат няколко секунди и няма как да разбереш. Най-добре без тези тийзъри и направо да я чуем когато е решила да я пусне. Сигурно следващата седмица? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Фики ще пуска “четворен албум” комбиниращ четири стила музика - поп, попфолк, рок и фолклор.

Това отдавна го беше казал. Идеята за албумите е добра. Дано започнат да пускат все по-често. Да видим Преслава кога ще обяви, че и тя ще пуска. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Това отдавна го беше казал. Идеята за албумите е добра. Дано започнат да пускат все по-често. Да видим Преслава кога ще обяви, че и тя ще пуска. 

Не мисля че Преслава ще пусне албум тази година. Може би началото на следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Не мисля че Преслава ще пусне албум тази година. Може би началото на следващата.

Тя винаги пуска в края на годината - от октомври до декември. Най-късно до Коледа според мен ще има албум. Но това което мисля е, че ще е като някакъв бест, може и да греша.
П.С. Само "Пази се от приятелки" е пуснат последните дни на септември, а "Да гори в любов" на 09.09. Албум ще има ноември или декември според мен!

Emilia 

9m  · 
Нямам презентация за тази песен. Каквото и да напиша ще е малко за да изразя себе си и емоцията, която чувствам, когато я слушам. Всичко се случи толкова спонтанно и естествено. Изпитах най-прекрасните емоции от създаването й, защото имах честта да работя с най-ГОЛЕМИТЕ професионалисти в България - Слави Трифонов, Евгени Димитров-Маестрото и Ку-Ку Бенд.
Дълги години чакам този момент. Благодаря от цялото си сърце за тази възможност и на Слави и на Ку-Ку Бенд! 🙏🏻Всичко беше толкова перфектно и точно от към работа, часове, заснемане и спазване на срокове. Ще кажа просто: “ЗАКЪСНЯ” Слави Трифонов x Емилия x Ку-Ку Бенд! Наслаждавайте се, плачете, влюбвайте се, разочаровайте се, изживейте я. За тези емоции живеем и точно тези емоции ни държат живи. ❤️🔊🎶
image.png.b65bcc798374c8f676832bd11f8a7c53.png
  • disgusting 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Това отдавна го беше казал. Идеята за албумите е добра. Дано започнат да пускат все по-често. Да видим Преслава кога ще обяви, че и тя ще пуска. 

Рок диск? С неговото чалгарско вибрато, от което не може да избяга ще е интересно. Ама нека се пускат албуми.Добре е за жанра. 

И Меди ще пуска албум. Само на Галин не му се занимава.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Emilia 

9m  · 
Нямам презентация за тази песен. Каквото и да напиша ще е малко за да изразя себе си и емоцията, която чувствам, когато я слушам.

Оф, винаги като напише така пуска някаква простотия.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

-Когато безплатния период на видео софтуера изтича след няколко дни и ползваш всички ефекти, за да не се минеш

-Когато на даскало сложиш всички ефекти на Пауър Поинт презентацията

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Karma93 каза:

Рок диск? С неговото чалгарско вибрато, от което не може да избяга ще е интересно. Ама нека се пускат албуми.Добре е за жанра. 

И Меди ще пуска албум. Само на Галин не му се занимава.

 

След албума на Галена, специално Фики и Меди ще са ми супер слаби..... жената доста се постара за последните си албуми.

преди 58 минути, Emanuela.Carey каза:

Оф, винаги като напише така пуска някаква простотия.

Да. По принцип този път очаквам хубава песен. За кога ли е оставила песента от Тик-ток? Дано да не я бави 3 месеца.

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Оф,ама това че Кики ще пусне наведнъж минимум 40 песни си е национална катастрофа🤢

Повечето от които сигурно ще са познати? Не ми се вярва 40 нови. И 10 даже ако има ще е феномен? По-скоро 2-3 нови песни да има както в първия му албум и до там. Това не е Галена та да очакваме нови песни с клипове.

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Откъс от новата песен на Анелия

 

И пак гаден мастер от Пашката... Защо тоя човек така почна да си скапва песните. Едно жужене във вокалите в музиката... Липсва му изчистване явно там. Драганински явно е имал пръст в звука преди.

  

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Фики ще пуска “четворен албум” комбиниращ четири стила музика - поп, попфолк, рок и фолклор.

Само за ценители!

images.jpg.aaddc028c033e7be46acac0c3d9203f6.jpg

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя новата песен на Емилия и Слави Трифонов.

SIGNAL.BG

Емилия си събра със Слави Трифонов в една отдавна жадувана от певицата колаборация. Броени часове преди премиерата на сингъла, озаглавен "Закъсня", фолк

Анелия в понеделник!
Radio Veronika - Радио Вероника
1h  · 
️ Anelia Music 🔥
ПРЕМИЕРА
30.09  в 18:00 ♥
⬇️⬇️⬇️
https://www.youtube.com/@AneliaOfficial
"Имам друг" ще звучи предпремиерно в ефира на радио Вероника. Може да я слушате за първи път на 30.09 веднага след новините в 11:00 🎶🔈

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

В неделя новата песен на Емилия и Слави Трифонов.

SIGNAL.BG

Емилия си събра със Слави Трифонов в една отдавна жадувана от певицата колаборация. Броени часове преди премиерата на сингъла, озаглавен "Закъсня", фолк

Анелия в понеделник!
Radio Veronika - Радио Вероника
1h  · 
️ Anelia Music 🔥
ПРЕМИЕРА
30.09  в 18:00 ♥
⬇️⬇️⬇️
https://www.youtube.com/@AneliaOfficial
"Имам друг" ще звучи предпремиерно в ефира на радио Вероника. Може да я слушате за първи път на 30.09 веднага след новините в 11:00 🎶🔈

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

ОКТОМВРИИИИИИИИИИИИИ? АХАХАХАХАХА !!!
Тия не можаха ли да напишат по-грешна дата? 31 февруари например? Или 31 СЕПТЕМВРИ? Ъм? 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

ОКТОМВРИИИИИИИИИИИИИ? АХАХАХАХАХА !!!
Тия не можаха ли да напишат по-грешна дата? 31 февруари например? Или 31 СЕПТЕМВРИ? Ъм? 

ВЗРИВ! Бързам да изпиша тъпата статия,че ме сърбят пръсите за следващите кинти от рекламки за циреи и счупени кости :D

 

 

  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

ОКТОМВРИИИИИИИИИИИИИ? АХАХАХАХАХА !!!
Тия не можаха ли да напишат по-грешна дата? 31 февруари например? Или 31 СЕПТЕМВРИ? Ъм? 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...