Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DevilWish каза:

Не мисля, че би го направила. Със сигурност е получавала покани преди, но определено не мисля, че е такъв тип човек. Може би ако не беше достатъчно популярна - да. Според мен Галена е добър стратег. И не прави такива сметки.

Повярвай, толкова я е страх да не се провали с Арената, че ще направи всичко нужно. Освен това тя може да е гост-звезда, както Преса направи преди години. И без друго сезонът е с обикновени хора. Може да я вкарат за 2-3 дни само, не знам.  

Най-добре би било операция през януари. За да се възстанови в първите месеци на годината, когато няма много работа и без друго. Ако обяви Арената - хем и ще спре участия за известно време... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.09.2024 г. от 18:53, Just_Me каза:

Мики Маус пак е добре - Сека Алексич дава едно от последните си интервюта облечена с анцуг Адидас 😄 Интересно е че съседските медии не са й скочили. Ако беше тук - щеше да е разкостена 🤣

20240923_185134.jpg

Нормално да не скочат. Сърбите са най-големите селяндури в района.... Ужасен кич и гротестка. Кама винаги е харесвала сръбско, явно за това така изглежда и тя.  Аз лични винаги съм се ужасявал от сръбската култура и манталитет.  Много е далеч от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА нееееееееееееееее!
Какъв е този вамбир с женски полов орган вместо уста? Веждите нарисувани, косата проскубана. ❤️ 
@meleto покрай теб само музи за текстове и заглавия на песни ми идват! :D "Вежди рисувани - коса проскубана" текст за съперничките в любовта.

Дотук само Медуза ми хареса. Малко по-сериозно :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Дотук само Медуза ми хареса. Малко по-сериозно :D 

На вълна хумор и простотия съм.
Нещо което ми пасва като мелодия, уникално. Малко по-серизно.

Пак ми дойде муза. Нов хит "Анди се напика". 😮 

 

преди 7 минути, meleto каза:

Повярвай, толкова я е страх да не се провали с Арената, че ще направи всичко нужно. Освен това тя може да е гост-звезда, както Преса направи преди години. И без друго сезонът е с обикновени хора. Може да я вкарат за 2-3 дни само, не знам.  

Най-добре би било операция през януари. За да се възстанови в първите месеци на годината, когато няма много работа и без друго. Ако обяви Арената - хем и ще спре участия за известно време... 

Но не, не мисля, че ще влезе. Ще я гледаме утре в "Пееш или лъжеш" и толкова.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

 

 

Но не, не мисля, че ще влезе. Ще я гледаме утре в "Пееш или лъжеш" и толкова.

Връзват се датите.  Няма как да прави операция и да знае на 29ти ще е възстановена. А гласните струни май доста бавно се възстановяват. А и да не е луда в най-силните месеци да отсъства? В последното тримесечие правят два пъти повече пари от който и да е друг сезон. 

Тъй че... Януари операция, октомври - ББ, участия до края на годината. Арена през май. Галена ще напълни залата, сигурно обмисля да стане рекордно. Няма по-добра реклама от първия епизод на ББ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Връзват се датите.  Няма как да прави операция и да знае на 29ти ще е възстановена. А гласните струни май доста бавно се възстановяват. А и да не е луда в най-силните месеци да отсъства? В последното тримесечие правят два пъти повече пари от който и да е друг сезон. 

Тъй че... Януари операция, октомври - ББ, участия до края на годината. Арена през май. Галена ще напълни залата, сигурно обмисля да стане рекордно. Няма по-добра реклама от първия епизод на ББ.

Абсурд. Не ми се вярва? Остават 10 дни, нали? На 8ми ще разберем.
За нещо като операция и здраве, не вярвам някой да злоупотреби. Тя си каза, че октомври ще почива. В Сигнал бях чел, че този месец е операцията. Дано всичко е наред. Не, че това което казваш не се връзва, но специално за това не вярвам, че ще се оправдава и директно ще влиза в Биг Брадър да я гледаме..... просто е нелепо. Не.... аз мисля, че няма да влезе. А и Преслава беше във Вип Брадър. Тук май ще са обикновени? Нито ще видим Рашия, нито Ваня Великова.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Извинете, ама Тотя на кулинарен фестивал...Не е ли в разрез с всички хигиенни норми? Къде е ХЕИ?!

За сметка на което присъствието и на Хелоин парти е толкова подходящо. 

195367-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

За сметка на което присъствието и на Хелоин парти е толкова подходящо. 

195367-1.jpg

Чакай, до Хелоуин има близо един месец. Тотя няма ли да се появи и тук или иска да ни го спести? 
Паколст или Тотенство ?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Чакай, до Хелоуин има близо един месец. Тотя няма ли да се появи и тук или иска да ни го спести? 
Паколст или Тотенство ?

В нейния случай, не е ли "Чай или Др**сня? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева, ако притежаваше грация

WWW.INSTAGRAM.COM

246 likes, 7 comments - karakass.photography on September 27, 2024: "Murtake’nin Fenomen Fotoğrafçısı Karakas Photography 📸 Ahmet Karakaş...

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

В нейния случай, не е ли "Чай или Др**сня? 

А не може ли и двете? :D Тоти акалото.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Котенца, дали е възможно Галена да влезе във Биг Брадър до края на октомври и там да обяви Арена 8888? И да няма никаква операция на гласните струни?

Глория и Галена са отказвали най-високите хонорари предлагани в Брадъра някога, няма шанс Галена да влезе освен ако не е за няколко минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Глория и Галена са отказвали най-високите хонорари предлагани в Брадъра някога, няма шанс Галена да влезе освен ако не е за няколко минути.

image.png.f73eb501b764ac9f01712f0041ce0bf7.png

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Котенца, дали е възможно Галена да влезе във Биг Брадър до края на октомври и там да обяви Арена 8888? И да няма никаква операция на гласните струни?

Това не е Вип сезон. За какво да влиза?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Това не е Вип сезон. За какво да влиза?

Как ще не е ВИП? Даже ще е първи сезон с истински ВИПове изобщо ако Ванчето разбирасе Великова и Рашия ще влизат. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

Връзват се датите.  Няма как да прави операция и да знае на 29ти ще е възстановена. А гласните струни май доста бавно се възстановяват. А и да не е луда в най-силните месеци да отсъства? В последното тримесечие правят два пъти повече пари от който и да е друг сезон. 

Тъй че... Януари операция, октомври - ББ, участия до края на годината. Арена през май. Галена ще напълни залата, сигурно обмисля да стане рекордно. Няма по-добра реклама от първия епизод на ББ.

Що пък да не отсъства? Тя не ходи по участията заради парите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Как ще не е ВИП? Даже ще е първи сезон с истински ВИПове изобщо ако Ванчето разбирасе Великова и Рашия ще влизат. 

Май няма да са там. 
На Галена на мястото нямаше да стъпя в такова предаване, ако ще да ми дават най-големия хонорар, както са направили сигурно и както и тя ще им откаже. "Като две капки вода" им отказа. С право!
Нужда от такива неща имат по-залязлите.... аз се чудя Преслава как се е съгласявала? Но поне видяха хората колко готин човек е, даже щеше да спечели ако не беше гост-звезда или ако не го бяха изиграли така сама да поиска да напусне.
Райна също в пикова година когато влезе с Коцето, беше излишно..... Но от всички поп-фолк певици на него му се отрази най-добре! Контстантин и Лияна се представиха супер....... Рени и Кали се поизложиха, особено втората.... Не помня вече други виждали ли сме там.
Иначе Соня Немска беше забавна едно време "Това е шампоан за Иванина, за суха коса с МАЗНИ корени" :D:D :D Заслужава си Соня да я видим там! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Май няма да са там. 
На Галена на мястото нямаше да стъпя в такова предаване, ако ще да ми дават най-големия хонорар, както са направили сигурно и както и тя ще им откаже. "Като две капки вода" им отказа. С право!
Нужда от такива неща имат по-залязлите.... аз се чудя Преслава как се е съгласявала? Но поне видяха хората колко готин човек е, даже щеше да спечели ако не беше гост-звезда или ако не го бяха изиграли така сама да поиска да напусне.
Райна също в пикова година когато влезе с Коцето, беше излишно..... Но от всички поп-фолк певици на него му се отрази най-добре! Контстантин и Лияна се представиха супер....... Рени и Кали се поизложиха, особено втората.... Не помня вече други виждали ли сме там.
Иначе Соня Немска беше забавна едно време "Това е шампоан за Иванина, за суха коса с МАЗНИ корени" :D:D :D Заслужава си Соня да я видим там! 

Като не са там, няма да гледаме. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Това не е Вип сезон. За какво да влиза?

За рейтинг на продукцията, естествено. Както преди пускаха онази от Спасители на плажа, че я забравих как се казваше :D 

преди 1 час , FikLena каза:

Що пък да не отсъства? Тя не ходи по участията заради парите

Разбира се. Дева Галийна. Тя не печели нищо.

преди 43 минути, DevilWish каза:

"Като две капки вода" им отказа. С право!

Кога видя, че е отказала? Отговорът й беше: "досаждайте ми още малко и съм навита".  Но да, мисля, че за нея ще е излагация вместо бонус точки. А и ще втръсне здраво. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

За рейтинг на продукцията, естествено. Както преди пускаха онази от Спасители на плажа, че я забравих как се казваше :D 

Разбира се. Дева Галийна. Тя не печели нищо.

Кога видя, че е отказала? Отговорът й беше: "досаждайте ми още малко и съм навита".  Но да, мисля, че за нея ще е излагация вместо бонус точки. А и ще втръсне здраво. 

Това си е отказ. И по-добре. Не знам до колко ще се представи добре в това предаване. Ако ще влезе там, то със сигурност много ще се постарае, но не на всеки се получава да имитира. Деси Слава е добра в това по принцип, но и тя май не беше в топ 3 или ?
Ами да не им прави рейтинг, имат си достатъчно.

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Много ми е интересно с какво Криско днес в 16:00ч ще влезе в историята? 

Кой е казал, че ще влиза в историята? Той ли?

Ако е така, **рн**о си ли има предвид?

Е.... никой не го е гледал! Галена е недосегаема в България! Така, че да мълчи! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...