Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Danger. каза:

Хората ще напишат как се е завърнало ретро звученето и са щастливи и вероятно повече никога няма да си пуснат песента, както стана с Анелия. 

Като всички позитивни коментари за завръщането на Сиана - пишат ги и никога не се връщат да я чуят повторно :1000(29):

И аз останах малко разочарована от завръщането на Сиана. В началото ми се стори яка песента, но след 3-4 слушания ми омръзна и осъзнах, чя е далеч под очакванията и това което представяше преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Честно казано и от трите очаквам флопове. :D Най-сигурна ми е Мария.

Очаквам флоп от Мария, хубава песен от Деса и се надявам Яница да е нацелила хит. Деси поне среден хит ще стане според очакванията ми, защото звучеше приятно и мелодично, а не пак балада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DanielPiliov каза:

Алпай с 5 милиона? Тази песен е много силна, помня като я пуснаха гръмна в тик ток, ако беше на по-големи имена, можеше да има 10-15М.

 

А какво стана с този Алпай? Отказа ли се да пее?

Песента е доста приятна и аз още си я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Много е стар за нея. Тя вече се е насочила към мъжа на @Stela - Мастагарков

Тя се е насочила ама той още не й се дава. Ако скоро не спре да го закача ще си разменим шапките. Ще викна @xroflx9 на помощ. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Кати нали нямаше никога повече да "пее"? Какво се мъчи с тия умрели песни....А дори и звучи по-фалшива и от едно време хахах... Всички тези "завръщания" на всеки един са безуспешни...  Хората наистина повтарят, че искам завръщане, но нямат интерес.  Гергана колко пъти уж се завръщаше и песните няма никакви гледания, Елена Паришева би била същото нещо. Виждаме и Кати, Петра...правят им по едно интервю и след това никой не се интересува. Българи няма дълга памет и лесно изтрива някого. 

 

Очаквам нещо добро утре от Деса! Аз съм фен на Токича, харесах и това на Анелия, ясно беше, че няма да  е хит, годината е друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jake каза:

Абе Кати нали нямаше никога повече да "пее"? Какво се мъчи с тия умрели песни....А дори и звучи по-фалшива и от едно време хахах... Всички тези "завръщания" на всеки един са безуспешни...  Хората наистина повтарят, че искам завръщане, но нямат интерес.  Гергана колко пъти уж се завръщаше и песните няма никакви гледания, Елена Паришева би била същото нещо. Виждаме и Кати, Петра...правят им по едно интервю и след това никой не се интересува. Българи няма дълга памет и лесно изтрива някого. 

 

Очаквам нещо добро утре от Деса! Аз съм фен на Токича, харесах и това на Анелия, ясно беше, че няма да  е хит, годината е друга.

Кати беше казала, че може да се върне на първо място когато си поиска. Явно парите от бащата на детето са свършили.

Тя е от малкото случаи където щеше да е по-добре никога да не прави нови напъни и да си запази статута “чалга легенда”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Кати беше казала, че може да се върне на първо място когато си поиска. Явно парите от бащата на детето са свършили.

Тя е от малкото случаи където щеше да е по-добре никога да не прави нови напъни и да си запази статута “чалга легенда”.

хаха Кати е смешна... Настина беше успешна за няколко години и имаше големи хитове, но в съвсем други времена! Да не говорим,че беше любовница на мутри и за това я взеха в Ара.. Тогава беше младо, готино гадже, сега гони 50... 

Кати бързо забрави защо спря да "пее". Към последните и албуми нямаше никакъв интерес и тотално замря..  кЪм края на кариерата си вече беше треторазрядна ... "Като лъскаво ферари" хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Jake каза:

хаха Кати е смешна... Настина беше успешна за няколко години и имаше големи хитове, но в съвсем други времена! Да не говорим,че беше любовница на мутри и за това я взеха в Ара.. Тогава беше младо, готино гадже, сега гони 50... 

Кати бързо забрави защо спря да "пее". Към последните и албуми нямаше никакъв интерес и тотално замря..  кЪм края на кариерата си вече беше треторазрядна ... "Като лъскаво ферари" хахах

Това пък й беше един от големите хитове. Излезе в изгнание докато още беше номер 1 в Ара. После се появи Маноля. Алиша също набра скорост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Това пък й беше един от големите хитове. Излезе в изгнание докато още беше номер 1 в Ара. После се появи Маноля. Алиша също набра скорост.

Годината беше около 2005-та... Пайнер тогава бяха такъв монопол, че само това гърмеше по това време....

Виж последните албуми на Кати, от там по една песен да е била популярна... Първите два гърмяха. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fengergana каза:

моделът от клипа, освен по*ното с Анджелина, имаше и обяви из гей ескорт сайтове,но вече май е семеен.

как да се свържа с него все пак? 🤪

Мила,не ти трябва. От всичката химия,която взимаше надали вдига самолета.✈️🔫

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Гурманов? Струва ми се че отдавна не съм мяркал негов текст. Сега видях,че и онези от Светът на Ванката отдавна не са качвали скечове,а принципно са си доста близки с него. Да не участват в някое от есенните риалита?😵‍💫

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Какво стана с Гурманов? Струва ми се че отдавна не съм мяркал негов текст. Сега видях,че и онези от Светът на Ванката отдавна не са качвали скечове,а принципно са си доста близки с него. Да не участват в някое от есенните риалита?😵‍💫

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Jake каза:

хаха Кати е смешна... Настина беше успешна за няколко години и имаше големи хитове, но в съвсем други времена! Да не говорим,че беше любовница на мутри и за това я взеха в Ара.. Тогава беше младо, готино гадже, сега гони 50... 

Кати бързо забрави защо спря да "пее". Към последните и албуми нямаше никакъв интерес и тотално замря..  кЪм края на кариерата си вече беше треторазрядна ... "Като лъскаво ферари" хахах

беше голям хит!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Jake каза:

Годината беше около 2005-та... Пайнер тогава бяха такъв монопол, че само това гърмеше по това време....

Виж последните албуми на Кати, от там по една песен да е била популярна... Първите два гърмяха. 

 

Че то и от старите по 2-3 популярни. А дуета със Сабиани даже стана известен и в Албания.

5 млн гледания!

Дори това беше хит. Сваляй дрехите - мразя ги. Като цяло аз нищо не й харесвам, но си бяха сезонно успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mr. Greshen каза:

Доня ще пуска Бели нощи ремикс, не нова песен….. Има я в Спотифай 

Можеха директно да обявят че е ремикс. Всички в коментарите ѝ очакват нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-тъпо същество от Деса .... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

MUSIC.YOUTUBE.COM

Provided to YouTube by TOKICHA PROJECTS Бели нощи (Tokicha) · Desi Slava Бели нощи ℗ TOKICHA PROJECTS, exclusively...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   3 Потребители

×
×
  • Create New...