Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, Emanuela.Carey каза:

Честно казано не вярвам че щеше да ѝ провърви повече с Оцковите хитове на Емануела защото всички са свикнали с оригиналите. Но пък може би поне щеше да е по-интересно.

Затова Ема умело избра непопулярна песен от каталога на Десс. А Деса можеше да вземе “В Чуждите Легла” или “Пожелавам ти” примерно.

Естествено, че едва ли Оцковите Емануелени песни щяха да станат хитове в Десово изпълнение, но като за моментен успех и изненада щяха да свършат работа. А тя избра някакъв по-скорошен комерс на Емануела, който е натрупал милиони гледания, но не е култов като Оцковите. Затова и никой не я отрази. А "Мъже милиарди" изживя ренесанс в изпълнение на Емануела. Наистина поне и Деса да беше взела по-непопулярна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Напористата и нахакана Галя, дошла у Софията на лов за млади лъвчета, че ония в нейното населено място са й омръзнали вече

Или тя им е омръзнала? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Emanuela.Carey каза:

Честно казано не вярвам че щеше да ѝ провърви повече с Оцковите хитове на Емануела защото всички са свикнали с оригиналите. Но пък може би поне щеше да е по-интересно.

Затова Ема умело избра непопулярна песен от каталога на Десс. А Деса можеше да вземе “В Чуждите Легла” или “Пожелавам ти” примерно.

Уговорката според мен е била с аранжора Ганев. Бартер.

оцко щеше да поиска някакви пари.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Снимали са Счета за обложката, друго надявам се Деса да не е харчила излишно за глупости, а е инвестирала в два декара баница и три тутманик. 

Грам идея и старание...... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се разочаровах от Деса! Що за глупост? Новия аранжимент почти не ссе различава.....Явно Токича е поел разходите за да си направи реклама. 

Бяг забравил, че беше правила и нова версия на "Две сърца". Аз до сега в чалгата не съм видял успешен римейк на нещо старо, защо се мъчат, никога не е било успешно....

Очаквах нова песен, толкова ме е яд...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gerganafen каза:

Най-високо флоп ниво: когато никой не си прави труда да направи тема за клипа:bye2: Айде аз ще направя, да не е без хич.

Зайка беше права, както винаги!

за кво са ни теми за стари песни? Да пуснем и за Мъко моя - ремикс.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Коментарите я съсипват

 

Влачи като Джорджано, 100% тя му е била вдъхновението за "пеенето":laughing: Дори носталгията не помага да получи някакви положителни коментари.:bye2: Грешни й бяха сметките да се завърне одъртяла, но все така бездарна. Само вълшебникът Оцко е спасение за такива като нея. Да ходи при него, може да й направи песен наподобяваща старите й, както "От този момент" на Гертрудис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора си е прехвърлила всички песни, качени в канала на Фен Тв, в нейният канал, директно с гледанията? Не знаех, че вече съществува такава опция.

Това значи ли, че и Галена и компания могат да си прехвърлят цялата дискография в своите канали така? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , asylum каза:

Предател! Слушаш сотаджийки вместо Мома Яница!

Само по дъртофели ли си пада тоя - Гюра, Тотя, СОТ?

Дърто жиголо с интелектуални недъзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бизона й свършиха парите за ротация по Планета и тръгна по ФЕН :D

image.png.16e39f76df5e24bd0bca1c0d7ab652d2.png

И как се прави, че свири с върха на пръстите само пипа все едно пипа копчета на ротативки :D

image.png.64eaf51ba3d5bf585b1a00d7d453f771.png

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Това значи ли, че и Галена и компания могат да си прехвърлят цялата дискография в своите канали така? 

Трябва каналите да са създадени от един и същ акаунт, за да ги преместят.

Но и дори да не беше така, Пайнера никога няма да го разреши. Ако го направят трябва директно да си трият канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеше Токича да обере гледанията на "Новият сингъл на Деси Слава". Не за първи път си е давала синглите на чужд канал, с Оцковите песни също беше така. За нейният канал можеше да й направи акустична версия или ремикс. Сега това ако надмине 90-те хиляди на Айвън, пак добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Никой не може да ме убеди, че това е един и същи човек. И докато при други има смени на глави, тук целият индивид е друг. Тази старата е отвлечена или дори елиминирана, за да бъде заместена от илюминатско-рептилска марионетка. И не си мислете, че е само това последното. Има поне три-четири междинни робота през годините.

Е, и Пресис само по гласа можем да я познаем по принцип (за жалост)

Онзи ден си бях пуснал няколко по-стари нейни клипа (Тук Жена му Пази, Да Гори в Любов, Няма да ти пиша) и имах чувството, че тази жена вече не съществува…

И не само заради лицето, ами цялостно дори в интервюта имам чувството, че говори друг човек. Цялата ѝ осанка е различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

А можеше Токича да обере гледанията на "Новият сингъл на Деси Слава". Не за първи път си е давала синглите на чужд канал, с Оцковите песни също беше така. За нейният канал можеше да й направи акустична версия или ремикс. Сега това ако надмине 90-те хиляди на Айвън, пак добре.

Мисля си, че той на този етап просто иска да развие канала до 1k абоната, за да започне за изкарва пари от него. И всеки проект му е добре дошъл.

Новата версия всъщност не е лоша. Звучи ми някак различно от очакванията за 'ремикс'. Спокойно можеше да смачкат като представят подобни елементи в чисто нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Токича също ми се струва, че вече е доста изкуфял... Какво беше това с този Айвън? Това момче определено не става. Може да пее, но няма интересен тембър и грабващ глас, а визията е потресаваща, как може да се завърне точно с него? АКо беше направил тези песни с някое 20 годишно хубаво и харизматично момче или момиче щеше да е друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Jake каза:

Токича също ми се струва, че вече е доста изкуфял... Какво беше това с този Айвън? Това момче определено не става. Може да пее, но няма интересен тембър и грабващ глас, а визията е потресаваща, как може да се завърне точно с него? АКо беше направил тези песни с някое 20 годишно хубаво и харизматично момче или момиче щеше да е друго.

Че какво му е на Айвън?

Вечерта кралица, сутрин е принцеса!

IMG-7821.jpg

  • Haha 5
  • Love 1
  • Tongue 1
  • Casper 1
  • disgusting 2
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Че какво му е на Айвън?

Вечерта кралица, сутрин е принцеса!

IMG-7821.jpg

Отвратителен е, съжалявам. Дори гласа му звучи като гей в пубертета. Женски маниер на пеене и неприятно усещане. Тъжно е, че хвърлиха пари за клиповете му, които не са лоши, а той е ужас.

Бетина Димитрова прави всичко и според мене Токича почти не се занимава, освен с музиката. Според мене просто ползват Деси Слава за рекламно лице сега и те са платили всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...