Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji1 каза:

Такова е нивото на публиката, миличък. Консумирай без да се оплакваш. :3fdb8960598fa63e:

Явно не е такова, щом 90% от песните флопват.  

Току що, Balkandji1 каза:

Моля да се насладим на следващия хит:

 

Срам ме е да си призная, но това ми хареса хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Явно не е такова, щом 90% от песните флопват.  

Добре, че от началото на годината имаме 8 хита, като не броим кои сезонни и кои не.
Мой си мерак
Делта форс
Топ, топ, топ
Къртиш
Окадар
Лудница
Ми амор (мисля, че на Десита й се получи с тази песен, най-добрата нейна)
AMG истерия

Всъщност 9 - Зиг-заг! Ще има едно 10 хита тая година! :D 
Иначе песента на Анелия - Буря е много добра, но не получи заслуженото.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Явно не е такова, щом 90% от песните флопват.  

Само флопове ще има. :3fdb8960598fa63e:За да се научиш да уважаваш труда на изпълнителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Само флопове ще има. :3fdb8960598fa63e:За да се научиш да уважаваш труда на изпълнителите.

Хахха, то не действа ли противоположно. Дънят се и дават все повече причини да не ги уважаваш? 

Все ми е тая. Важното е Графа да е успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

"Акото" на Мария излиза след малко!
Готови ли сте?
image.png.04b22d9c5ac14ef7e33f09e08975809e.png

Оле, ама и тя ли е днес? хахахах Аз очаквах най-сигурно, че тук ще има флоп, но след като чух Деса и Яна, няма да се изненадам ако Мара уцели нещо по-приятно. Да видим дали след като я направиха на сол след Арена-та й е дошъл акълът или ще продължава да вие на умряло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Оле, ама и тя ли е днес? хахахах Аз очаквах най-сигурно, че тук ще има флоп, но след като чух Деса и Яна, няма да се изненадам ако Мара уцели нещо по-приятно. Да видим дали след като я направиха на сол след Арена-та й е дошъл акълът или ще продължава да вие на умряло.

А все пак когато дълго време никой не пуска песни, в един ден ще се изсипят няколко. Дано това е най-доброто. Песента е на Ганев обаче..... може и да е нещо еднотипно, но предвид предните две песни очаквам да е най-доброто. :D 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Добре, че от началото на годината имаме 8 хита, като не броим кои сезонни и кои не.
Мой си мерак
Делта форс
Топ, топ, топ
Къртиш
Окадар
Лудница
Ми амор (мисля, че на Десита й се получи с тази песен, най-добрата нейна)
AMG истерия

Всъщност 9 - Зиг-заг! Ще има едно 10 хита тая година! :D 
Иначе песента на Анелия - Буря е много добра, но не получи заслуженото.

Да приемем, че ги има тия 10. Но 2024 - или е хит, или е тотален флоп. Средно положение не съществува. Впрочем песните на Алфите от последната година не са лоши. Днес тубата ми ги пуска една след друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Да приемем, че ги има тия 10. Но 2024 - или е хит, или е тотален флоп. Средно положение не съществува. Впрочем песните на Алфите от последната година не са лоши. Днес тубата ми ги пуска една след друга.

Особено тая година са им много добри. Поне на мен най-много ми харесват Мой си мерак и Ми амор. След тях Хапи ме, От любов на Галин и Десита се оказа никак не лоша песен.... Лудница не ми харесва, защото е точно песен тип Азис, но, че е хит - хит си е. Бих казал, че годината за Алфа даже е най-добра към момента.
Ако докараме до края на годината 12 хита - пада се по един хит на месец. Малко, но в сравнение с 2022 и 2023 е много по-добре. Въпреки многото кавъри, тази година според мен е по-успешна от предните две в жанра. От тях малко песни ще се запомнят.

Току що, Willy каза:

Клипа? 

 

Ооооо, сигурно. Сега ще видим. Поредния й краден клип!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

"Tokicha's version". Окей Тейлър Суифт?! Аман от тъпи флопаджийки!💀

 

Настоявам да й викаме Деси Суифт оттук насетне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Особено тая година са им много добри. Поне на мен най-много ми харесват Мой си мерак и Ми амор. След тях Хапи ме, От любов на Галин и Десита се оказа никак не лоша песен.... Лудница не ми харесва, защото е точно песен тип Азис, но, че е хит - хит си е. Бих казал, че годината за Алфа даже е най-добра към момента.
Ако докараме до края на годината 12 хита - пада се по един хит на месец. Малко, но в сравнение с 2022 и 2023 е много по-добре. Въпреки многото кавъри, тази година според мен е по-успешна от предните две в жанра. От тях малко песни ще се запомнят.

Да, миналата година помня само Къв съм як и По-по-по. Между другото що не броиш Джорджи нали Къртиш и тая Костиевата били хитове? Или не много? Съмнявам се да се пее на Бом-бом или там както се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Да приемем, че ги има тия 10. Но 2024 - или е хит, или е тотален флоп. Средно положение не съществува. Впрочем песните на Алфите от последната година не са лоши. Днес тубата ми ги пуска една след друга.

Е че каква е другата опция за една песен? Винаги е било така една песен или става хит,или не. Сега дали ще е хит за един сезон или повече си е отделен въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Да, миналата година помня само Къв съм як и По-по-по. Между другото що не броиш Джорджи нали Къртиш и тая Костиевата били хитове? Или не много? Съмнявам се да се пее на Бом-бом или там както се казва.

Разбира се, че броя Къртиш. Първо изкарах 8, но със Зиг-заг - 9. 
За Бом-бом не мога да кажа, че е хит...
2022 се сещам само за Отпусни се, Сладкото зло, Еуфория, Уелкъм ту България, Мангава тут и Пияни нощи - естествено.
2023 - Улицата, По, по, по, Къв съм як.... като хитове, иначе имаше още няколко готини песни, като любима ми беше Дилър на любов на Деси Суифт!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е че каква е другата опция за една песен? Винаги е било така една песен или става хит,или не. Сега дали ще е хит за един сезон или повече си е отделен въпрос.

Е, миналата година имаше приятни неща тук-там, 2 хита и така. Тази има 10 слушаеми хита и 3729732973 флопа, които и за слушане не стават. Има ли певица без флопове вече? 

И забелязвате ли как пластовете се разместват? Анелия, Емилия, Яна, дори Маноля изостават, а алфите и Меди просперират и стават по-масови. При Анелия ми изглежда неспасяемо положението. Дори като пусне приятни неща - не се развиват. Не мога да й посоча последният хит кога и кой е бил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Е, миналата година имаше приятни неща тук-там, 2 хита и така. Тази има 10 слушаеми хита и 3729732973 флопа, които и за слушане не стават. Има ли певица без флопове вече? 

И забелязвате ли как пластовете се разместват? Анелия, Емилия, Яна, дори Маноля изостават, а алфите и Меди просперират и стават по-масови. При Анелия ми изглежда неспасяемо положението. Дори като пусне приятни неща - не се развиват. Не мога да й посоча последният хит кога и кой е бил.

Счетоводителката след Турбуленция има Прощавам ти.... миналата година, не й е толкова лоша. Друг е въпросът за Джа-джата, Българи-юнаци и т.н. 
Анелия я обожавам и "Буря" е много добра песен..... но е по-скоро песен за края на този месец, до към октомври... Дали има шанс някои песни като нея например и някои от песните на Галена - да имат повече успех новия сезон? При Галена има вероятност. Наистина се надявам да се получат нещата с "Играй" както казват и любимата ми "Запалката".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Е, миналата година имаше приятни неща тук-там, 2 хита и така. Тази има 10 слушаеми хита и 3729732973 флопа, които и за слушане не стават. Има ли певица без флопове вече? 

И забелязвате ли как пластовете се разместват? Анелия, Емилия, Яна, дори Маноля изостават, а алфите и Меди просперират и стават по-масови. При Анелия ми изглежда неспасяемо положението. Дори като пусне приятни неща - не се развиват. Не мога да й посоча последният хит кога и кой е бил.

Това че някоя песен е приятна за теб не означава,че е хит. И аз смятам много песни за приятни,но не са ставали хитове. Флопове ще има докато българските композитори не намерят някоя нова успешна линия. Дотогава ще го караме на кавъри и тук-таме някой хит от Ганев.

Няма нищо вечно. Съвсем в реда на нещата си е да има разместване на пластовете. Даже твърде много закъсня според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Това че някоя песен е приятна за теб не означава,че е хит. И аз смятам много песни за приятни,но не са ставали хитове. Флопове ще има докато българските композитори не намерят някоя нова успешна линия. Дотогава ще го караме на кавъри и тук-таме някой хит от Ганев.

Няма нищо вечно. Съвсем в реда на нещата си е да има разместване на пластовете. Даже твърде много закъсня според мен.

Не съм твърдял, че приятните са хитове. 

То и кавърите ги правят еднакви.

Анелия смятам, че няма концепция. Просто пуска някакви песни, когато си реши и толкова. Оля се с десетките колаборации с неизвестни и омръзна като образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако на Яница й бяха необходими 10 години, за да прогресира, то според вас колко години са й нужни да се адаптира към чалгата отново? :D  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...