Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

M.DNES.BG

Шоуто откри българската звезда Михаела Филева | Dnes.bg

 

@WindWalkerMonk коментирай.

Голяма загуба за чалгаата, независимо сръбска или българска - човек, дето не мое един гюбек да изиграе и никога не е забременявал от Кроко Динев, да събере повече хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Прекрасна песен и изключително развлекателен текст. Текстописката заслужава награда!

Галена би могла да напише "По игото", но дали Иван Вазов би могъл да напише "Играй"? Силно се съмнявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:
M.DNES.BG

Шоуто откри българската звезда Михаела Филева | Dnes.bg

 

@WindWalkerMonk коментирай.

Голяма загуба за чалгаата, независимо сръбска или българска - човек, дето не мое един гюбек да изиграе и никога не е забременявал от Кроко Динев, да събере повече хора.

Всички се оплакват от тоя концерт - 4 часа не са могли да си седнат по местата и ги е валял дъжд.

А иначе е ясно че повечето са отишли просто защото е “световна звезда”. Сигурно не му знаят повече от 5 песни на кръст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Всички се оплакват от тоя концерт - 4 часа не са могли да си седнат по местата и ги е валял дъжд.

А иначе е ясно че повечето са отишли просто защото е “световна звезда”. Сигурно не му знаят повече от 5 песни на кръст.

Важно е, че знаят Да си плащал, Луда по тебе и Сен Тропе - дори Моцарт няма такива хитове! Камо ли Ед Шафран!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:
M.DNES.BG

Шоуто откри българската звезда Михаела Филева | Dnes.bg

 

@WindWalkerMonk коментирай.

Голяма загуба за чалгаата, независимо сръбска или българска - човек, дето не мое един гюбек да изиграе и никога не е забременявал от Кроко Динев, да събере повече хора.

Кой е тоя пръч

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:
M.DNES.BG

Шоуто откри българската звезда Михаела Филева | Dnes.bg

 

@WindWalkerMonk коментирай.

Голяма загуба за чалгаата, независимо сръбска или българска - човек, дето не мое един гюбек да изиграе и никога не е забременявал от Кроко Динев, да събере повече хора.

Статия измислена от г*за на някой рандом журналист и преписвана по всички медии. Не искам да омаловажавам успеха на концерта, но концерта беше 60к, не 70к. Влиза в топ 5 на най-мащабни концерти, но не е най-посещавания.

Лепа е имала 80к и нагоре, което днес няма как да стане заради съображения за сигурност и изисквания за капацитет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Статия измислена от г*за на някой рандом журналист и преписвана по всички медии. Не искам да омаловажавам успеха на концерта, но концерта беше 60к, не 70к. Влиза в топ 5 на най-мащабни концерти, но не е най-посещавания.

Лепа е имала 80к и нагоре, което днес няма как да стане заради съображения за сигурност и изисквания за капацитет.

Аз си спомням, че някой беше писал за 130 хиляди при Лепа.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам сръбската плескавица Цаца да спре да прави всяка година концерти в Арената и след 5 години да направи един на стадион Васил Левски. Ще го напълни, ако пусне силен албум дотогава, и ще събере повече хора от Шаран, тогава ще унижим поп феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трябваше Кали да подгрява Ед Шаран, за да може да му спре тока и концерта да не се състои!

 

Съгласен. феКали и Гюрулту трябваше да подгравят тоя Ед Шаран, а вместо на стадиона - в близката нива. Хем щеше да събере повече народ и наистина да бие какъвто е измисления там рекорд. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи гаджето ми ме пита "Коя е тая Биляниш, каква е тази песен която ми излиза на игрите по бельо"
"Как коя? Едно извънземно което слушахме в колата Няма те, няма"
"А, тая ли".
Май някой си плаща за реклама с изцапаното си бельо? А???

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Снощи гаджето ми ме пита "Коя е тая Биляниш, каква е тази песен която ми излиза на игрите по бельо"
"Как коя? Едно извънземно което слушахме в колата Няма те, няма"
"А, тая ли".
Май някой си плаща за реклама с изцапаното си бельо? А???

една дето според нея я сравнят с 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз си спомням, че някой беше писал за 130 хиляди при Лепа.
 

Посещаемостта на въпросния концерт е в пряка зависимост на колко ракии е драскача. И колко градуса е съдържанието дамаджаната, прилежено донесена от село. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Снощи гаджето ми ме пита "Коя е тая Биляниш, каква е тази песен която ми излиза на игрите по бельо"
"Как коя? Едно извънземно което слушахме в колата Няма те, няма"
"А, тая ли".
Май някой си плаща за реклама с изцапаното си бельо? А???

Не сме му правили аутопсия на това извънземно, не знаем дали носи бельо и дали има с какво да го изцапа? Нека дочакаме резултати, надявам се скоро. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

С един приятел се хванахме на бас за 50 лева, че Преслава няма да изпее Старата ни песен на идният концерт в Арената - аз казах, че няма да я изпее, той обратното.

Какви са вашите прогнози? :1000(29):

Аз казвам, че ще я изпее. Все пак е Преслава. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

една дето според нея я сравнят с 

 

Нека ги сравним с Лепа Брена. 

Брена се гласи да напълни Зала 1 в НДК  .... с Рени. Нещо митовете за това колко народ е събрала преди стотина година на стадион не ми се връзват, но нищо. 

Тия двете няма да напълнят малък клозет в НДК, дори сами да се запушат вътре. Нъф сед. 

Нека чуем хит на Рашия. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Аз казвам, че ще я изпее. Все пак е Преслава. 😁

На плейбек брои ли се? А ако реално ще пее, нека забие хитов хит, тя няма, но нейните колеги не се оплакват, ето може на Рашия Делта Форс, на Ванчето - Барби, но аз лично искам Портокал гиби. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...