Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Fast каза:

Screenshot_20240904-112037-646.png

Няма как да е “началото на разпада” като всички повече от десетилетие си плащат сами нещата.

Всъщност точно новите лейбъли Алфа, Мегастар, Даймънд, Ра върнаха тенденцията продуцента да покрива разходите по продукцията.

Така че един вид си се връщаме към корените добавено с факта, че публиката предпочита мазнотии пред модерна музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Няма как да е “началото на разпада” като всички повече от десетилетие си плащат сами нещата.

Всъщност точно новите лейбъли Алфа, Мегастар, Даймънд, Ра върнаха тенденцията продуцента да покрива разходите по продукцията.

Така че един вид си се връщаме към корените добавено с факта, че публиката предпочита мазнотии пред модерна музика.

Да, продуцентите са наистина такива вече. Пайнера почна да прави такива неща, защото беше монополист. Колко посмяха да си тръгнат? И след това къде се озоваха? Нямаше алтернатива. ФЕНТВ беше поне 3 пъти по-слаб лейбъл. Чак когато цОцко се появи започнаха да наваксват, но дори 2011 с турнето или с наградите на Балканика не можаха да минат империята. 

Единствено Деса получи 2-3 години, заради бруталната инерция, но после и тя потъна. Пайнер издаваха нейни бестове сигурно десетилетие след като се махна от тях. Кама и тя какво направи. 2-3 хита и то заради инерция от Гласът, на който се уреди, поради ниския хонорар. Нямаше живот извън Пайнер. Затова Деса се върна. Маноля отиде там. 

Но направиха кардинална грешка. Оставиха всички да се спасяват по време на Ковид. И те осъзнаха, че нищо не получават. Изтекоха им договорите и хоп. 2024. Сега има поне 3 лейбъла, които са конкурентни и не разполагат с доминантни медии или способи за овладяване на целия бизнес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FolkEmpire каза:

Браво, това ми харесва. Възпитава племенницата да не звездее.

За отмъщение, Дончо да разкрие транссексуалната същност на "леля" си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради Klaas тази песен прави по над 30 хиляди на ден в Спотифай.
Същата ситуация като Dja Dja - вървеше по-добре в Спотифай заради Shaggy.

И Анда намазва месечни слушатели - съвсем скоро ще мине 300 хиляди, което мисля че са постигали само Галена и Емилия от чалга певиците.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DanielPiliov каза:

Не мога да повярвам това, колко е брутално. Най-яката песен се оказа при Мария, моля?

 

Пак кавър.... И бие на Ненормален на Донка + Галя и Теа.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Заради Klaas тази песен прави по над 30 хиляди на ден в Спотифай.
Същата ситуация като Dja Dja - вървеше по-добре в Спотифай заради Shaggy.

И Анда намазва месечни слушатели - съвсем скоро ще мине 300 хиляди, което мисля че са постигали само Галена и Емилия от чалга певиците.

 

Кой е тоя? Не съм го чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Навътре в мен" имаше клип който гонеше милион, както и друг с 400-500к. Като не я качват официално, какво трият фен клипчетата...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът в нашите сърца! Мегами тогава за завръщането към участия след бременоста й направиха по-яко промо от половината пайнерски клипове този период.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Песента на живота на Лейди Г*зария. ❤️ 

преди 7 минути, DanielPiliov каза:

Съжалявам Яница, ама не се получи и този път! Връщам се при хитовете да изпотрошим климатиците!

 

Отговора на Яница.
"Не ми се получи сега щотУ съм яла много Баница"

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...