Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji1 каза:

Самият факт, че ми скри поста, означава, че те е срам от увлечението ти по Графа. Какъв е проблема да разберат останалите, че се казваш Недко?

Няма агресийка, има ирония. Защо да тая агресия към теб, нищо не си направил.

Фактът, че криеш саркастични постове обаче, показва, че си се засегнал.

 

 

Не драматизирай! Темата не е за мен. А кога точно съм се скрил? Даже преди 1-2 седмици пак ме обсъждахте по име, покрай музиката. За да можеш да иронизираш, първо започни със самоирония, ако ти се получи, тогава стреляй в Чат темата, обаче. Виж, ясно е кой съм, вие не сте на светло, ваше височество. :D 

Това че крия постове означава, че не им е мястото тук. Онзи ден пак ти скрих няколко поста, които общо взето пак бяха нонсенс + някакви нецензурни неща и там не фигурирах по име. Тогава защо не проплака?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Кой период?
2011 - Кралица, Ненаситна, Женското сърце, Почти непознати.... ама то и на мен ми е от любимите певици, просто Преслава си е първа. Следвана от подгластничките Глория, Анелия и Райна които често водят битки за 2, 3 и 4 място. А тази година топ 5 завършваме с Галена..... там се борят Галя със Счетоводителката.... Счети ми беше даже втора през 2008-2009.... А после казвате, че я хейтя. :D Не, просто се забавлявам! :D 

Ненаситна беше почти хит. Пя се на един концерт, малко вяло и дотам. От останалите и помен няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

 

Не драматизирай! Темата не е за мен. А кога точно съм се скрил? Даже преди 1-2 седмици пак ме обсъждахте по име, покрай музиката. За да можеш да иронизираш, първо започни със самоирония, ако ти се получи, тогава стреляй в Чат темата, обаче. Виж, ясно е кой съм, вие не сте на светло, ваше височество. :D 

Това че крия постове означава, че не им е мястото тук. Онзи ден пак ти скрих няколко поста, които общо взето пак бяха нонсенс + някакви нецензурни неща и там не фигурирах по име. Тогава защо не проплака?

Избирателна цензура налагаш. В тази активна тема често (почти всеки ден) се обсъждат неща, които не са в рамките "попфолк", но са индиректно свързани теми. Масово не си правиш труда да криеш постове тогава, но сега, когато мъжката ти чест беше поставена под въпрос, на секундата скри поста и почна да се оправдаваш. Самият факт, че често се обсъжда Графа в тази тема и тогава нищо не казваш, ми дава правото коментарът ми да е видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

@Balkandji1 дори не си забавен. 

Избий си насъбраната агресийка другаде, моля!

Аз смятам, че @Balkandji1 e забавен! @Balkandji1 на три морета!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Избирателна цензура налагаш. В тази активна тема често (почти всеки ден) се обсъждат неща, които не са в рамките "попфолк", но са индиректно свързани теми. Масово не си правиш труда да криеш постове тогава, но сега, когато мъжката ти чест беше поставена под въпрос, на секундата скри поста и почна да се оправдаваш. Самият факт, че често се обсъжда Графа в тази тема и тогава нищо не казваш, ми дава правото коментарът ми да е видим.

 Защо да е избирателна? Всичко, което е извън правилата се модерира. Модерирам, когато съм на линия. Значи идеята ти е да поставиш под въпрос мъжката ми чест? Какво да ти кажа, само потъваш с всяка следващо изказване. И все повече става ясно, че написаното за агресийката ти е доста точно. Подсъзнателно или не - помисли какво и защо те кара да пишеш подобни неща.

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

@DevilWish С какво постът ми за Графа и неговия фен наруши правилата на форума при положението, че Графа вече беше обект на обсъждане в темата?

Цитат

1.12 Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.

Това е от Правилата. Да не говорим, че коментарът ти е офтопик и не представлява обсъждане на изпълнител или музикална тема, а на потребител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

За посочения период не се сещам за нито една Глориева песен. Сега ще кажете Пясъчни кули, дето се знае от 100 човека общо. Но пък Глория > Кали като име и концерти.

Глупости! Знае се от 99 човека, Гюрулту не е еволюирала до хомосапиенс още, че да я броим за човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Как беше номинирана за певица на годината 2013 с тази боза с 300к. 💀

 

Не завиждай, че Гален няма толкоз брутален флоп.
Песен мен ме кефи лично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Andrew Cunanan. каза:

+психоложка и водеща

 

 

преди 51 минути, DevilWish каза:

Ааааааааааааа, бях забравил, че измести Камелия. Пу! 

Не е дует, а фийт.

 

Телевизията фалира заради тая! 

преди 16 минути, Willy каза:

Как беше номинирана за певица на годината 2013 с тази боза с 300к. 💀

 

Аз я слушах доста. Хубава песен с приятен клип, но номинация не заслужава. Май беше плашила с напускане 🤣

преди 17 минути, Willy каза:

THANK YOU

Най-натрапваната песен в историята на форума, ама така е като всичко друго беше бози под милионче.

Успех сред стоте фена от албума с телефонни номера. Предишните й песни и те не слушаха…

преди 8 минути, meleto каза:

Ненаситна беше почти хит. Пя се на един концерт, малко вяло и дотам. От останалите и помен няма.

Почти непознати влезе в клубовете, но бързо отшумя.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Аааааааааа! Много е яка! Имаше дурги песни без клип тогава, едната е "Пулс" и още една, ама забравих името.... 
Това излиза 30 декември 2013.... 

имаше шанс извън лизаческия ѝ и роднински кръг да я научат, ако не я беше за*бала без никаква реализация. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

 

Почти непознати влезе в клубовете, но бързо отшумя.

Това беше единствената от онзи списък, която като име ми говори нещо, но и дума не помня от нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това беше единствената от онзи списък, която като име ми говори нещо, но и дума не помня от нея. 

Аз само помня, че беше с Илиян.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Ненаситна беше почти хит. Пя се на един концерт, малко вяло и дотам. От останалите и помен няма.

след 2004-та най-силните си приеми на Пайнерски концерти постигна именно с "Ненаситна".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

 Защо да е избирателна? Всичко, което е извън правилата се модерира. Модерирам, когато съм на линия. Значи идеята ти е да поставиш под въпрос мъжката ми чест? Какво да ти кажа, само потъваш с всяка следващо изказване. И все повече става ясно, че написаното за агресийката ти е доста точно. Подсъзнателно или не - помисли какво и защо те кара да пишеш подобни неща.

Това е от Правилата. Да не говорим, че коментарът ти е офтопик и не представлява обсъждане на изпълнител или музикална тема, а на потребител. 

Заради твоите евроатлантически правила форумът загуби потребители и от своя пиперлив чар, Осакати го. Добре, че сме аз и @Andrew Cunanan. да му даваме живец в последните месеци. Иначе си е жива умирачка. Ти и твоите задръстени евроатлантически ценности. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

след 2004-та най-силните си приеми на Пайнерски концерти постигна именно с "Ненаситна".

 

Баш. Имаше прием, но вяло. Виж как пеят на "Нее... как да кажа" и после бели петънца. Но май това е най-успешната й песен от 2007 насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Заради твоите евроатлантически правила форумът загуби потребители и от своя пиперлив чар, Осакати го. Добре, че сме аз и @Andrew Cunanan. да му даваме живец в последните месеци. Иначе си е жива умирачка. Ти и твоите задръстени евроатлантически ценности. 

Никога този форум не е бил такъв флоп откъм посещаемост като сега. Една риба се вмирисва от главата. 😘 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Заради твоите евроатлантически правила форумът загуби потребители и от своя пиперлив чар, Осакати го. Добре, че сме аз и @Andrew Cunanan. да му даваме живец в последните месеци. Иначе си е жива умирачка. Ти и твоите задръстени евроатлантически ценности. 

И като разрешим псувните и простотиите изведнъж ще се появят 1000 човека да коментират ли? Изобщо не е причината това. А и помня при момо колко повече се модерираше, а да не говорим за банването. Сега не е имало банани, откакто ти беше в почивка. 

Помните ли този хит? Жалко, че го цензурираха и зацикли на 1.2М.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Никога този форум не е бил такъв флоп откъм посещаемост като сега. Една риба се вмирисва от главата. 😘 

 

На практика, посещаемостта не се е променяла от години. Една и съща е. Това са числата. Друг е въпросът дали хората пишат и дали има какво да коментират. Ако имате обективни идеи за повишаване на посещаемостта - заповядайте! 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

На практика, посещаемостта не се е променяла от години. Една и съща е. Това са числата. Друг е въпросът дали хората пишат и дали има какво да коментират. 

 

Не ни се обяснявай, задръстеняк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не ни се обяснявай, задръстеняк.

Ще оставя модераторите да решат какво да те правят, ваше височество! Повече с теб нямам какво да си кажа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

 

 

Не драматизирай! Темата не е за мен. А кога точно съм се скрил? Даже преди 1-2 седмици пак ме обсъждахте по име, покрай музиката. За да можеш да иронизираш, първо започни със самоирония, ако ти се получи, тогава стреляй в Чат темата, обаче. Виж, ясно е кой съм, вие не сте на светло, ваше височество. :D 

Това че крия постове означава, че не им е мястото тук. Онзи ден пак ти скрих няколко поста, които общо взето пак бяха нонсенс + някакви нецензурни неща и там не фигурирах по име. Тогава защо не проплака?

Даниел е много по-колоритен и интересен като персонаж, отколкото ти някога, спрямо проявите ти тук. Не се заяждам, обективен съм.
Цинизмът, пиперливостта и разнообразните му интереси привличаха хора и правеха форума цветен. Сега няма скандали, няма банове. всичко е сиво и скучно. Гъбаркаме се с едни и същи певици за едно и също, ден да мине - друг да дойде. Пълна тъпня! :( 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Даниел е много по-колоритен и интересен като персонаж, отколкото ти някога, спрямо проявите ти тук. Не се заяждам, обективен съм.
Цинизмът, пиперливостта и разнообразните му интереси привличаха хора и правеха форума цветен. Сега няма скандали, няма банове. всичко е сиво и скучно. Гъбаркаме се с едни и същи певици за едно и също, ден да мине - друг да дойде. Пълна тъпня! :( 

 

Не знаех, че се конкурираме. Дори не съм се опитвал да бъда колоритен или интересен. Така като гледам никой никого не спира да е циничен, пиперлив, разнообразен в интересите си. Но това не означава да пишем коментари с нецензурно съдържание и откровен офтопик. Затова има Чат тема. 

Ако толкова ви преча, ще си мълча и ще ви гледам колко ще вдигнете форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия добре ли са? Какви са тия цени

KINGSVALLEYHOTEL.BG

Посрещнете 2025 с празнична вечеря и две невероятни изпълнения от Andreas и бузуки бенд 30.12. и зашеметяващата Глория 31.12.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...