Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 20 минути, meleto каза:

Да, определено е било хит. 35к за 9 години :D 

Много едновремешни хитове са забравени, включително много по-големи такива. Гледанията нямат значение. 

преди 15 минути, meleto каза:

И като разрешим псувните и простотиите изведнъж ще се появят 1000 човека да коментират ли? Изобщо не е причината това. А и помня при момо колко повече се модерираше, а да не говорим за банването. Сега не е имало банани, откакто ти беше в почивка. 

Помните ли този хит? Жалко, че го цензурираха и зацикли на 1.2М.

Никакъв хит не е била, нямаше и да бъде.

преди 3 минути, FikLena каза:

Тия добре ли са? Какви са тия цени

KINGSVALLEYHOTEL.BG

Посрещнете 2025 с празнична вечеря и две невероятни изпълнения от Andreas и бузуки бенд 30.12. и зашеметяващата Глория 31.12.

 

Това се равнява на 8 нощувки в петзвезден хотел в ОАЕ 🤣🤣🤣🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Ще оставя модераторите да решат какво да те правят, ваше височество! Повече с теб нямам какво да си кажа. 

Вижте го сега как подстрекава да ме баннат. Как не те е срам? От години ни е ясно, че си задръстен. Защо да е обида това, след като е самата истина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Ненаситна беше почти хит. Пя се на един концерт, малко вяло и дотам. От останалите и помен няма.

Да, Ненаситна се получи до някъде.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Balkandji1 каза:

@DevilWish С какво постът ми за Графа и неговия фен наруши правилата на форума при положение, че Графа вече беше обект на обсъждане в темата?

Не съм скрил никакви коментари. Даже липсвах за малко. Сега виждам, че коментара ти е скрит? 
Позволявам си да крия коментари ако има директни обиди или заяждания с някого, но отдавна не ми се е случвало. Нещата които аз крия и директно баннвам са тези потребители с руски, украински и чужди езици влезнали да пишат във форума без изобщо да знаят за какво става въпрос.

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

имаше шанс извън лизаческия ѝ и роднински кръг да я научат, ако не я беше за*бала без никаква реализация. 

Имах предвид една която пусна заедно с "Пулс", но й забравих името? От тия нейните денс песнички е?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Вижте го сега как подстрекава да ме баннат. Как не те е срам? От години ни е ясно, че си задръстен. Защо да е обида това, след като е самата истина?

И продължаваш по същия начин? Да, задръстен съм, и? Теб какво те вълнува? Какъв си ми ти? Даваш ли си сметка, че в момента провеждаш лична вендета, базирана на личността ми и коментираш мен и нищо по темата. И продължаваш по същия начин. Ако исках да те банна щях да го направя отдавна. Просто не искам да се занимавам с теб.

Най-малкото попита модератор честно ли е да ти крия коментар, затова реших да ти оставя последния и друг да се занимава с теб. 

Успокой се, преосмисли какъв ти е проблемът, защото такъв имаш. Дали е с мен или някой ти е обърнал деня и ти изби към мен - все тая. Спри да се държиш като четвъртокласник. Може ли да опитваш да засягаш хората с "ти си задръстеняк"? Не ти отива на възрастта и на нивото, каквото твърдиш, че притежаваш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

И продължаваш по същия начин? Да, задръстен съм, и? Теб какво те вълнува? Какъв си ми ти? Даваш ли си сметка, че в момента провеждаш лична вендета, базирана на личността ми и коментираш мен и нищо по темата. И продължаваш по същия начин. Ако исках да те банна щях да го направя отдавна. Просто не искам да се занимавам с теб.

Най-малкото попита модератор честно ли е да ти крия коментар, затова реших да ти оставя последния и друг да се занимава с теб. 

Успокой се, преосмисли какъв ти е проблемът, защото такъв имаш. Дали е с мен или някой ти е обърнал деня и ти изби към мен - все тая. Спри да се държиш като четвъртокласник. Може ли да опитваш да засягаш хората с "ти си задръстеняк"? Не ти отива на възрастта и на нивото, каквото твърдиш, че притежаваш.

 

Постът ти е офтопик. Моля модератор да го банне за нарушение на правилата на форума!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Постът ти е офтопик. Моля модератор да го банне за нарушение на правилата на форума!

Така е. Веднага след теб и аз ще се банна. Изглежда съм дразнител за поне 2ма души, които са ядрото на форума и го поддържат. Давайте, вихрете се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Така е. Веднага след теб и аз ще се банна. Изглежда съм дразнител за поне 2ма души, които са ядрото на форума и го поддържат. Давайте, вихрете се. 

Пораженческото поведение е типично за интелигентите задръстеняци, какъвто си ти.

Пораженец, собственик на форума, готов да има бан, само и само аз да имам! Тъничка, мъничка, инатичка злобичка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, FikLena каза:

Тия добре ли са? Какви са тия цени

KINGSVALLEYHOTEL.BG

Посрещнете 2025 с празнична вечеря и две невероятни изпълнения от Andreas и бузуки бенд 30.12. и зашеметяващата Глория 31.12.

 

Не се учудвам, все пак става въпрос за Несравнимата Кралица Гло.:heart: Само тя на участие след 2 ч. в задимена чалготека може да каже "Тоя господин май има проблем. Май иска да спрем КОНЦЕРТА." и да отказва бакшиши, щото пари си имала.:1000(33):Просто Кралица! Лидерка!:heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не бяхте ли в комбина АнтиГалена по едно време:e040:

Бяхме. А ти забеляза ли, че от момента, в който се изказах ласкаво за албума й, и той почна да я хвали? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой друг изпълнител може да предизвиква таъв интерес като Коце, че да отварят по-рано?

За пореден път на участие на Коце се случва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Пораженческото поведение е типично за интелигентите задръстеняци, какъвто си ти.

Пораженец, собственик на форума, готов да има бан, само и само аз да имам! Тъничка, мъничка, инатичка злобичка!

Нека всичко се реши в Съдебен Спор или на Тик Ток лайв

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Пораженческото поведение е типично за интелигентите задръстеняци, какъвто си ти.

Пораженец, собственик на форума, готов да има бан, само и само аз да имам! Тъничка, мъничка, инатичка злобичка!

Ти нарушаваш правилата - не съм ти виновен. И после въртиш някакви номера в опит да избегнеш бан - сега ще ме баннеш щото еди какво си. Ти си свикнал да търсиш вината винаги у околните. Но ок.

От мен може да получиш само безразличие. Нищо не се върти около теб. Предпочитам да се разкарам, отколкото да се занимавам с интриги и четвъртокласници.  И не, не съм обиден. Думите говорят повече за този, който ги изрича, а не за този, към когото са насочени. 

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Бяхме. А ти забеляза ли, че от момента, в който се изказах ласкаво за албума й, и той почна да я хвали? 😂

Ето това е истинска ирония. Дано някой ден се научиш на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ти нарушаваш правилата - не съм ти виновен. И после въртиш някакви номера в опит да избегнеш бан - сега ще ме баннеш щото еди какво си. Ти си свикнал да търсиш вината винаги у околните. Но ок.

От мен може да получиш само безразличие. Нищо не се върти около теб. Предпочитам да се разкарам, отколкото да се занимавам с интриги и четвъртокласници.  И не, не съм обиден. Думите говорят повече за този, който ги изрича, а не за този, към когото са насочени. 

Айде, изчезвай вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Sunlight каза:

Кой друг изпълнител може да предизвиква таъв интерес като Коце, че да отварят по-рано?

За пореден път на участие на Коце се случва. 

Колко мило. Тъкмо посетителите, които намират себе си в образа на Коце ще могат да се нашмъркат и напият отрано, за да са на еднакво нетрезво ниво с него, когато се появи.:heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

16 мин  · 
Две съпернички станаха добри приятелки ❤️❤️ Браво Анелия Браво Емилия. Толкова е хубаво да ви видя заедно! И двамата сте пример за много от нас!!! Anelia Music Emilia
image.png.6ecc8a7a8164e61b18679bb133056a00.png
 
Да вземе да им направи един хит тая леличка!
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Номинирана беше заради "Пясъчни кули", която беше много голям хит.

Много голям 💀
По големи хитове имаха: 

Галена, Преслава, Анелия, Джена, Андреа, Теди, Соня Немска! , Цветелина Янева, Малина, Роксана

Ето поне 10 имена, а Глория се набута в топ 6?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинации за певица на 2011:

Анелия, Андреа, Галена, Глория, Джена и Преслава,

Тука пък какво прави Гло? Къде е Цветелина Янева с всички хитачки тази година? После се оплакват глори фенс че й взела една награда за балада на 2013. НЕКА, заслужаваше да й вземе и мъжа сега като е свободна!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...