Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Номинации за певица на 2011:

Анелия, Андреа, Галена, Глория, Джена и Преслава,

Тука пък какво прави Гло? Къде е Цветелина Янева с всички хитачки тази година? После се оплакват глори фенс че й взела една награда за балада на 2013. НЕКА, заслужаваше да й вземе и мъжа сега като е свободна!

 

Добротич беше първо с най-пърдящата дама - Татяна.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Добротич беше първо с най-пърдящата дама - Татяна.

Как ще коментираш че Хлория е откраднала мястото на една истински заслужила дама!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:
16 мин  · 
Две съпернички станаха добри приятелки ❤️❤️ Браво Анелия Браво Емилия. Толкова е хубаво да ви видя заедно! И двамата сте пример за много от нас!!! Anelia Music Emilia
image.png.6ecc8a7a8164e61b18679bb133056a00.png
 
Да вземе да им направи един хит тая леличка!

Как им говори като на дечица и връща неща от преди поне петилетка, нямащи нищо общо с него💀 Тая лелка по цял ден седи онлайн и се чуди по каква тема да изкаже непоисканото си мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Как им говори като на дечица и връща неща от преди поне петилетка, нямащи нищо общо с него💀 Тая лелка по цял ден седи онлайн и се чуди по каква тема да изкаже непоисканото си мнение.

Нагла, рязана мръсница, заслужава тя от Гло една плесница! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Как ще коментираш че Хлория е откраднала мястото на една истински заслужила дама!

 

Янева тогава заслужаваше номинация и за певица.
Не знам тогава кой ги определяше тия награди?
Друг е въпроса, че не бях съгласен и с "Песен на годината". Избухването на концерта на простата "Палатка" за мен не я прави Песен на 2010. Аз лично бях за "Тихо ми пази", дует "Пия за тебе". "Влез" мисля, че взе клип.
Не се сещам много какво пусна 2010 година Глория? 2011 имаше албум и песни, но преди това.... не знам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

Пусна ми се това, но ми е гузно да го слушам😭

 

когато всички през 2015-та бяха отвратени от този сингъл заради вокалите, аз го надувах на макс на слушалките. ХИТОВ ХИТ!

Няма значение, че се пее за убийства на деца в тях, Оцко като ги е изтънил, звучат толков секси. Брутален хит от Гертруд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Крайно време е да видим Галин и Благо Солов в Съдебен спор(Т).

Ще бъде епично!

image.png.3ad208daa41b2def1fd7f0779d9ad5ed.png
Педи Александрова и БИлвър - AMG истерия, новия ЛГБТ хит!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Номинации за певица на 2011:

Анелия, Андреа, Галена, Глория, Джена и Преслава,

Тука пък какво прави Гло? Къде е Цветелина Янева с всички хитачки тази година? После се оплакват глори фенс че й взела една награда за балада на 2013. НЕКА, заслужаваше да й вземе и мъжа сега като е свободна!

 

Много любима песен!

Цветелина Я. е класа, Глория е Илиянци до нея - и като обклекло, и като творчество и като манталитет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Заради твоите евроатлантически правила форумът загуби потребители и от своя пиперлив чар, Осакати го. Добре, че сме аз и @Andrew Cunanan. да му даваме живец в последните месеци. Иначе си е жива умирачка. Ти и твоите задръстени евроатлантически ценности. 

Да, толкова са "евроатлантически" ценностите му, че преди няма и две-три години, през тълкувателни хватки отнеми колективно модераторско решение във връзка със символично наказание за видно хомофобски коментар, което доведе до ненужни дебати, за кратко блокира нормалната работа и трябваше да организирам анкети, за да може в края на краищата въпросния да си понесе наказанието. Не само наказание нямаше, а същия свърши с права, и през целия си "мандат" го играеше консервативен провокатор, с ясната представа какъв е таргета на форума и чалгата като цяло. Не мисля че е имал по-голяма изцепка през целия период откакто е администратор. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Да, толкова са "евроатлантически" ценностите му, че преди няма и две-три години, през тълкувателни хватки отнеми колективно модераторско решение във връзка със символично наказание за видно хомофобски коментар, което доведе до ненужни дебати, за кратко блокира нормалната работа и трябваше да организирам анкети, за да може в края на краищата въпросния да си понесе наказанието. Не само наказание нямаше, а същия свърши с права, и през целия си "мандат" го играеше консервативен провокатор, с ясната представа какъв е таргета на форума и чалгата като цяло. Не мисля че е имал по-голяма изцепка през целия период откакто е администратор. 
 

Което всъщност ни отвежда до извода, че си ги нагажда според ситуацията, както е на кеф. За едни има правила, за други няма. Това беше част и от тезата ми. Офтопик редовно се допуска в тази тема (например обсъждането на Графа и много други примери), но видиш ли, щом собственика на форума е забъркан в този офтопик по според него уронващ престижа му начин (а то беше просто една шега), трябва да има цензура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Татяна да се прехвърлиш на Глория. Ако втората се уважаваше и не беше една комплексирана до болка лелка не би го пипнала и с пръчка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

От Татяна да се прехвърлиш на Глория. Ако втората се уважаваше и не беше една комплексирана до болка лелка не би го пипнала и с пръчка.

Може Добри да еб**е така, че да праща Гло на седмото небе, където тя забравя за лайн**а на Тотя.:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

Което всъщност ни отвежда до извода, че си ги нагажда според ситуацията, както е на кеф. За едни има правила, за други няма. Това беше част и от тезата ми. Офтопик редовно се допуска в тази тема (например обсъждането на Графа и много други примери), но видиш ли, щом собственика на форума е забъркан в този офтопик по според него уронващ престижа ми начин (а то беше просто една шега), трябва да има цензура.

Какво точно искаш? Обясни ми конкретно. Аз ти посочих много точно какво си нарушил и офтопикът беше допълнение към основната причина. За тези нарушения наистина трябва да си баннат, но не си. Това трябва да ти говори, че няма по-толериран от теб. Десетки пъти сме си затваряли очите за нарушенията ти - ако не и стотици. Всички са против теб, виновни са. Зависи от деня. Единият ден съм аз, другият път ще е някой друг. Но ти не си читав човек, за да прогледнеш. С годините се убедих, че не си струва да се опитвам. Ти просто винаги плюеш върху добрите намерения. Винаги.

преди 17 минути, Fast каза:

Да, толкова са "евроатлантически" ценностите му, че преди няма и две-три години, през тълкувателни хватки отнеми колективно модераторско решение във връзка със символично наказание за видно хомофобски коментар, което доведе до ненужни дебати, за кратко блокира нормалната работа и трябваше да организирам анкети, за да може в края на краищата въпросния да си понесе наказанието. Не само наказание нямаше, а същия свърши с права, и през целия си "мандат" го играеше консервативен провокатор, с ясната представа какъв е таргета на форума и чалгата като цяло. Не мисля че е имал по-голяма изцепка през целия период откакто е администратор. 
 

Помня бегло ситуацията и не мога да коментирам. Винаги съм действал според общото мнение/благо.

Доколкото помня тогава масово не бяха съгласни с теб. Дори и във въпросната анкета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Какво точно искаш? Обясни ми конкретно. Аз ти посочих много точно какво си нарушил и офтопикът беше допълнение към основната причина. За тези нарушения наистина трябва да си баннат, но не си. Това трябва да ти говори, че няма по-толериран от теб. Десетки пъти сме си затваряли очите за нарушенията ти - ако не и стотици. Всички са против теб, виновни са. Зависи от деня. Единият ден съм аз, другият път ще е някой друг. Но ти не си читав човек, за да прогледнеш. С годините се убедих, че не си струва да се опитвам. Ти просто винаги плюеш върху добрите намерения. Винаги.

Помня бегло ситуацията и не мога да коментирам. Винаги съм действал според общото мнение/благо.

Доколкото помня тогава масово не бяха съгласни с теб. 

Абе, престани да се държиш, като някой намръщен пенсионер, беше повече от очевадно, че постът ми е шега. Нима не си даваш сметка, че тук 60-70% са хомосексуални, пред кого я браниш тая чест? Аман от глупости и дребнавости, супер забавен, шеговит пост, твърде навътре го взе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

@Andrew Cunanan. Ти успя ли да прочетеш скрития пост?

не. :( 

 

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Може Добри да еб**е така, че да праща Гло на седмото небе, където тя забравя за лайн**а на Тотя.:3fdb8960598fa63e:

мисля, че е малко надценен, защото е висок. Това, че е 2 метра, не означава, че има голяма чурка или че може да я използва по най-задоволяващ начин за него и партньорката му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...