Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Абе, престани да се държиш, като някой намръщен пенсионер, беше повече от очевадно, че постът ми е шега. Нима не си даваш сметка, че тук 60-70% са хомосексуални, пред кого я браниш тая чест? Аман от глупости и дребнавости, супер забавен, шеговит пост, твърде навътре го взе.

които никога не биха му пуснали 😘 

тази песен си беше хит за нивото на Фатмес. Не е била тотален флоп, чувал съм я спорадично да се върти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яките награди на Нов фолк, на едното сепаре Пайнер, на другото Ара и Диапазон.

А Джена тука говори на инглиш - "Айде ммалко по-силно, PLEASE".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Абе, престани да се държиш, като някой намръщен пенсионер, беше повече от очевадно, че постът ми е шега. Нима не си даваш сметка, че тук 60-70% са хомосексуални, пред кого я браниш тая чест? Аман от глупости и дребнавости, супер забавен, шеговит пост, твърде навътре го взе.

Ти сам го класифицира като "ирония" и "опит да ... нещо си там мъжкото ти достойноство". Това са твои думи. Сега колкото и да въртиш, че било шега, вече си призна.  И не съм го правил на въпрос, просто го скрих, защото в него коментираш потребител, следващият път и ЕГН може да изтипосаш, без никакъв контекст, разбираш ли? Нямам проблем да се упражняваш на мой гръб, но първо го направи на свой гръб. Излез от анонимност и тогава ще си говорим какво е ирония. Ти си този който реве за въпросия коментар.

Цяла вечер занимаваш всички, че хем си нарушил правилата, хем си много отворен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Най-яките награди на Нов фолк, на едното сепаре Пайнер, на другото Ара и Диапазон.

А Джена тука говори на инглиш - "Айде ммалко по-силно, PLEASE".

 

А Соня Немска в публиката - случайна минувачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ти сам го класифицира като "ирония" и "опит да ... нещо си там мъжкото ти достойноство". Това са твои думи. Сега колкото и да въртиш, че било шега, вече си призна.  И не съм го правил на въпрос, просто го скрих, защото в него коментираш потребител, следващият път и ЕГН може да изтипосаш, без никакъв контекст, разбираш ли? Нямам проблем да се упражняваш на мой гръб, а първо го направиш на свой гръб. Излез от анонимност и тогава ще си говорим какво е ирония. Ти си този който реве за въпросия коментар.

Цяла вечер занимаваш всички, че хем си нарушил правилата, хем си много отворен. 

Каква анонимност, като съм си публикувал фейсбук профила тук неколкократно, където имаше и мои снимки? С немалко потребители се познавам и контактувам, с някои сме се виждали на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Най-яките награди на Нов фолк, на едното сепаре Пайнер, на другото Ара и Диапазон.

А Джена тука говори на инглиш - "Айде ммалко по-силно, PLEASE".

 

Айконик са, наистина. От години се тиражише в пресата, че чалгарките не се дишат, а те демонстрираха фалшива близост по ведомствените кабеларки. Но да ги видиш на живо да се млатят, да хвърчат екстейшъни, плюнки и закани за убийство - не сме очаквали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Най-яките награди на Нов фолк, на едното сепаре Пайнер, на другото Ара и Диапазон.

А Джена тука говори на инглиш - "Айде ммалко по-силно, PLEASE".

 

Често си пускам точно тези награди. Липсва ми този вайб, когато всичките се правеха на приятелки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Ти сам го класифицира като "ирония" и "опит да ... нещо си там мъжкото ти достойноство". Това са твои думи. Сега колкото и да въртиш, че било шега, вече си призна.  И не съм го правил на въпрос, просто го скрих, защото в него коментираш потребител, следващият път и ЕГН може да изтипосаш, без никакъв контекст, разбираш ли? Нямам проблем да се упражняваш на мой гръб, а първо го направиш на свой гръб. Излез от анонимност и тогава ще си говорим какво е ирония. Ти си този който реве за въпросия коментар.

Цяла вечер занимаваш всички, че хем си нарушил правилата, хем си много отворен. 

И ти ли говориш за себе си в трето лице, единствено число като Луна?

Очакваме и ти да си присадиш една конска опашка и да обявиш политическа кампания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.09.2024 г. от 13:58, Emanuela.Carey каза:

Заради Klaas тази песен прави по над 30 хиляди на ден в Спотифай.
Същата ситуация като Dja Dja - вървеше по-добре в Спотифай заради Shaggy.

И Анда намазва месечни слушатели - съвсем скоро ще мине 300 хиляди, което мисля че са постигали само Галена и Емилия от чалга певиците.

 

 

Баси, кой е обработвал този клип? Десет годишно дете прави по-добри корекции днешно време от който е работил по това. Кви са тия аматьорски светлосенки? Ужас.

Screenshot-2024-09-05-at-20-51-05.jpg 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Нима не си даваш сметка, че тук 60-70% са хомосексуални, пред кого я браниш тая чест?

ние с @xroflx9 и @fengergana сме само 69% 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Каква анонимност, като съм си публикувал фейсбук профила тук неколкократно, където имаше и мои снимки? С немалко потребители се познавам и контактувам, с някои сме се виждали на живо.

Не знам, аз помня някакъв фб на какво беше еднорог ли носорог ли, със сигурност не беше име на човек. Не е в това въпроса, а в това че пишеш подобни неща. Не можеш да натъртваш върху личността на потребители. Това е в правилата. Цитирах ти дословно. Както ти казах, имаш необработена агресия. Не знам дали е към мен или просто съм под прицел днес, но е факт. Ирония е това което написах за Галена след твоя коментар и то тъничка, без да използвам еди-кой-си от еди-къде-си няколко пъти в коментара си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

И ти ли говориш за себе си в трето лице, единствено число като Луна?

Очакваме и ти да си присадиш една конска опашка и да обявиш политическа кампания.

Това с политическата кампания го направих много преди Луна. А говоренето в трето лице не винаги е възможно, когато в мен съществува и четвърто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това с политическата кампания го направих много преди Луна. А говоренето в трето лице не винаги е възможно, когато в мен съществува и четвърто.

image.png.56ca69f9f7ec9990ca8368d5b48ef6ea.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде.... ХИТ за какъвто всяка може да мечтае днес!

Оргиналеееееееееееееееееен сиии, май тотален сиииииии, ти си мъж от друга май планетаааааааааааааа.... 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айдеееееееееееее, Коце и тоя месец в Бургас. За първи път през септември идва тука. Миналия август го изтървах в Бургас щото на другия ден бях на работа, но тоя път се падам на работа, но на другия ден 2 дена почивам. Тъй че след работа ще се ходи щото участието му е на сутритна след 2:00 ,а аз ще съм вече в почивка. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Нагла, рязана мръсница, заслужава тя от Гло една плесница! 

Не си прав. НЕ заслужава от Гюрулту една плесница. Да земе да и мине остеопорозата, ако има такава, как пък не. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не си прав. НЕ заслужава от Гюрулту една плесница. Да земе да и мине остеопорозата, ако има такава, как пък не. 

 

Прав си. НЕ заслужава една, заслужава цяла дузина и да се разкара от страната! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Прав си. НЕ заслужава една, заслужава цяла дузина и да се разкара от страната! 

Това е от липсата на турски че-ии когато го е молела. 

"Не нае-аваш, циците мои..."

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...