Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

От 5.09.2024 г. от 17:58, DevilWish каза:

Поствам го тук, защото момчето беше част от форума и искам да ви кажа, че интервюто му е много интересно. Говори и за Малина. На който му се гледа.... Както става ясно, това е вид изкуство и няма нищо общо сценичния образ с човека в живота.

 

Светльо, по принцип е интелигентен и талантлив, но тотално е мръднал за съжаление, това не е никакво изкуство, а тотална гротестка. Няма нищо лошо да си гей, но това е другата крайност, която граничи с пошлост и раздвоение на личността.  За съжаление май чалгата е повлияла най-много, толкова голям фен беше на Малина, че накрая си измисли образ в който да влиза, максимално близък до нея. Аз съм много широко скроен човек, но това е тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Баян е много сладък! 

458795479_18457156060040816_1035158012146902933_n.jpg

Камелия, престани да трупаш дивиденти, снимайки се със сладки дечица, които не се твои! Не си го родила ти, връщай го на майка му! Крадла на деца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Jake каза:

Светльо, по принцип е интелигентен и талантлив, но тотално е мръднал за съжаление, това не е никакво изкуство, а тотална гротестка. Няма нищо лошо да си гей, но това е другата крайност, която граничи с пошлост и раздвоение на личността.  За съжаление май чалгата е повлияла най-много, толкова голям фен беше на Малина, че накрая си измисли образ в който да влиза, максимално близък до нея. Аз съм много широко скроен човек, но това е тъжно.

Изкуството да си дърта ку**ва. И интервюта чак й взимат на тая разпоретина, пропагандна на психични отклонения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Jake каза:

Светльо, по принцип е интелигентен и талантлив, но тотално е мръднал за съжаление, това не е никакво изкуство, а тотална гротестка. Няма нищо лошо да си гей, но това е другата крайност, която граничи с пошлост и раздвоение на личността.  За съжаление май чалгата е повлияла най-много, толкова голям фен беше на Малина, че накрая си измисли образ в който да влиза, максимално близък до нея. Аз съм много широко скроен човек, но това е тъжно.

Тук обяснява, че Малина му е помогнала да изгради този образ? Каза, че тя е кръстница на Малина Янг? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Тук обяснява, че Малина му е помогнала да изгради този образ? Каза, че тя е кръстница на Малина Янг? 

Ами тя винали е мязала на травестит.... Ако беше загрижена за него, щеше да му каже да не се излага...  Аз бях потресен когато разбрах, че това е той, признавам. Той работеше в Пайнер дори за кратко, като режисьор. Стана ми кофти до къде го е докарал. Тези гей среди могат да бъдат много токсични и деградиращи. Може би за това има тая омраза към гейовете, защото виждаме само такива примери, с перуки, пластмасови цици, знамена, вулгарност. Има толкова нормални момчета, гейове, които по нищо не се различават от всеки един, нормални мъже. 

Това не е изкуство, играят кючек по гей бардаци, нищо повече. Измислиха и друмата драг, а това са си обикновени травестити. 

Искам онази чалга от 2003-5, без толкова пошлост.... Сега попаднах на Магда, Утре късно е. Песен от Токича....този човек беше не само добър автор, но и добър тон режисьор, гласовете на Малина, Магда, Гергана звучаха страхотно в неговите песни, въпреки, че и трите не могат да пеят.  Токича беше продуцент на Малина и песните и бяха страхотни латино-денс-поп-фолк парчета... Как всичко се изврати толкова и стана толкова евтино.............. Липсват ми баладите, липсват ми поп-а, страхотните текстове като "Добре, че вали" на Нелина, "Две листа" на Райна,...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Jake каза:

Ами тя винали е мязала на травестит.... Ако беше загрижена за него, щеше да му каже да не се излага...  Аз бях потресен когато разбрах, че това е той, признавам. Той работеше в Пайнер дори за кратко, като режисьор. Стана ми кофти до къде го е докарал. Тези гей среди могат да бъдат много токсични и деградиращи. Може би за това има тая омраза към гейовете, защото виждаме само такива примери, с перуки, пластмасови цици, знамена, вулгарност. Има толкова нормални момчета, гейове, които по нищо не се различават от всеки един, нормални мъже. 

Това не е изкуство, играят кючек по гей бардаци, нищо повече. Измислиха и друмата драг, а това са си обикновени травестити. 

Искам онази чалга от 2003-5, без толкова пошлост.... Сега попаднах на Магда, Утре късно е. Песен от Токича....този човек беше не само добър автор, но и добър тон режисьор, гласовете на Малина, Магда, Гергана звучаха страхотно в неговите песни, въпреки, че и трите не могат да пеят.  Токича беше продуцент на Малина и песните и бяха страхотни латино-денс-поп-фолк парчета... Как всичко се изврати толкова и стана толкова евтино.............. Липсват ми баладите, липсват ми поп-а, страхотните текстове като "Добре, че вали" на Нелина, "Две листа" на Райна,...

3gpacmu

преди 35 минути, FikLena каза:

Клошар.

 

 

Screenshot_20240906_200648_Facebook.jpg

Bejgume npe/\uBam B kocama

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Jake каза:

Ами тя винали е мязала на травестит.... Ако беше загрижена за него, щеше да му каже да не се излага...  Аз бях потресен когато разбрах, че това е той, признавам. Той работеше в Пайнер дори за кратко, като режисьор. Стана ми кофти до къде го е докарал. Тези гей среди могат да бъдат много токсични и деградиращи. Може би за това има тая омраза към гейовете, защото виждаме само такива примери, с перуки, пластмасови цици, знамена, вулгарност. Има толкова нормални момчета, гейове, които по нищо не се различават от всеки един, нормални мъже. 

Това не е изкуство, играят кючек по гей бардаци, нищо повече. Измислиха и друмата драг, а това са си обикновени травестити. 

Искам онази чалга от 2003-5, без толкова пошлост.... Сега попаднах на Магда, Утре късно е. Песен от Токича....този човек беше не само добър автор, но и добър тон режисьор, гласовете на Малина, Магда, Гергана звучаха страхотно в неговите песни, въпреки, че и трите не могат да пеят.  Токича беше продуцент на Малина и песните и бяха страхотни латино-денс-поп-фолк парчета... Как всичко се изврати толкова и стана толкова евтино.............. Липсват ми баладите, липсват ми поп-а, страхотните текстове като "Добре, че вали" на Нелина, "Две листа" на Райна,...

Аз си го спомням от едно време във форума, постовете му ми бяха интересни.
Аз както казах прослушах 2004, но съм информиран и с много от песните преди това, които са ми любими. На мен любимия ми период е 2003-2008.
Обожавам песните на Токича. А тази песен на Магда беше един уникален хит, защото тогава много от баладите ставаха хитове. Иначе любима ми остава "Нали ти казах".
На Гергана са едни от най-хубавите поп-фолк песни изобщо, особено "Последна вечер" която винаги съм казвал колко е уникална като песен. "Всичко води към теб", "Как предаде любовта", "Не знаеш" и много други любими мои хитове на Анелия... Магда само една песен ли имаше с Токича? "Нямам душа" е кавър на Индира Радич, 2004 беше много на мода да взимат песни от нея, даже и Преслава има. Мисля, че "Помниш ли" е нейната песен, "Писна ми" беше сръбски кавър, "Нямаш сърце", даже съм слушал оригинала.
На Райна любимите ми песни са "Плаче небето" и "Хиляди жени". Конкретно за балада обожавам "Двама", песен която е била много близко до мен като емоция.... Иначе харесвам "От един инат", но те с "Плаче небето" са по-умерени.
Нелина и тя имаше много хубави балади, но аз освен "Добре, че вали" й харесвам по-бързичките песни като "Огледалото и аз", "Скандално голи", "Не пипай".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Аз си го спомням от едно време във форума, постовете му ми бяха интересни.
Аз както казах прослушах 2004, но съм информиран и с много от песните преди това, които са ми любими. На мен любимия ми период е 2003-2008.
Обожавам песните на Токича. А тази песен на Магда беше един уникален хит, защото тогава много от баладите ставаха хитове. Иначе любима ми остава "Нали ти казах".
На Гергана са едни от най-хубавите поп-фолк песни изобщо, особено "Последна вечер" която винаги съм казвал колко е уникална като песен. "Всичко води към теб", "Как предаде любовта", "Не знаеш" и много други любими мои хитове на Анелия... Магда само една песен ли имаше с Токича? "Нямам душа" е кавър на Индира Радич, 2004 беше много на мода да взимат песни от нея, даже и Преслава има. Мисля, че "Помниш ли" е нейната песен, "Писна ми" беше сръбски кавър, "Нямаш сърце", даже съм слушал оригинала.
На Райна любимите ми песни са "Плаче небето" и "Хиляди жени". Конкретно за балада обожавам "Двама", песен която е била много близко до мен като емоция.... Иначе харесвам "От един инат", но те с "Плаче небето" са по-умерени.
Нелина и тя имаше много хубави балади, но аз освен "Добре, че вали" й харесвам по-бързичките песни като "Огледалото и аз", "Скандално голи", "Не пипай".

Казват, че времената са други и вкуса се е променил, но според мене освен това и музикантите могат да задават тона на вкуса.. От "Радка пирадка" и "Тез червени домати", поп-фолка беше стигнал до стадиони и концерти с песни като "Феникс", "Не знаеш" и "Последна вечер"... Така, че и те имат вина. Сега се сещам за това което каза Деси Слава наскоро, Митко Пайнер е казал да махне  поп извивките от първия си албума, но тя не се е съгласила и това изгради Деси Слава като различие. 

Преди се оправдаваха с Пайнер и че той това казал, онова казал, онази песен дал на тая и оная. Сега като няма продуценти, кой им е виновен? Беше лесно да плюеш по продуцента,че нямаш хит или участия, но към днешна дата същите имена отново нямат хит или участия, а имат пълна свобода в музиката си.. За мен това, че вече няма силни продуценти е една от причините поп-фолка да е толкова зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Баян е много сладък! 

458795479_18457156060040816_1035158012146902933_n.jpg

Баян? Така ли са го кръстили? Странно име са избрали, но пък е сладурче. Камелия изглежда щастлива. Малкия н очите май прилича на Цветин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Jake каза:

Казват, че времената са други и вкуса се е променил, но според мене освен това и музикантите могат да задават тона на вкуса.. От "Радка пирадка" и "Тез червени домати", поп-фолка беше стигнал до стадиони и концерти с песни като "Феникс", "Не знаеш" и "Последна вечер"... Така, че и те имат вина. Сега се сещам за това което каза Деси Слава наскоро, Митко Пайнер е казал да махне  поп извивките от първия си албума, но тя не се е съгласила и това изгради Деси Слава като различие. 

Преди се оправдаваха с Пайнер и че той това казал, онова казал, онази песен дал на тая и оная. Сега като няма продуценти, кой им е виновен? Беше лесно да плюеш по продуцента,че нямаш хит или участия, но към днешна дата същите имена отново нямат хит или участия, а имат пълна свобода в музиката си.. За мен това, че вече няма силни продуценти е една от причините поп-фолка да е толкова зле. 

Голяма част от музиката си зависи точно от изпълнителите.
Има го това и за вкусът, защото ако преди казваха, че това е музика за маса и как видиш ли само след 12 има чалга и е нещо кръчмарско, сега пък я слушали децата и циганския таргет.... Но за да ми стават хитове песни като "Отпусни се" не бих се учудил..... Но не циганите са виновни, защото ако се правят песни за всеки вкус, може да привклекат отново и по-сериозна аудитория. Въпросът е, че песните са еднообразни, а вече и когато хората са пияни, май не им се слуша една и съща песен. То колкото и да си пил, ако песента ти звучи еднакво в един момент ти става все едно и сменяш жанра.
С продуцентите е лесно да се оправдаваш и то заради награди - тогава. Сега като те си определят какво да пеят, музиката е стигнала само 2-3 имена в тоя жанр - Преслава, Галена, отчасти Емилия...... друга я изкара хит, я не..... Щом при Анелия която е едно от най-големите имена на жанра няма хит в момента, за какво говорим просто? И е възмутително, че тази хубава песен "Буря" не се оцени, а разни други неща стават хитове....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Помниш ли как беше отговорила в коментар на Коцето - "хубавея си" ...:roll1:

Да :D :D :D Много ми е забавна понякога. Даже често. Дали това е просто чувство за хумор или си е такава в действителност? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2024 г. от 21:16, DanielPiliov каза:

Пусна ми се това, но ми е гузно да го слушам😭

 

Тая песен си прави едни доста стабилни гледания реално... скоро ще чукне 100 000, някои в канала на Планета такива цифри не са виждали в последно време. :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

Мислих, че е за нов поп-фолк изпълнител и точно щях да помоля @meleto да направи първия ми самостоятелен хит, но щом е за водещ - не, благодаря! :@ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2024 г. от 19:44, asylum каза:

Много едновремешни хитове са забравени, включително много по-големи такива. Гледанията нямат значение. 

Никакъв хит не е била, нямаше и да бъде.

Това се равнява на 8 нощувки в петзвезден хотел в ОАЕ 🤣🤣🤣🤣

А Глория как ще е едновременно в Казанлък и Анталия на нова година? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

А Глория как ще е едновременно в Казанлък и Анталия на нова година? 

Ще попее в Казанлък малко и после ще отлети с частен хиликоптер за Белек, Анталия. За нея няма невъзможни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ще попее в Казанлък малко и после ще отлети с частен хиликоптер за Белек, Анталия. За нея няма невъзможни неща.

С чай, мед и плодове всичко се постига! Доказала го е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

А Глория как ще е едновременно в Казанлък и Анталия на нова година? 

Леля Стефче е ушила кукла Глория и с помощта на изкуствен интелект куклата ще забавлява гостите в Казанлък, а оригиналната Глория ще си пее в Турция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...