Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

Тъпо. Тъкмо взех да я подкрепям, а тя спира кариерата си. То май такива операции се правят в студен климат. 

Ще слушаш албума докато се завърне по участията. Толкова хитове имаш да преоткриваш. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да си я изтъкна веднъж моята задето 10-15 човека на събор/дискотека й пеят някоя песен (критерият за хит в Рамания).

Баладичен мега хит от 2022 ❤️

https://www.instagram.com/stories/desislavaofficial/3447075318245433183?igsh=cmh4ZXVkNjVnaDZt

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Хайде и аз да си я изтъкна веднъж моята задето 10-15 човека на събор/дискотека й пеят някоя песен (критерият за хит в Рамания).

Баладичен мега хит от 2022 ❤️

https://www.instagram.com/stories/desislavaofficial/3447075318245433183?igsh=cmh4ZXVkNjVnaDZt

Плейбека+визията от преди 2-3 години отново се е завърнала. Тъпо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Gerganafen каза:

Ти някакъв справочник на чалготеките ли си? Много си скучна. Голяма изненада, че летните дискотеки затваряли щом Септември дойде. Представям си у вас какво им е - като видиш брат си или баща си сигурно и на тях изтърсваш някакви рандъм "новини" вместо Добро утро, Здравей. "Чалготеката в Китен затвори. Рики си продава вилата. Гущерови се разведоха"

За мен The Crown и Китен са много специални. Имам си спомени и преживявания там, тъй че не се заяждай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Галена има участия само до 15ти септември. Явно предстои операцията този месец.

Каква операция? Генитална пластика за транс цели ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Sunlight каза:

За мен The Crown и Китен са много специални. Имам си спомени и преживявания там, тъй че не се заяждай. 

То да ти беше единствения пост коя чалготека затваряла щеше да е ок, ама не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Плейбека+визията от преди 2-3 години отново се е завърнала. Тъпо.

Визията никъде не е отивала, а плейбекът... хм може най-накрая да е решила, че за дискотеки и селски мегдани не си струва да си довършва и без друго съсипания глас. Де да го пазеше за концерти, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Визията никъде не е отивала, а плейбекът... хм може най-накрая да е решила, че за дискотеки и селски мегдани не си струва да си довършва и без друго съсипания глас. Де да го пазеше за концерти, де...

Миналата година мисля че беше в топ форма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Миналата година мисля че беше в топ форма.

Аз имах предвид, че визията тип зората на фолка никога не си е отивала. Иначе отслабнала беше през 2022, заради инсулина. По това време снима клипове като Поискай от мен и Дилър на любов, които в последствие издаде дори когато отново беше започнала да губи форма.

На мен ми става все по-симпатична дори с тази визия. Истинска певица на народа. Напоследък се е присетила и като продукция да не се излага, може би защото вече буквално е баба и знае, че съвсем няма да й отива да се прави на тийн гюбекчийка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Ще слушаш албума докато се завърне по участията. Толкова хитове имаш да преоткриваш. ❤️

Не ми харесват. Много пъти пробвах. Като фонова музика мога да издържа Жалка, Мъко моя и Делта форс. Всичко останало ми е досадно. Особено оная дето патка в нея. Много ми е противна тая песен.

Искам нова песен. Сигурно ще пусне докато отсъства. Тя като забременя пусна, та сега ли няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

@Danger.@Balkandji1 Коментирайте третото място в днешният топ 100! 😂

Неадекватник. Видя, че е със слаби гледания и се сети кога да купува. По принцип една строга класация би дисквалифицирала песни с подобни очевадни манипулации. Галин 100% следи попнейбъл и изпада в еуфории, като си види песента на горни позиции. Ако бях на мелето, щях да сложа ново правило - песни с доказано купени гледания да нямат право да участват в класацията. Да, знам, че и "Моята принцеса" би отпаднала при такова правило, но трябва да се отучат от мушенгии.

преди 12 часа , Danger. каза:

С един приятел се хванахме на бас за 50 лева, че Преслава няма да изпее Старата ни песен на идният концерт в Арената - аз казах, че няма да я изпее, той обратното.

Какви са вашите прогнози? :1000(29):

Няма да я изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Каква операция? Генитална пластика за транс цели ли?

Ще монтират механизъм, подобен на този с който си сменя главите, но там долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз си спомням, че някой беше писал за 130 хиляди при Лепа.
 

Аз бях на 6 години, когато се проведе концерта. Спомням си, че тиражираха цифрата 90 хиляди публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин защо остави Лидия без песен за лятото? Сега дори и тя да издаде нещо успешно на есен, догодина няма да можем да я натрапваме за Певица на наградите на Веселина.:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Не ми харесват. Много пъти пробвах. Като фонова музика мога да издържа Жалка, Мъко моя и Делта форс. Всичко останало ми е досадно. Особено оная дето патка в нея. Много ми е противна тая песен.

Искам нова песен. Сигурно ще пусне докато отсъства. Тя като забременя пусна, та сега ли няма. 

Каква искаш да е следващата песен? Аз мисля, че поне до нември - декември няма да пусне нищо. Според мен трябва да се даде шанс на песните, които останаха малко в сянка да се развият есента. Освен ако не пуснат дует с Преса преди концерта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

 :3fdb8960598fa63e:

Ама чакай малко, при наличието на толкова стари хитове, то е близко до акъла и до логиката, че няма да изпее този провал. 

"Хубаво го запомни" е пример за мое урочасване, да ти припомня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Каква искаш да е следващата песен? Аз мисля, че поне до нември - декември няма да пусне нищо. Според мен трябва да се даде шанс на песните, които останаха малко в сянка да се развият есента. Освен ако не пуснат дует с Преса преди концерта. 

Те щом през лятото не се развиха, на какво се надяваш? Мина то времето дето някоя ще си вдигне гледанията.

Няма смисъл от дует. Няма да участва на концерта заради операцията. Освен това Преса ще дели сцената с Галена ли? Защо? Айде наградите навремето, ама... докога ще е половина?

А и при продадена зала, защо да евтинее и да прави сборен концерт? Трябва да е много тъпа да изпляска на сцената всички, с които е правила дует. 

Следващата песен на Галена... хм.. залагам, че ще е нещо като По-по-по... по-сериозно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Галин защо остави Лидия без песен за лятото? Сега дори и тя да издаде нещо успешно на есен, догодина няма да можем да я натрапваме за Певица на наградите на Веселина.:girl_cry2:

Нали не искаше да пуска август месец?

Не е искал да развали момента на Mi Amor

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, DarkChild каза:

130 МИЛИОНА!

преди 9 часа , Willy каза:

@Danger.@Balkandji1 Коментирайте третото място в днешният топ 100! 😂

Koū e maM 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Нали не искаше да пуска август месец?

Не е искал да развали момента на Mi Amor

Трябваше юни или юли, като се има предвид, че Лудница е още от март. Стреснал се е от Галена явно, но това само влошава нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

То да ти беше единствения пост коя чалготека затваряла щеше да е ок, ама не е.

Почти всички клубове, които затварят сега, аз имам спомени , защото съм била в тях. И ми е тъжно  като затварят и лятото си отива. Явно няма емоция при теб. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...