Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 минути, ANGEL каза:

А Глория как ще е едновременно в Казанлък и Анталия на нова година? 

Ще прати някоя от тройниците си, вероятно Таня ни Боева, ако не е заета в тикток 🤣

преди 4 минути, Stela каза:

@asylum Слушаме ли хитове в палавата петък вечер? 

 

А, не, бе!

Апропо, заглавието на оригинала е Петък 13-ти. Слочаенос?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Ще попее в Казанлък малко и после ще отлети с частен хиликоптер за Белек, Анталия. За нея няма невъзможни неща.

Тя и без хеликоптер има време, ако в Казанлък пее по обед 🤣🤣🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Камелия, престани да трупаш дивиденти, снимайки се със сладки дечица, които не се твои! Не си го родила ти, връщай го на майка му! Крадла на деца!

Не те нападам, но някои жени имат репродуктивни проблеми и не могат да имат по естествен път да бъдат родители. Това далеч не означава, че не могат да станат такива чрез сурогатно майчинство или осиновяване. Майка е тази, която е превърнала парчето месо в личност, съпътствайки го емоционално, финансово, с любов и грижа през житейския му път, а не тая, дето се е на*бала за 5 минути, носила го е девет месеца и после го е изр@ла в болницата!

Уважам Камелия, че ще направи един живот по-добър като отгледа едно дете, а не се отказа и не си вя пу*тката напред-назад като някои от колежките ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

С чай, мед и плодове всичко се постига! Доказала го е!

Зависи какви плодове! Препоръчително е да са ябълки повечето. Ядеш, пиеш си чая, детоксикираш се и отлиташ! Абе, верно, Глория защо не пусне чай за отслабване? Или някакъв друг продукт... Стига е продавала потници, да разнообрази малко. Тъкмо Татяна ще я обвини, че я копира и ще стане интригата. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Зависи какви плодове! Препоръчително е да са ябълки повечето. Ядеш, пиеш си чая, детоксикираш се и отлиташ! Абе, верно, Глория защо не пусне чай за отслабване? Или някакъв друг продукт... Стига е продавала потници, да разнообрази малко. Тъкмо Татяна ще я обвини, че я копира и ще стане интригата. 😁

Лично аз обожавам Грозде и меки круши с горчиво кафе. Чак днес това закусих....  в 12 на обяд :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

С чай, мед и плодове всичко се постига! Доказала го е!

Извън темата: тъкмо финиширам такъв 20 дневен курс. Много е яко. Правя го за 5-ти път в живота си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Лично аз обожавам Грозде и меки круши с горчиво кафе. Чак днес това закусих....  в 12 на обяд :D 

Ааа не, не харесвам меки неща. 😁Обичам плодовете да са по-твърди. И аз закусих след 12. Малко кокосов йогурт к малини и боровинки и няколко твърди сливи. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Леля Стефче е ушила кукла Глория и с помощта на изкуствен интелект куклата ще забавлява гостите в Казанлък, а оригиналната Глория ще си пее в Турция.

Тя оригиналната не забавлява гостите, ти искаш кукла-нейно копие да го прави. 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Извън темата: тъкмо финиширам такъв 20 дневен курс. Много е яко. Правя го за 5-ти път в живота си.

 

Аз съм имал периоди на суровоядец и съм разказвал, но само плодове и зеленчуци, без мед. При мен беше яко първите дни, но после развих зависимост и анорексия. Разказвал съм го. Трябва да внимаваш, защото ако си много слаб както е при мен - може да ти струва много. Мен всички ме бяха отписали от живота, но Воля! Не знам.... Тя явно е имала доста излишни килограми за сваляне и са я наблюдавали лекари. 20 дни според мен е допустимо... Стига да не е прекалено, всичко може. Това където са писали за нея за ребрата и глупости, не го вярвам. Но когато човек премине през крайности си дава сметка за много неща.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ааа не, не харесвам меки неща. 😁Обичам плодовете да са по-твърди. И аз закусих след 12. Малко кокосов йогурт к малини и боровинки и няколко твърди сливи. 😁

 

И аз закусвам подобни неща..... с моето двучасово пиене на кафе..... закуската винаги е късно :D И вечеря до към 19 часа.... не обядвам никога. То и трудно огладнявам... но най-яко е да закусвам СЛЕД 12. :D 
 

Обожавам сини сливи и горски плодове. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Извън темата: тъкмо финиширам такъв 20 дневен курс. Много е яко. Правя го за 5-ти път в живота си.

 

И какви са резултатите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Зависи какви плодове! Препоръчително е да са ябълки повечето. Ядеш, пиеш си чая, детоксикираш се и отлиташ! Абе, верно, Глория защо не пусне чай за отслабване? Или някакъв друг продукт... Стига е продавала потници, да разнообрази малко. Тъкмо Татяна ще я обвини, че я копира и ще стане интригата. 😁

Че тя я копира отдавна. Първо й взе гаджето, сега остава и чая

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя оригиналната не забавлява гостите, ти искаш кукла-нейно копие да го прави. 🤡

Куклата ще е по-интересна

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И какви са резултатите?

Не се меря с кантар, защото нямам такъв и не изпитвам нуждата да се сдобивам с такъв. Панталони, които ми бяха тесни в бедрата и ханша и не можех да ги закопчая, сега с като изляти по мен. Отделно се чувствах много добре.

Аз съм човек-бохем, обичам вкусната храна, имам апетит, но никога няма да имам метаболизма, който имах до 18. Тогава ядях всичко и не ми личеше, после след 20-тата година започна да се забавя, след 25-тата още повече и така. Вече се лепи и е хубаво поне веднъж в годината да има режим на изчистване.

Особено плодовете и чайовете чистят много добре червата и премахват всичко, което е застояло и не се е изхвърлило. Рискът някога да развия рак там - е много по-малък, когато го правян регулярно - веднъж или два пъти в годината.

Първият ми път беше само 5 дни и беше някакъв кошмар, но следващите пъти си правя стабилно по 2 дни и този път ми беше най-леко, а и сезонът е много богат на плодове и има разнообразие. 

Много е важно след гладуването, да има равномерно и правилно захранване за да има добър резултат върху организма. Всичко става поетапно като при малко дете. Хубаво е да се захранваш колкото дни си гладувал.

Гладът идва от мозъка, когато го правих втория път мозъкът ми искаше храни, които не съм ял с години. Но после се свиква и всичко е точно. Смятам, че щом аз съм го правил, всеки може, стига да прояви воля и постоянство.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавам доста гейове на които Мала им е била любимка, защото се приближава до разбирането за поп звезда - запеваеми денс поп песни, танци, шоо. Яка!

Бритни Спиърс в климактериум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не се меря с кантар, защото нямам такъв и не изпитвам нуждата да се сдобивам с такъв. Панталони, които ми бяха тесни в бедрата и ханша и не можех да ги закопчая, сега с като изляти по мен. Отделно се чувствах много добре.

Аз съм човек-бохем, обичам вкусната храна, имам апетит, но никога няма да имам метаболизма, който имах до 18. Тогава ядях всичко и не ми личеше, после след 20-тата година започна да се забавя, след 25-тата още повече и така. Вече се лепи и е хубаво поне веднъж в годината да има режим на изчистване.

Особено плодовете и чайовете чистят много добре червата и премахват всичко, което е застояло и не се е изхвърлило. Рискът някога да развия рак там - е много по-малък, когато го правян регулярно - веднъж или два пъти в годината.

Първият ми път беше само 5 дни и беше някакъв кошмар, но следващите пъти си правя стабилно по 2 дни и този път ми беше най-леко, а и сезонът е много богат на плодове и има разнообразие. 

Много е важно след гладуването, да има равномерно и правилно захранване за да има добър резултат върху организма. Всичко става поетапно като при малко дете. Хубаво е да се захранваш колкото дни си гладувал.

Гладът идва от мозъка, когато го правих втория път мозъкът ми искаше храни, които не съм ял с години. Но после се свиква и всичко е точно. Смятам, че щом аз съм го правил, всеки може, стига да прояви воля и постоянство.

 

При мен метаболизма винаги е бил хипер бърз и не ми се налага, но до някъде и възпитанието за изборът на храни - плодове, зеленчуци и други неща които са здравословни.... Аз от малък си ям плодове и зеленчуци, като дете обаче не обичах дини и пъпеши.... по едно време пък банани, сега не обичам цитруси и нар например.... Вкусът ми се е менил, но не чак толкова много. Хубаво е човек да включва такива храни в менюто си. Аз например не съм от най-големите бохеми, месо не ям сигурно от години.... Но например половинката ми не обича плодове..... когато сме живяли заедно се е случвало да изхвърлям грейфурти, краставици..... носи пълни чанти с такива неща, но не хапва...... трябваше да правя най-вече пици за да яде нещо или ставаше сутрин да купува закуски за двамата.... Аз две години бях почти и само на сладки неща и ми писна честно казано, но след толкова време това ми беше един вид захранване.
Лесно е според мен. Има хора които не търпят на глад и мислят само за храна..... В началото когато се възстановявах и аз бях така, със ставането глад, сега честно казано ако нямам определен час за вечеря не се сещам чак толкова.... Обичам някои неща, ям ги и толкова.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Stela каза:

Самата скромност... пиленцето

Screenshot_20240906_212914_Instagram.jpg.7755e289aa4496600126b7e5052f6541.jpg

Райна от години си живее в нейн свят, където е млада, на 20 и прави хитове като едно време... Преди ми беше от любимките, от години няма нищо интересно.  След като майка и почина за съжаление и тя някак завехна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

това е най-слушаемото на Л. айна от 100 години насам.

И с най-голям хитов потенциал от последните й песни. Супер е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Мушамите още правят трафик, вижте тази на Бона за 8 месеца има над 5 милиона:


а другите й песни застиват много преди милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

това е най-слушаемото на Л. айна от 100 години насам.

Ужасно е., хаха Може би ако бяхме 2007-ма и беше пълнеж в някой от албумите и.... 

 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

това е най-слушаемото на Л. айна от 100 години насам.

Ама не стана хит, дори популярна не стана, а в оригинал е хит.  Нещо липсва на песента... може би баналния и тъп текст..

 

ПП: Глория с тая Д-р Емилова, става досадна.... :Д Аз не харесвам тази докторка, говори пълни глупости за да си продава програмите.

Как ядете плодове за закуска? Ужас.. хаха аз ставам и веднага скачам на два сандвича, цял ден се тъпча и пак съм ок с килата, но плувам и ходя доста; Без месо не сядам, треволяците са за кози... просто избягвам пържено и газирано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Jake каза:

Ужасно е., хаха Може би ако бяхме 2007-ма и беше пълнеж в някой от албумите и.... 

 

Ама не стана хит, дори популярна не стана, а в оригинал е хит.  Нещо липсва на песента... може би баналния и тъп текст..

 

ПП: Глория с тая Д-р Емилова, става досадна.... :Д Аз не харесвам тази докторка, говори пълни глупости за да си продава програмите.

Как ядете плодове за закуска? Ужас.. хаха аз ставам и веднага скачам на два сандвича, цял ден се тъпча и пак съм ок с килата, но плувам и ходя доста; Без месо не сядам, треволяците са за кози... просто избягвам пържено и газирано. 

Аз обожавам плодове за закуска. Даже от малък си го имам изграден като навик. Сандвичи не обичам.
Когато се е случвало да ям тесто или филия... винаги - задължително е било с течен шоколад, но това е до преди 2 години, сега съм изключил бялото брашно от менюто си. Друг е въпроса, че обичам да правя разни неща за любимите си хора. :D 
Глория й е благодарна, защото е свалила някакви килограми.... Не мога да кажа, че нещата които препоръчва са здравословни, но не мога и да отрека.
Тялото е не само въпрос на ген, но и начин на мислене. Ако човек си мисли как всичко му се лепи.... според мен, то наистина ще е така. 
А Райна и на мен ми е един от любимите изпълнители в годините. За мен по-важно е какво си оставил зад себе си, а не коя песен в момента е актуална или хит. То и Джордан в момента е от най-актуалните, но преди въпреки, че имаше някакви хитчета, не беше даже в топ 30. 
П.С. И като споменах Райна.... И тя си яде сладко, но не виждаме да е по-пълна или да се е лишила. Там също е до ген и начин на мислене. Доста по-добре изглежда от разни нейни колежки, които не хапват сигурно и пак имат някое излишно кило..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...