Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Това е яко на Райнуш, но пак е далеч от това, което предлагаше в първите години на кариерата си.

 

Моят фаворит на Райна в последните години:

следвано от Бразилка

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Аз обожавам плодове за закуска. Даже от малък си го имам изграден като навик. Сандвичи не обичам.
Когато се е случвало да ям тесто или филия... винаги - задължително е било с течен шоколад, но това е до преди 2 години, сега съм изключил бялото брашно от менюто си. Друг е въпроса, че обичам да правя разни неща за любимите си хора. :D 
Глория й е благодарна, защото е свалила някакви килограми.... Не мога да кажа, че нещата които препоръчва са здравословни, но не мога и да отрека.
Тялото е не само въпрос на ген, но и начин на мислене. Ако човек си мисли как всичко му се лепи.... според мен, то наистина ще е така. 
А Райна и на мен ми е един от любимите изпълнители в годините. За мен по-важно е какво си оставил зад себе си, а не коя песен в момента е актуална или хит. То и Джордан в момента е от най-актуалните, но преди въпреки, че имаше някакви хитчета, не беше даже в топ 30. 

Аз пък винаги съм харесвала Джордан, още от преди Пайнер. Правеше яки неща като тази секси песен 😋

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз пък винаги съм харесвала Джордан, още от преди Пайнер. Правеше яки неща като тази секси песен 😋

 

Тая ми беше любима в Ара.
Един от първите му хитове:

И на мен ми харесваше като изпълнител, но имам предвид, че тогава имаше много актуални..... Даже Румина имаше хит - Жестоко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тази ми е сред фаворитите на Райна. Текста въздейства доста. 

Да, тя има много смислени песни.

Така ме е яд, че не е позволила видеото да излезе. Но нали тогава режисьор е бил нейно бивше гадже, сигурно това е причината.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тая ми беше любима в Ара.
Един от първите му хитове:

И на мен ми харесваше като изпълнител, но имам предвид, че тогава имаше много актуални..... Даже Румина имаше хит - Жестоко.

И тази ми е от любимите

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И тази ми е от любимите

 

Много як албум. И "Госпожа Безгрешната" в която участва Емануела много ми харесва. Определено се хареса този албум на Джордан. Само не разбрах защо не снима клипове на някои от песните. "Сама ще си говориш" много ми харесва също и до днес.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Да, тя има много смислени песни.

аз още не мога да вникна в съдържанието на този поетичен шедьовър:

 

и на този също:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

аз още не мога да вникна в съдържанието на този поетичен шедьовър:

 

и на този също:

 

Попитай я в инстаграм. Ще ти отговори подобаващо. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Анел май беше последната Токичова. На мен ми харесва, въпреки че тогавс всички плюеха по Токича какви бози правел и караха Ана да го напусне. Сега мечтаем за такива песни и клипове...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Да, тя има много смислени песни.

Така ме е яд, че не е позволила видеото да излезе. Но нали тогава режисьор е бил нейно бивше гадже, сигурно това е причината.

Това е една от най-хубавите й песни. Жалко, че я заряза така. Заслужаваше клип определено. Албума Агресия е страхотен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

аз още не мога да вникна в съдържанието на този поетичен шедьовър:

 

и на този също:

 

На първата "Да не си луд, че ще бъдеш с мен" един вид..... :D 
На втората 20 санта под очите.... може би да слезе към гърдите й и да оближе зърната.... им :D Тъй като 20 см. ние мислим за друго нещо, но тя тогава не си го е помислила. Сама си е виновна! :D 
САНТ: Райна!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Jake каза:

Тази песен на Анел май беше последната Токичова. На мен ми харесва, въпреки че тогавс всички плюеха по Токича какви бози правел и караха Ана да го напусне. Сега мечтаем за такива песни и клипове...

 

ужасна тъпня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Това е една от най-хубавите й песни. Жалко, че я заряза така. Заслужаваше клип определено. Албума Агресия е страхотен. 

Да, на мен заедно с "Хиляди жени" ми е любимата нейна песен, а знам, че и тя много си я харесва. Наистина трябва да си луд да оставиш такъв шедьовър без клип. И да са имали някакви дразги с режисьора, той е бил длъжен да пусне видеото на тази песен. 

Току що, Stela каза:

Помните ли тази песен?

 

Аз да. Имам целия албум. Плаче небето, Агрсия и Любов не прося са ми фаворитите в него. Иначе и Питам от неклипираните е яка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

последните 2 албума на анелия от токича бяха супер слаби, айде във всичко води към теб поне имаше истерията от миналите години и заглавната песен беше солиден хит, но другият беше абсолютна тотал щета и загуба на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

последните 2 албума на анелия от токича бяха супер слаби, айде във всичко води към теб поне имаше истерията от миналите години и заглавната песен беше солиден хит, но другият беше абсолютна тотал щета и загуба на време.

Обожавам албума "Всичко води към теб".
Освен заглавната песен, други тотални хитове бяха "Как предаде любовта", "Не мога да спра да те обичам" и "Не спирай" се хареса. Песните на които заложи. Аз харесвам още "Рисувай с устни", "Свикнах без теб" и "Намерих те".... след този албум май само "Пепел от рози" й беше с Токича? От "Добрата-лошата" само "Ти си слънцето в мен" е негова песен?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...