Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

АХАХАХХАХАХАХАХА, в коментарите казват, че е копирала Драгана Миркович. Ама колко нелепо са изглеждали, а?

На това куку-ригу ако сама му забие един шЪмар дали няма да падне от главата й?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Защо на Алекс Робов му е подута веждата в новия клип от днес?

image.png.e330d6802a9eba0df93e9d2f95bbbb51.png

винаги е бил така,за това постоянно е с очила.

искам и мен да издуе🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дар от боБа :D :D :D 

Що за неграмотник? :D :D :D 
 

 
Дар от боба сани тези хубави неща с една прадня
 
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Разтапям се! Тази жена има ВЕЧНИ песни!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Брутализъм!!!!!!!!!!!!!!!!! Хит от класа!!! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Разтапям се! Тази жена има ВЕЧНИ песни!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Брутализъм!!!!!!!!!!!!!!!!! Хит от класа!!! 

Шсе сетиш! Тази властваше брутално по нашите земи цели 10 години: 1994-2004

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Шсе сетиш! Тази властваше брутално по нашите земи цели 10 години: 1994-2004

Е.... знам аз. Даже когато не слушах поп-фолк харесвах само Глория и нейните песни до около 2003..... Иначе бях чувал за някои песни на Камелия и Десислава, те бяха известни, но си слушах Глория.

Уникална е! И днес да ми се казва, че нямала хитове.... оставила е много за жанра. Друг е въпросът, че сега прави еднообразни песни, но то кой ли не прави? Да направят една балада като "Присъда" или "Крепост" тия прехвалените парцали днес? Няма как да стане обаче..... ако не са комерсите са скучни.... Добре, че има актуални имена като Преслава, Галена, Анелия и Емилия на която чалгата да се крепи, че иначе..... Сбогом, адиос, наистина!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И даже ЧАЛГА хит който яко тресеше! Ако го беше изкарала днес да помете всичките гоМни.

Много се разчупваше до преди 20-тина години и беше супер, но сега вече не иска..... Ама такъв хит й липсва да прати сбръчканите си млади колежки някои от които на 20, приличащи на 69 годишни.... Наистина са много под нивото на Глория повечето от тия новите.... Сори, но факт. Момичета, отказвайте се, не ви е в този жанр мястото.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И когато една балада или по-скоро умерена песен можеше да бъде изпята с толкова силно чувство и да стане такъв голям хит!

Това е качество! Ако ще е балада, това ми се слуша, а не скучните такива в последните няколко години.... само, че никоя не може да се мери с това! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

последните 2 албума на анелия от токича бяха супер слаби, айде във всичко води към теб поне имаше истерията от миналите години и заглавната песен беше солиден хит, но другият беше абсолютна тотал щета и загуба на време.

До Зори и Само за Миг бяха адски песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

А песен на 21 години, клип .... такъв, какъвто почти никоя не прави..... изглежда добре, изглежда актуално, изглежда интересно.... нивото беше наистина високо, сигурно това беше най-добрият клип за 2003 година.... не знам? Но за мен определено е така...

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

2005-та все още правеше топ проекти

Тази песен е брутална! Още от първите секунди като запее и настръхвам. 

Да, тази песен е голяма. И на мен ми е много скъпа, но от 2005 най-любимата нейна ми е "Влюбена в живота". Тя е на Ганев.... Глория мисля, че е една от първите които работят с него? Иначе първата песен за жанра от Ганев май е на Кондьо. Но конкретно Глория е работила много с него.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

това беше тоталният хит, който я върна в играта и в топ 3.

Това беше баси цирка... Тия двамата къде ли не не излязоха да язпеят тази песен... навсякъде освен Парламентарен Контрол по БНТ... досадници

Link to comment
Сподели в други сайтове

Основен и огромен минус. Фетиша към ремикси. Какво е това сега? Нима има смисъл?

Май и до днес натрапва ремикса на "Феникс"? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.ZAJENATA.BG

Пепа опозори Глория: Беше магистралка и благодарение на това стана певица! - Грандиозен скандал разтърси чалга средите, след като най-устатата певица в...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Основен и огромен минус. Фетиша към ремикси. Какво е това сега? Нима има смисъл?

Май и до днес натрапва ремикса на "Феникс"? 

Глория си има фетиш към денс звученето и затова  през годините налагаше именно ремиксите. Точно заради това понесе доста критика, но очевидно не й пукаше. Имаше период в който пускаше само такива песни. Някои от тях аз лично ги харесвам. 

Тази си ми харесва 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Глория си има фетиш към денс звученето и затова  през годините налагаше именно ремиксите. Точно заради това понесе доста критика, но очевидно не й пукаше. Имаше период в който пускаше само такива песни. Някои от тях аз лично ги харесвам. 

Тази си ми харесва 😁

 

Тази и на мен ми е много любима и даже мисля, че е от успешните й денс песни. Лично аз това съм го чувал в дискотека! ❤️ 
Аз пък обожавам този денс

Само да не ни предлага тъпите ремикси на Феникс, Сбогом-адиос и Жените са цветя. По-добри са в оригинал и трите. Хайде, дуета и в ремикс бива, но другите две в оригинал са си върхът. Тя и на "Влюбена в живота" беше пуснала на един концерт, но там номера не мина и се отказа от глупавата си идея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

@fengergana Какво мислиш за новата песен с Робов? Според мен му прилича тази ретро италианска визия.

да, като го дадат в клипа и вдигам краката,но клипът ми е на без звук.

неслушаема какафония

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тази и на мен ми е много любима и даже мисля, че е от успешните й денс песни. Лично аз това съм го чувал в дискотека! ❤️ 
Аз пък обожавам този денс

Само да не ни предлага тъпите ремикси на Феникс, Сбогом-адиос и Жените са цветя. По-добри са в оригинал и трите. Хайде, дуета и в ремикс бива, но другите две в оригинал са си върхът. Тя и на "Влюбена в живота" беше пуснала на един концерт, но там номера не мина и се отказа от глупавата си идея.

"Приличам ли на вятъра" не е мойта песен. Много противна ми беше станала в някакъв момент. Спукваха я от въртене обаче.

 

Току що, fengergana каза:

да, като го дадат в клипа и вдигам краката,но клипът ми е на без звук.

неслушаема какафония

На мен ми хареса и песента. Повече от първата версия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...