Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Трябва му някой лев за хляб, че гладен ще остане без Ютуб като го гледам.

Нека има за всички. Въпросът е, защо изкарва пари от плюене по другите. Каквото имаше да се каже и напише, то се каза. Много сме силни когато народа плюе и критикува, но ако е на друго мнение - друга песен ще пеем! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FolkEmpire каза:

Или по-скоро Хейтър в Ютуб :D 

Освен да мели за всеки друго не прави.

Хейтър..... ама айде малко по-интелигентно. Не си е у дома или във форума.... Гледат го хора! Сто пъти да повториш "НУРОФЕН" по-силен ли те прави? Не знам? Може по-велик? По-красив? Или? 
Чак и онзи от Найт каст "Момченце"... Ами да.... Момченце е. Какво? Нещо против ли има? Хората хубаво са казали, че на високо акъл не вирее! Вярно щом е 2 метра.... можем да направим заключение, че е голям резил за високите хора! Заради такива ще има общи знаменатели. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FolkEmpire каза:

Това малкото кога натрупа 1 милион на тоя шит? И май почнало да мутира, и да погрознява още повече...

 

Това малко слонче да вземе да отслабне, да си види и смешните цицки. И да не ми пипа мъжа, че ще яде шамари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, FolkEmpire каза:

Това малкото кога натрупа 1 милион на тоя шит? И май почнало да мутира, и да погрознява още повече...

 

В крайна сметка чия щерка е? Че отдавна я въртят по Планета, Фен, DSTV и тн, и тн 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това от къде се взе? Няма да си го пусна? Каква е? Дете поп-фолк ли пее? Стига бе.... Резил!

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Това малко слонче да вземе да отслабне, да си види и смешните цицки. И да не ми пипа мъжа, че ще яде шамари.

Какъв мъж пипа това дете? 😮 :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Това от къде се взе? Няма да си го пусна? Каква е? Дете поп-фолк ли пее? Стига бе.... Резил!

Какъв мъж пипа това дете? 😮 :D 

Момчето от клипа е мое. Ще я ошамаросам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Момчето от клипа е мое. Ще я ошамаросам!

Трябва първо да я ошамаросаш, че е на тази сцена - на тези години. От малки се извращават. С удоволствие ще се включа! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Песента виновна да прослушам поп-фолк! ❤️ 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Първата поп фолк песен, която чух. Хит завинаги!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Първата поп фолк песен, която чух. Хит завинаги!

 

Адски любима моя песен! ❤️ Невероятна е. Емануела и в Пайнер има големи хитове и яки песни. Всъщност за мен този дует е много по-силен от песента й с Крум, която така и не ми допадна. Супер бавна и мудна е, докато тази е хит от първа класа! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Родителите на Паола я доведоха при мен преди няколко месеца с нощно наакване. Проблемът възникнал, след силната ротация на двете й песни по музикалните телевизии. Паола ми се оплака, че много й завиждали в училище, обвинявали я, че се прави на звезда. Не се учудвам, имайки предвид, че вратата в моя кабинет й отвори едно по-бедно нейно съучениче, наето от Паола да й е слуга. Една малка самозабравила се надувка е това момиче. Предписах преди лягане майка й да й навира тампони O.B. в аналния отвор, за да държи лайната вътре в дупето, докато малката спи. Не са ме търсили от тогава, явно проблемът е решен.

- Д-р Хинова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Родителите на Паола я доведоха при мен преди няколко месец с нощно наакване. Проблемът възникнал, след силната ротация на двете й песни по музикалните телевизии. Паола ми се оплака, че много й завиждали в училище, обвинявали я, че се прави на звезда. Не се учудвам, имайки предвид, че вратата в моя кабинет й отвори едно по-бедно нейно съучениче, наето от Паола да й е слуга. Една малка самозабравила се надувка е това момиче. Предписах преди лягане майка й да й навира тампони O.B. в аналния отвор, за да държи лайната вътре в дупето, докато малката спи. Не са ме търсили от тогава, явно проблемът е решен.

- Д-р Хинова

Татяна ще извади O.B. тампона и гледай тогава работата на Д-р Хинова провалена.
Д-р Хинова как ще коментирате певиците Татяна (Тоти фитнеса), Таня Тик-Тока и Мария (Третия развод)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Татяна ще извади O.B. тампона и гледай тогава работата на Д-р Хинова провалена.
Д-р Хинова как ще коментирате певиците Татяна (Тоти фитнеса), Таня Тик-Тока и Мария (Третия развод)

Д-р Хинова беше извикана по спешност. Андреа е в нерна криза и чупи кристалните сервизи на майка си заради признанието на турския актьор Емре, че тя си измисля, че са били гаджета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора искам да ви питам едно въпросче, надявам се някой да ми поразкаже.

Онзи ден ми се пусна “Твоите думи” на Гергана, аз песента я знам и нея я знам, но никога не съм се интересувал толкова каква е била, защо е спряла и как живее сега. Знам за скандала с тази песен, но не обърнах сериозно внимание преди. Сега доста четох за нея, разбрах, че е станала звезда за една нощ, изтреляла се на върховните позиции много бързо и е била много обичана. Разбрах, че и работи в Лидл, не знам колко е истина. Стана ми някакво гадно, та тя е била феномен, а сега никой нищо не знае за нея… Явно е много силна жена, да паднеш от толкова високо и да можеш да се изправиш. Та стана ми доста интересно, ще се радвам да ми разкажете повече за нея. Аз съм 2006 набор и не съм живял в онези златни времена, повечето мисля че сте видяли и чули. Една от любимите ми нейни песни!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Хора искам да ви питам едно въпросче, надявам се някой да ми поразкаже.

Онзи ден ми се пусна “Твоите думи” на Гергана, аз песента я знам и нея я знам, но никога не съм се интересувал толкова каква е била, защо е спряла и как живее сега. Знам за скандала с тази песен, но не обърнах сериозно внимание преди. Сега доста четох за нея, разбрах, че е станала звезда за една нощ, изтреляла се на върховните позиции много бързо и е била много обичана. Разбрах, че и работи в Лидл, не знам колко е истина. Стана ми някакво гадно, та тя е била феномен, а сега никой нищо не знае за нея… Явно е много силна жена, да паднеш от толкова високо и да можеш да се изправиш. Та стана ми доста интересно, ще се радвам да ми разкажете повече за нея. Аз съм 2006 набор и не съм живял в онези златни времена, повечето мисля че сте видяли и чули. Една от любимите ми нейни песни!

 

Не знам дали си слушал  всичките песни на Гергана?
Съвета ми е да изслушаш четирите албума - Губя те бавно, Както никой друг, Сини очи и Сладката страна на нещата.
За Гергана.... аз още не слушах тогава когато изгря с "Губя те бавно", но даже аз разбрах за нея! Сензация, буквално песента на 2003 година, но тогава нямаше май такава награда?
Посочената песен от теб е втората й, голям хит. "Последна вечер" слушал ли си? "Гасна по теб"? "Боли", "Твоя бях"? "До утре", "Сини очи"?.... Ако не си слушал албумите и песните след тях, значи определено има какво да чуеш.
Гергана определено е една от най-хитовите певици за периода 2003-2007. 
Какво конкретно те интересува за нея? Тя и Анелия бяха при Токича, Емилия, Малина..... за мен един от най-добрите композитори на онова време.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Хора искам да ви питам едно въпросче, надявам се някой да ми поразкаже.

Онзи ден ми се пусна “Твоите думи” на Гергана, аз песента я знам и нея я знам, но никога не съм се интересувал толкова каква е била, защо е спряла и как живее сега. Знам за скандала с тази песен, но не обърнах сериозно внимание преди. Сега доста четох за нея, разбрах, че е станала звезда за една нощ, изтреляла се на върховните позиции много бързо и е била много обичана. Разбрах, че и работи в Лидл, не знам колко е истина. Стана ми някакво гадно, та тя е била феномен, а сега никой нищо не знае за нея… Явно е много силна жена, да паднеш от толкова високо и да можеш да се изправиш. Та стана ми доста интересно, ще се радвам да ми разкажете повече за нея. Аз съм 2006 набор и не съм живял в онези златни времена, повечето мисля че сте видяли и чули. Една от любимите ми нейни песни!

 

Истина е, пуснаха "Губя те бавно" по Планета (беше вечерта), на другия ден цялата гимназия говореше за новата звезда и нейния хит. Наричаха я "Барбито на попфолка".

Успя да се задържи сред топ имената 5-6 години, работейки основно с Токича - той й направи хитовете. 

Като поостаря малко, напълня, загуби от младежкия си блясък и паралелно с това разви нежелание да се занимава с кариерата си на попфолк певица. След 2008-2009 Гергана започна бързо да пада надолу. А преди 5-6 години тотално се отказа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

Много яка песен ❤️ От кой албум е била? Аз си спомням, че имаше едни уредби и когато сме ходили в шивачката на мама съм се качвал и съм искал тази песен. Само нея и това е.

Носталгия е албума! Най хубавия и албум от всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Истина е, пуснаха "Губя те бавно" по Планета (беше вечерта), на другия ден цялата гимназия говореше за новата звезда и нейния хит. Наричаха я "Барбито на попфолка".

Успя да се задържи сред топ имената 5-6 години, работейки основно с Токича - той й направи хитовете. 

Като поостаря малко, напълня, загуби от младежкия си блясък и паралелно с това разви нежелание да се занимава с кариерата си на попфолк певица. След 2008-2009 Гергана започна бързо да пада надолу. А преди 5-6 години тотално се отказа.

 

Основно от 2008 мисля, че е спада. До "Може би, точно ти" беше топ име. Т.е. лято 2007.
Иначе много се харесаха първата песен на Галин с Гергана - Първичен инстинкт, От този момент и Твоите думи от Оцко. Имаше голям шанс, но с постоянство което липсваше. Ако улучваше хитовете и беше актуална до днес съм сигурен, че щеше да е отново сред топ певиците. Всички шансове имаше за топ 3. Да не казвам големи думи, ама спокойно можеше да е до Преслава и Галена днес с правилната стратегия и песни, но тя си остана вярна на Токича. И все пак евала, че запази достойнството си. Аз много се надявам, че ще ни изненада един ден и ще промени решението си като типичен стрелец. Те са си малко на приливи - отливи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, FolkEmpire каза:

Това малкото кога натрупа 1 милион на тоя шит? И май почнало да мутира, и да погрознява още повече...

 

Добре, че са мама и тате иначе едва ли щеше да съществува като певица!🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Носталгия е албума! Най хубавия и албум от всички!

На мен любимия ми албум е "Крепост". Невероятни песни. "12 диаманта", "Влюбена в живота", "Благодаря". Слушам ги с удоволствие.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Не знам дали си слушал  всичките песни на Гергана?
Съвета ми е да изслушаш четирите албума - Губя те бавно, Както никой друг, Сини очи и Сладката страна на нещата.
За Гергана.... аз още не слушах тогава когато изгря с "Губя те бавно", но даже аз разбрах за нея! Сензация, буквално песента на 2003 година, но тогава нямаше май такава награда?
Посочената песен от теб е втората й, голям хит. "Последна вечер" слушал ли си? "Гасна по теб"? "Боли", "Твоя бях"? "До утре", "Сини очи"?.... Ако не си слушал албумите и песните след тях, значи определено има какво да чуеш.
Гергана определено е една от най-хитовите певици за периода 2003-2007. 
Какво конкретно те интересува за нея? Тя и Анелия бяха при Токича, Емилия, Малина..... за мен един от най-добрите композитори на онова време.

Ще ги чуя със сигурност. Сега гледах нейни клипчета от концерти, личи си голямата обич от феновете и, А днес никой нищо не знае за нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Ще ги чуя със сигурност. Сега гледах нейни клипчета от концерти, личи си голямата обич от феновете и, А днес никой нищо не знае за нея. 

Тя никога не се е бутала по интервюта и не е била от натрапчивите или нахални изпълнители. 
Прекрасни клипове и песни. Моята любима песен ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...