Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

"Стягай се, глупачке, стягай!" днес прави 1 месец.

Най-яката песен! ❤️ Обожавам!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:петиция: Вече да наричаме Селина - Сланина.

Съгласен съм. :D Аз така си я наричам.
СЛАНИНАААААААААА... СЛАНИНАААААААААААА....
Не яж боб, не пий ракияяяя..... след сланина съм, но добре съм....
Забрави ме, бягай от тука..... вече си изхвърлих суджука.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:

Много яка песен ❤️ От кой албум е била? Аз си спомням, че имаше едни уредби и когато сме ходили в шивачката на мама съм се качвал и съм искал тази песен. Само нея и това е.

От "Носталгия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:

Трябва първо да я ошамаросаш, че е на тази сцена - на тези години. От малки се извращават. С удоволствие ще се включа! 

Като порастне ще си сложи джуки и tits като Крисия.

WWW.FLAGMAN.BG

Младата певица твърди, че устните й са натурални
PIK.BG

Майката на Крисия: Няма силикон, не е кифла! СНИМКИТЕ показват друго - ВИЖТЕ раждането на новата Грахич

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Като порастне ще си сложи джуки и tits като Крисия.

WWW.FLAGMAN.BG

Младата певица твърди, че устните й са натурални
PIK.BG

Майката на Крисия: Няма силикон, не е кифла! СНИМКИТЕ показват друго - ВИЖТЕ раждането на новата Грахич

 

Много се промени това момиче.... Не прилича на себе си. Но за сравнение Крисия и това Паола.... Крисия си беше талантлива, за тази не мога нищо да кажа. Чух един куплет и бързо забравих... детска песничка. На времето и дъщерята на Мая и Магапаса имаше две песни, но на момичето сега не му се занимава с музика.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Коя? И защо трябва да я наричаме изобщо? 

Защото има желание да прави песни "Под прикритие" с друга професия - коректна и с терен. И все пак... идва Сланина е коректна, да знаете!
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Защото има желание да прави песни "Под прикритие" с друга професия - коректна и с терен. И все пак... идва Сланина е коректна, да знаете!
 

Не държа и не възнамерявам да научам поредната бедна никому неизвестна магистралка от народа.

преди 17 минути, DevilWish каза:

Да си прочистим ушите от фалшивата Сланина и да видим какво е истински хит, прием и добра певица!

 

И аз мисля е време за хитови хитове! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не държа и не възнамерявам да научам поредната бедна никому неизвестна магистралка от народа.

Дали е от народа, ние нямя как да знаем. Но къде отиде темата с прякорите?
Сланина трябва да бъде записана там моментално!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Дали е от народа, ние нямя как да знаем. Но къде отиде темата с прякорите?
Сланина трябва да бъде записана там моментално!

Щом държиш, давай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Karma93 каза:

В Пловдив преди канеха певици пет пъти в седмицата, а от пандемията по 3 пъти. 

В Бургас само петък и събора има изпълнители на Дока. За празник на града отдавна кмета забрани попфолка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DanielPiliov каза:

Хора искам да ви питам едно въпросче, надявам се някой да ми поразкаже.

Онзи ден ми се пусна “Твоите думи” на Гергана, аз песента я знам и нея я знам, но никога не съм се интересувал толкова каква е била, защо е спряла и как живее сега. Знам за скандала с тази песен, но не обърнах сериозно внимание преди. Сега доста четох за нея, разбрах, че е станала звезда за една нощ, изтреляла се на върховните позиции много бързо и е била много обичана. Разбрах, че и работи в Лидл, не знам колко е истина. Стана ми някакво гадно, та тя е била феномен, а сега никой нищо не знае за нея… Явно е много силна жена, да паднеш от толкова високо и да можеш да се изправиш. Та стана ми доста интересно, ще се радвам да ми разкажете повече за нея. Аз съм 2006 набор и не съм живял в онези златни времена, повечето мисля че сте видяли и чули. Една от любимите ми нейни песни!

 

Гергана дебюра с "Губя те бавно" в ефира на Планета ТВ в края на Октомври 2003-та. За една нощ песента става национален хит. Впоследствие е номнинирана и печели за Видеоклип на 2003-та година. Интересът към Гергана е толкова голям, че Токича й прави дебютен албум и го пускат до края на 2003-та с втори сингъл - "Както преди". Песента също става огромен хит, но не и от ранга на "Губя те бавно", която предизвиква истерия месеци наред. В резултат на тези успехи за 2 месеца и малко Гергана е номинирана за певица на 2003-та година на 2-рите награди на Планета и печели за Дебют на годината.  В края на 2003-та снима "Няма да моля" в коледната програма и песента става хит.

Заради кукленската си визия Гергана се превръща в идол за малките момичета и те започват да й подражават, вследствие на което медиите я определят като "Барбито на фолка".

Успехите за Гергана продължават, когато през пролетта на 2004-та реализира третия сингъл от дебютният си албум - "Гасна по теб". Там демонстрира по-зряла и секси визия. Песента става голям хит и може да се каже, че в първата половина на годината Гергана е в топ 3 на чалгата.

През лятото на същата година реализира и дуета с Анелия и Твоя бях, която е промо песен за първото турне на Планета. Което е трябвало да се казва "Глория и приятели" и да бъде спонсорирано от Жоро Илиев, но Камелия подшушва на Пайнера, че може да се взем 10 пъти по-голяма сума от МТЕЛ като спонсорство. Гергана е една от 8-те жени наа турнето и открива концертите.

През септември майка й почива от рак, но кариерата на Гергана продължава доста успешно. Оказва се, че дебютният й албум е най-продаваният албум, реализиран през 2003-та, заедно с Крепост на Глория - 70 000 общо тираж. Макар по-гоямата част от продажбите на Гергана да са от 2004-та година, а тези на Гло от 2003-та година.

През есента реализира "Боли" като лийд сингъл и втори албум, който продава 40 000 общо. Песента става хит и в началото на 2005-та е реализирана акустична версия с клип. Гергана има супер много успехи и участия през 2004-та и печели награда на спонсора - Мтел. В края на годината снима ТВ версия на Измама в няколко програми, песента се превръща в голям хит без клип.

Успехите продължават и през 2005-та. През пролетта реализира "Някой ден, може би", която се превръша в хит и Гергана за първи път има танци с балет и хореография на стол, вдъхновена от Бритни Спиърс.

През лятото реализира "Последна вечер" като втори сингъл от албума си. Песента става знакова за лятото заедна със сценичния партньор на Гергана във видеото. Буквално вторият й най-голям хит в кариерата. За втора година Гергана участва на турнето.

През декември реализира трети албум, продал на 20 000 тираж с пилотен сингъл заглавната песен в две версии, с два клипа. "Сини очи" става поредният й голям хит. Ремиксът е по-баладична версия от оригинала.

През пролетта на 2006-та реализира чисто нова песен - "Сладката страна на нещата", която има техно звучене като "Последна вечер", пореден хит за нея. Клипът също става популярен. Гергана става рекламно лице на вафли.

През лятото реализира втори и трети сингъл от последният си албум - "Искам само любовта ти" и "До утре", които стават доста солидни хитове. За 3-ти път участва на турнето. До края на годината не пуска нищо ново.

През февруари 2007-ма се завръща с нов сингъл и албум. Песента става сезонен хит, но доста по-малък от предните ѝ, а албумът се продава в 10-хиляден тираж. През април реализира "Уна пасион" - отново сезонен хит, а през Май - "Може би точно ти", във фийт със Жоро Рапа. Песента става един от хитовете на лятото, но клипът е плагиастван 1:1 от чуждоезичен проект. Кражбата е хваната веднага и Гергана бива осмивана заради това. През лятото участва за 4-ти път на турнето, а малко по-късно промотира последният си албум с концерт в Димитровград.

През есента тръгват спекулациите за нов клип, сниман на Луната, с невероятни ефекти, които не бива реализиран до края на година.

През февруари 2008-ма Гергана се завръща със "Забрави" - в дует с Жоро Рапа със супер епичен клип за времето си в стил Индиана Джоунс. Песента остава недооценена.

През пролетта на 2008-ма Гергана спира да работи с Токича окончателно.

През лятото реализира "Върви си" с вокали от Преслава и втори епичен клип в стил Трансформърс. За първи път не взема участие в турнето на Пайнер, за сметка на това - пее на турнето на Каменица.

През есента реализира задокенско турне и нов сингъл в рок стилистика "Раздялата не боли". Славата й избледнява и няма такъв тотален хит, който да я държи в топ имената, но все пк 2008 е успешна за нея.

През 2009-та започва да прави синтезаторни песни от Велислав Драгански с цел да влезе в топа, но не улучва на хит. През пролетта реализира суперстойностната "Благодаря ти", посветена на майка й. А през декември улучва с "Докога", която макар и с ТВ версия става хит, първият й по-голям от година и половина насам.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

И кой клуб точно е на загуба? :1000(29):Входовете от 10-20 лв рязко станаха 30-50 лв от година насам, цените на алкохола се вдигнаха двойно и все още се пълнят доколкото виждам.

Да, те само от входа си избиват хонорарите на изпълнителите и са на плюс. Алкохола по заведенията е с 300% надценка и нагоре. Изобщо не може да става дума за загуба. Просто укриват доходи и правят шашми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Не е трябвало да си увеличава устните, така изглежда по-възрастна. Иначе има невероятна форма на очите и мисля, че погледът е ключов в нейното излъчване.

Устните й не са прекалено големи. Изглеждат добре. За формата на лицето й са си супер добре направени. Дано пусне още снимки от тази фотосесия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Тази песен сега ми звучи толкова свежо и яко. Искам завръщане на диско-фолк ерата от 2008-11 !!!

 

Тя още се пуска по дискотеките и мога да ти кажа, че наистина звучи супер актуално. Хаваната също, но тя е вечна, там няма сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тя още се пуска по дискотеките и мога да ти кажа, че наистина звучи супер актуално. Хаваната също, но тя е вечна, там няма сравнение.

Хаваната е поп-фолк проект с нaй-много аура!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудно ми е как "Моята принцеса" прави 190к? Айде, вчера беше събота, но пак ми се виждат много на фона на останалите.

Продължението и има 164к, Меди 128к, а Делта форс 98к. АМГ-то също се очертава хит с 97к. Окадар има 71к. 

От останалите на Галена - "Неговата жена" - 43к, "Зиг - заг" 38к, "По, по,по" също с 38к, "Хубавица" - 37к, "Ток по тялото" - 32к, "Запалката" - 26к, "Докторе" - 24к, "Играй" - 23к, "Жалко" - 23к, "ВНЛ" - 20К, "Ергенът" - 17к, "Не си ме давай" - 14к, "Убий ме" - 13к

Пак Галена е с най-много песни в Топ 100.

14 песни с общо 446к гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Хаваната е поп-фолк проект с нaй-много аура!

 

Амор, амооор... ❤️‍🔥

Проект на световно ниво, без конкуренция! Още настръхвам като я чуя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...