Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Stela каза:

Чудно ми е как "Моята принцеса" прави 190к? Айде, вчера беше събота, но пак ми се виждат много на фона на останалите.

Продължението и има 164к, Меди 128к, а Делта форс 98к. АМГ-то също се очертава хит с 97к. Окадар има 71к. 

От останалите на Галена - "Неговата жена" - 43к, "Зиг - заг" 38к, "По, по,по" също с 38к, "Хубавица" - 37к, "Ток по тялото" - 32к, "Запалката" - 26к, "Докторе" - 24к, "Играй" - 23к, "Жалко" - 23к, "ВНЛ" - 20К, "Ергенът" - 17к, "Не си ме давай" - 14к, "Убий ме" - 13к

Пак Галена е с най-много песни в Топ 100.

14 песни с общо 446к гледания. 

Версията на Теа с Нучи също е имала 98к на 80ти ден. Имат еднакво задържане с разликата че на Теа гръмна по-силно в началото.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Версията на Теа с Нучи също е имала 98к на 80ти ден. Имат еднакво задържане с разликата че на Теа гръмна по-силно в началото.

 

Честно казано на Константин и хлапето ми харесва повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Тази песен сега ми звучи толкова свежо и яко. Искам завръщане на диско-фолк ерата от 2008-11 !!!

 

Ще си кажете! И аз!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Sunlight каза:

Ниска печалба имат тази година клубовете разбрах. 25 % са на загуба. Затова затварят рано. 

Кога затварят рано? Всяка година затварят първата седмица на септември защото хората се разкарват от морето преди 15ти. Много ясно че няма да ги държат отворени до ноември.

IMG-7966.jpg
IMG-7967.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава е на първото място в попфолк класацията 50-те най... с „Нищо“ за втори път.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Balkandji1 каза:

@Danger. @Willy

Помните ли, че след обявяването ми против Галена през 2022 година фейсбук профилът ми беше рестрикнат от страницата на Галена и спряха да ми излизат нейни публикации от тогава? Преди седмица-две се изказах ласкаво за албума й тук и хоп от няколко дни рестрикцията е махната. 

image.png.d265bef412fc74bf14856d7fc083d932.png

Следят ме!

Много се засяга Галоша. Да го кара по Chill тоя хамстер :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Тази песен сега ми звучи толкова свежо и яко. Искам завръщане на диско-фолк ерата от 2008-11 !!!

 

Още помня как скачах по дискотеките като беше актуална :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Старата ни песен 🎵 #Преслава #Старатанипесен #live #Царево. Preslava · Оригинално аудио

Приемът на "Старата ни песен". Много добре! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Старата ни песен 🎵 #Преслава #Старатанипесен #live #Царево. Preslava · Оригинално аудио

Приемът на "Старата ни песен". Много добре! 

Слабичко, едва се чуват няколко да викат.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Слабичко, едва се чуват няколко да викат.

"Нищо" се харесва много повече.... "Старата ни песен" според мен ще отшуми много бързо. Как само се заблудихме по изпяването, че тая звучи по-добре. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

"Нищо" се харесва много повече.... "Старата ни песен" според мен ще отшуми много бързо. Как само се заблудихме по изпяването, че тая звучи по-добре. 

И двете са еднодневки. Трябва й нещо силно като Пиян или Беден в сърцето.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FolkEmpire каза:

И двете са еднодневки. Трябва й нещо силно като Пиян или Беден в сърцето.

По-скоро като Да гори в любов, Не се изтриваш или Пиян, но.... не знам. Аз много се кефя на Нищо.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

По-скоро като Да гори в любов, Не се изтриваш или Пиян, но.... не знам. Аз много се кефя на Нищо.

И двете песни ми приличат на други стари песни и няма как да й ръкопляскам за това. Иначе, ако беше нещо ново, което не съм чувал и ми беше харесало, щях да ги призная, но уви, нищо особено не са за мен.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

И двете песни ми приличат на други стари песни и няма как да й ръкопляскам за това. Иначе, ако беше нещо ново, което не съм чувал и ми беше харесало, щях да ги призная, но уви, нищо особено не са за мен.

Търсила е стилистиката на стари хитове като - "За да те забравя", "Зле разпределени" плюс "Живей"... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Търсила е стилистиката на стари хитове като - "За да те забравя", "Зле разпределени" плюс "Живей"... 

Репликите не са ми по вкуса :D

Явно коментарите от типа: Искаме като старите ти песни са й повлияли :D 

Няма как да повториш успеха на стар хит с пускане на евтина безвкусна реплика.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Репликите не са ми по вкуса :D

Явно коментарите от типа: Искаме като старите ти песни са й повлияли :D 

Няма как да повториш успеха на стар хит с пускане на евтина безвкусна реплика.

Това е "Искаме старата Преслава", "Искаме старата Анелия" и виждаме какво става когато искате това..... Искате КАТО старите хитове, но не песни които си приличат с тях и са клонинги. Такива няма как да повторят успеха им.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това е "Искаме старата Преслава", "Искаме старата Анелия" и виждаме какво става когато искате това..... Искате КАТО старите хитове, но не песни които си приличат с тях и са клонинги. Такива няма как да повторят успеха им.

Да, много ме дразнят такива плитки коментари. Няма как да върнеш нещо, което вече му е минал успеха.

Все едно да искаш Стоичков да играе за Барселона още :D

Всичко си е до време. Старата Преслава можеш да си я пуснеш на запис от преди 20 години и да си я гледаш/слушаш и де се кефиш. Ама да искаш да прави нещо сега, което е правено преди толкова време е меко казано смешно.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Как върви с продажбите концертът на Теа в Арената?

кой е този сладур на профилната ти и ако си ти - обади ми се спешно,искам грубо мръсно нещо🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Да, много ме дразнят такива плитки коментари. Няма как да върнеш нещо, което вече му е минал успеха.

Все едно да искаш Стоичков да играе за Барселона още :D

Всичко си е до време. Старата Преслава можеш да си я пуснеш на запис от преди 20 години и да си я гледаш/слушаш и де се кефиш. Ама да искаш да прави нещо сега, което е правено преди толкова време е меко казано смешно.

Да, защото различни песни ставаха хитове от това което е актуално сега.
Може да направи по-различна песен, да наложи някаква нова тенденция в музиката както направи с "Лъжа е" или там синтезатора на "Нищо друго", но да искаш КАТО.
Нито ако направи песен в стилистиката на "Лъжа е" ще повтори успеха й (например Феномен, ами не е от големите й хитове) нито ако се опита да ремиксира някой по-нов хит като "Не се изтриваш" да кажем, която може да стане по-баладична. Няма да имат този успех. Трябва си нещо ново.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...