Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 9 минути, fengergana каза:

@xroflx9 изгавриха се с нас и после се снимаха доволни

ние също сме от добре свършената работа🤪

1000012831.jpg

Ужасно е това,коте. Всички изглеждат под 1,50. А половината нямат и никой отдолу🥴

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Като малък имах няколко портативни касетофончета. Даже чаках да пуснат някоя любима песен от радиото и да си я запиша и после да си я пускам.

Уокмен където им казвахме? :D 
Моята мания беше видеото - по цял ден да гледам детски и лежа или пък танцувам, пея, въртя кючеци :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fengergana каза:

Мами цепи с лайкове и гледания в тикток @GSA

1000012828.jpg

Мами редовно си кърти в тик ток. Дай линк към клипа. Тя на въпросното участие е пяла и От един инат. Сети се да си пее големите хитове. Вече и Гасне пламък и е редовна в програмата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

Новият клип на Борис Дали, Илиян и Константин - "Черното бельо"
image.png.5bcf4c2399745f8a77d2361dc498c1f9.png

Кадър от клипа на Рашия - "Ламборгини"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

 

Нов канал https://www.youtube.com/@popnable-bg - вече тук ще са бг песните. 

Много добре се е получило. Наистина напомня много на старите фолк песни. Очаквай предложения за някоя от песните! Или вече имаш? Аз съм си харесала вече нали знаеш :e040:

преди 1 час , DevilWish каза:

Получило се е. Сещам се , че преди няколко дни излезе това и много ми хареса. Какво мислиш?

 

И това е яко, но да беше изпято от друга. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Уокмен където им казвахме? :D 
Моята мания беше видеото - по цял ден да гледам детски и лежа или пък танцувам, пея, въртя кючеци :D 

Не, това беше по-късно. Портативния касетофон беше на контакт с опция да му сложиш батерии- едни големи отзад и да свири на тях. Имаше и дръжка отгоре и можеше да си го пренасяш лесно. Тежеше сигурно 1кг или по-малко.

Имал съм и магнетофон с ролки с ленти бая дърти бяха. Там съм си правил записи от ТВ с един микрофон :D

После където казваш излязоха Уолкмените после mp3 плеърите където бяха като флашки. И като всеки вече имаше комп с нет - флашките за данни :D Е и празните дискове на които записвахме новите песни, филми, игри и т.н.

На видеото и аз съм си играл. Имах оригинални касети с приказките: Снежанка и седемте джуджета и там другите приказки - анимации на Дисни. И ги гледах нон стоп. Носталгия на Глория си го въртях на видеото нон стоп също :D Записвах си филмчета от ТВ на празни касети. Случваше се и да запиша върху записана вече касета и после Ти що си изтрил от касетата това хаха :D Помня че по Канал 1 даваха филма Каспър и си го записах, беше много интересен тогава като го гледах :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Много добре се е получило. Наистина напомня много на старите фолк песни. Очаквай предложения за някоя от песните! Или вече имаш? Аз съм си харесала вече нали знаеш :e040:

И това е яко, но да беше изпято от друга. 😁

Коя си хареса? Тепърва предстоят тупалките. Първите са за разгрявка. Имам ги за пълнежи хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Мами редовно си кърти в тик ток. Дай линк към клипа. Тя на въпросното участие е пяла и От един инат. Сети се да си пее големите хитове. Вече и Гасне пламък и е редовна в програмата. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Коя си хареса? Тепърва предстоят тупалките. Първите са за разгрявка. Имам ги за пълнежи хаха

Тази:

Ама може да почакам за някоя още по-голяма тупалка. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Интернет е една от причините. Примерно през 2004-2005 година когато следях музиката идея си нямах, че има такъв хейт и всичко е достъпно тук. Каквото пуснат - или ти харесва или не. Но тогава телевизията диктуваше модата и честно да ти кажа - по-добре. Сега си плюем на поразия, всичко е достъпно и сме се разглезили на максимум. 

2004-2005 хитов хит:

Какво е това робско мислене - по-добре Телевизията да диктува хитовете, вместо слушателите?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Мога, но трябва да обучавам модел, а и не е етично :D 

Няма ли да ни зарадваш поне с една нейна песен? :D 

преди 1 час, Stela каза:

Много добре се е получило. Наистина напомня много на старите фолк песни. Очаквай предложения за някоя от песните! Или вече имаш? Аз съм си харесала вече нали знаеш :e040:

И това е яко, но да беше изпято от друга. 😁

Ами да, те са някаква нова група. Но добре пеят. Самата песен много ме жегна.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Кадър от клипа на Рашия - "Ламборгини"

 

Клип на Годината! :D Ще се борят Черното бельо и Рашия с Ламборгини.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Не, това беше по-късно. Портативния касетофон беше на контакт с опция да му сложиш батерии- едни големи отзад и да свири на тях. Имаше и дръжка отгоре и можеше да си го пренасяш лесно. Тежеше сигурно 1кг или по-малко.

Имал съм и магнетофон с ролки с ленти бая дърти бяха. Там съм си правил записи от ТВ с един микрофон :D

После където казваш излязоха Уолкмените после mp3 плеърите където бяха като флашки. И като всеки вече имаше комп с нет - флашките за данни :D Е и празните дискове на които записвахме новите песни, филми, игри и т.н.

На видеото и аз съм си играл. Имах оригинални касети с приказките: Снежанка и седемте джуджета и там другите приказки - анимации на Дисни. И ги гледах нон стоп. Носталгия на Глория си го въртях на видеото нон стоп също :D Записвах си филмчета от ТВ на празни касети. Случваше се и да запиша върху записана вече касета и после Ти що си изтрил от касетата това хаха :D Помня че по Канал 1 даваха филма Каспър и си го записах, беше много интересен тогава като го гледах :D

Много ми липсват тези времена. Както пее Глория, аз също имам носталгия. Денонощно гледах, ставах в 6 за анимации всяка събота и неделя и винаги карах да ми записват различни песни когато купихме dvd, че и клипове исках. :D Вие събирахте ли се вкъщи с приятели да слушате албуми? Ние много често и винаги чакахме да дойде петък с най-добрия ми приятел, разменяхме си календарчета и какво ли още не. 

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

2004-2005 хитов хит:

Какво е това робско мислене - по-добре Телевизията да диктува хитовете, вместо слушателите?!

Исках да кажа, че по-добре телевизия отколкото интернет. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Дори бруталният пиар не стига за повече от 170К гледания. :( 

Хич не е лоша тази песен. Дали името Диона вече отблъсква хората или причината е друга? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Мога, но трябва да обучавам модел, а и не е етично :D 

Защо да не е? На колко певици се направиха AI кавъри звучащи като техния глас. Още някой от форума правеше такива, примерно Елена - Лудата дойде, ама не ме отразява когато го моля за нещо на Гертрудис. :( В теб ми е надеждата. :D Направи как би звучал някой и друг голям хит в нейно изпълнение, моля.:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...