Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Just_Me каза:

"Катастрофа", скоро в канала на Теа Таирович. Явно той ще е чуждестранният й гост в Арена Белград.

20240908_220801.jpg

Кали ще бъде бясна, че са взели заглавие на нейна песен..... както и на Деси Слава :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нужно ние е това дуо, нужно ни е!

(Не ми дава да споделя сторито)

WWW.INSTAGRAM.COM

35K Followers, 236 Following, 887 Posts - 𝒫𝑅𝐸𝒮𝐿𝒜𝒱𝒜 (@preslava_official_fans) on Instagram: "🏅𝕊𝕋𝔸ℝ𝕋𝔼𝔻: 16.04.19 🏅 𝖮𝖿𝖿𝗂𝖼𝗂𝖺𝗅 𝗉𝗋𝗈𝖿𝗂𝗅𝖾 :...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Just_Me каза:

"Катастрофа", скоро в канала на Теа Таирович. Явно той ще е чуждестранният й гост в Арена Белград.

20240908_220801.jpg

Тази доста е зациклила в образа на Шакира от 2005. Една и съща рокличка мандръса постоянно.

Нашите по-често си сменят носовете, от колкото тя дрехите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Много ми липсват тези времена. Както пее Глория, аз също имам носталгия. Денонощно гледах, ставах в 6 за анимации всяка събота и неделя и винаги карах да ми записват различни песни когато купихме dvd, че и клипове исках. :D Вие събирахте ли се вкъщи с приятели да слушате албуми? Ние много често и винаги чакахме да дойде петък с най-добрия ми приятел, разменяхме си календарчета и какво ли още не. 

Исках да кажа, че по-добре телевизия отколкото интернет. 

Мда и аз имах бест френд аверче като малки бяхме неразделни. Даже си ходихме на гости редовно през деня, гледахме филми, музика, Cartoon Network с часове... После навън играехме с децата от квартала, любимата игра на криеница. Играехме футбол, баскетбол, събирахме се пред пейките и си говорихме с часове. Мда много хубаво си беше. Но всичко с времето си.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Мда и аз имах бест френд аверче като малки бяхме неразделни. Даже си ходихме на гости редовно през деня, гледахме филми, музика, Cartoon Network с часове... После навън играехме с децата от квартала, любимата игра на криеница. Играехме футбол, баскетбол, събирахме се пред пейките и си говорихме с часове. Мда много хубаво си беше. Но всичко с времето си.

И ние гледахме много детски и Cartton Network, въртяхме различни дискове, телевизия Планета.... Подобни игри и при нас бяха актуални, само без баскетбола.. :D :D :D 
Тая песен започна да ме кефи

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона прави реклама на енергийно прахче, и бЪтЪвЪ се сети да прави репортаж "Колко са вредни енергийните напитки", ейй... до сега всички спаха и не знаеха колко са вредни :D 

BTVNOVINITE.BG

Едно кенче съдържа около 160 мг. За сравнение - едно еспресо от около 40 мл съдържа 63 мг

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

😁

Мария поне си смени заглавието на песента. Дружката Азия да последва примера й.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Emanuela.Carey каза:

Тази доста е зациклила в образа на Шакира от 2005. Една и съща рокличка мандръса постоянно.

Нашите по-често си сменят носовете, от колкото тя дрехите.

Очевидно нашите си сменят и имплантите по-често. Егати пърделника,напомня ми на този на @fengergana 🤢

D06-B67-B5-826-C-4-A92-A3-FF-3-FA1-C2695

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Тази:

Ама може да почакам за някоя още по-голяма тупалка. 😁

Хахха 

Моето правило остава 1000 гледания и пускам следващата :D Така че споделяйтИ, харесвайтИ, абонирайте се!

преди 2 часа , DevilWish каза:

Няма ли да ни зарадваш поне с една нейна песен? :D 

Ами да, те са някаква нова група. Но добре пеят. Самата песен много ме жегна.

То ако тренирам модел, ще мога да правя всяка песен с неин глас. Пробвал съм с Ивана, но не ми се получи, звучеше като нея, ама само в извивките, но аз тренирах само 30 минути, трябваше да сложа 60 минути тренинг. ИИ се учи от повече и повече песни на даден изпълнител, за да изгради детайлите на гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Хахха 

Моето правило остава 1000 гледания и пускам следващата :D Така че споделяйтИ, харесвайтИ, абонирайте се!

То ако тренирам модел, ще мога да правя всяка песен с неин глас. Пробвал съм с Ивана, но не ми се получи, звучеше като нея, ама само в извивките, но аз тренирах само 30 минути, трябваше да сложа 60 минути тренинг. ИИ се учи от повече и повече песни на даден изпълнител, за да изгради детайлите на гласа.

Аз съм слушал песни с нея на изкуствен интелект, но и там си личи, че не е тя. Правят се някои елементарни грешки в изпяването и текста и веднага се усеща, че не е оригинално изпълнение.
Между другото не знаех, че такава песен на Глория съществува? :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, xroflx9 каза:

Очевидно нашите си сменят и имплантите по-често. Егати пърделника,напомня ми на този на @fengergana 🤢

D06-B67-B5-826-C-4-A92-A3-FF-3-FA1-C2695

не ми е постоянно такъв,става само след 2 часа с 25-те см на Емрах 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

YouTube: 10,4M 

Аудио + Spotify: 1,6M

12М за 80 дни

Това ако се задържи в дългосрочен план ще мине без проблем 30 млн. гледания! 

100 милиона за този брутал, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Аз съм слушал песни с нея на изкуствен интелект, но и там си личи, че не е тя. Правят се някои елементарни грешки в изпяването и текста и веднага се усеща, че не е оригинално изпълнение.
Между другото не знаех, че такава песен на Глория съществува? :D 

 

Най-наглата й кражба евър, записана като авторска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Най-наглата й кражба евър, записана като авторска.

Знаех си, че това ми звучи познато. Знаеш ли от кого е крала пак? То и "Смела" я водят така, а е слабо копие на "Папи" на Дженифър Лопес.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Знаех си, че това ми звучи познато. Знаеш ли от кого е крала пак? То и "Смела" я водят така, а е слабо копие на "Папи" на Дженифър Лопес.

Conga

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев...

Ще молиш нощ две, три.

И сипвай две, три, четири, пет.

С две, три - две, три всяка вечер да бъдеш.

 

Това ми харесва!

Но на припева ми иде да запея това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Пашев...

Ще молиш нощ две, три.

И сипвай две, три, четири, пет.

С две, три - две, три всяка вечер да бъдеш.

 

Това ми харесва!

Но на припева ми иде да запея това.

 

Явно броенето при Пашев е любимо. Нямаха ли дует Робов и Данна дето пак броят... изтърка се това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Явно броенето при Пашев е любимо. Нямаха ли дует Робов и Данна дето пак броят... изтърка се това.

Има да - Едно богати не...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DevilWish каза:

Кали ще бъде бясна, че са взели заглавие на нейна песен..... както и на Деси Слава :D 

Някой все едно се интересува. А феКали прави впечатление как на бясна по-принцип, но отказва да се лекува. 

ПС - Съвсем без ирония, Катастрофа е сред яките песни на Кали. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...