Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Първо Адел отиде в лейбъла на Рокса,а сега Бийонсе започва участия по нашите дискотеки. 
A1-E2-B612-2-FCF-4999-A606-1-F16-B469710

Сега ще кажа на бебето ми! Там сме! ❤️ 
Скъпииии, води ме на Бионсе моля теееее.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Либия как се чувства като вече не е дори и в топ 3 на бета мюзик?!

1. Симона
2. Десита
3. Мирела

Като държавата Либия - разорена и разпарчадосана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Какви брутални хитове правеха попаджиите от 2000-2005. И говореха за домашното насилие още 2003 година. Тук участват култови лица. Топ продукция.  Някой знае ли кои са авторите на това парче?

А чалгата имаше ли поне една такава социална песен? С такова качество естествено. Може би Достатъчно. Но клипът беше някакъв среден чалгарски проект.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

 

Какви брутални хитове правеха попаджиите от 2000-2005. И говореха за домашното насилие още 2003 година. Тук участват култови лица. Топ продукция.  Някой знае ли кои са авторите на това парче?

А чалгата имаше ли поне една такава социална песен? С такова качество естествено. Може би Достатъчно. Но клипът беше някакъв среден чалгарски проект.

 

И аз като Тотю за песента на Гюрулту да питам: Какво е това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, meleto каза:

 

Какви брутални хитове правеха попаджиите от 2000-2005. И говореха за домашното насилие още 2003 година. Тук участват култови лица. Топ продукция.  Някой знае ли кои са авторите на това парче?

 

Миро и Галя вероятно, те си пишеха не само своите песни, даже имаха и за други изпълнители (примерно Тони - Всичко било е на сън ако не ме лъже паметта) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

pscosmetics.bg on September 12, 2024: "🎉 **GIVEAWAY ALERT!** 🎉 Имаш шанс да спечелиш тази прекрасна розова рокля от снимката! 💖 Идеална за всеки повод – елегантна, стилна и...

 

Screenshot_20240912_205331_Chrome.jpg.1ccbbc9be7eeea03caeef36430308b28.jpg

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Сега ще кажа на бебето ми! Там сме! ❤️ 
Скъпииии, води ме на Бионсе моля теееее.

И аз идвам! Прати ми банковата си сметка на ЛС и веднага ти правя превод от 84 000$ за два билета! Усещам, че ще въртим много кючеци :e040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

И аз идвам! Прати ми банковата си сметка на ЛС и веднага ти правя превод от 84 000$ за два билета! Усещам, че ще въртим много кючеци :e040:

Очаквам с нетърпение да изпълни дуета с най-голямата! ❤️ Савуууу ману шипеееееееее ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Тя и мутрата си е прецакала. С тези слонски скули прилича на слоница.

До края на второто й участия във Вип брадър беше в топ форма после нещо се скапа.

sddefault.jpg

След второто раждане нещо стана.... И гласа и визията се промениха, явно на дърти години като се ражда е доста по-тежко. При нея корекциите доведоха до обратен ефект, заприлича на закръглена китайка в лице. :( Милата, Много я харесвам иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Тая па! С тия бомби! Похвали се с хит, не с фотошоп! 
image.png.ba28f5f2a2c97feb0ad8857e81d3ac5b.png

Това са гюлета направо. Егати отвратителната дебелана.

И с тия големи бутове някой ако я стисне ще пръсне свинска мас.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Jake каза:

След второто раждане нещо стана.... И гласа и визията се промениха, явно на дърти години като се ражда е доста по-тежко. При нея корекциите доведоха до обратен ефект, заприлича на закръглена китайка в лице. :( Милата, Много я харесвам иначе.

Мда и винаги като пее на живо си прецаква песните. Защото ги пее на ипровизация и като някоя баба на кутия цигари на ден. Само в ниския регистър мучи и то гадно. А преди какви височини взимаше...

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FolkEmpire каза:

Мда и винаги като пее на живо си прецаква песните. Защото ги пее на ипровизация и като някоя баба на кутия цигари на ден. Само в ниския регистър мучи и то гадно. А преди какви височини взимаше...

 

Именно, но всичко стана внезапно. Тя май е пушачка? От това дойде, имаше толкова нежен глас....Понесе много тежко раздялата с Борис...

 

Иначе Камелия дори детето не можа да я вкара в ред, тази жена изгледа нелепа. Освен бутафорната визия, попадам на клипове от нейни участия...Няма такова дране и грачене, звучи ужасно наистина...... Фокси сигурно от срам се покри..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

Това са гюлета направо. Егати отвратителната дебелана.

И с тия големи бутове някой ако я стисне ще пръсне свинска мас.

Тя се има за много хубава! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Глория разбуни страстите в социалната мрежа с откровено признание, което направи пред последователите си. Примата на попфолка публикува красив фотос, на който

На Сигнал ТОЧКА Бг им трябват няколко шЪмара от Глория през ръцете, на врата, на челото и навсякъде където се сетите за да спрат да пишат глупости и новини даже за ненужните изречения написани във фейсбук! Пълни Г Л У П А Ц И !!! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...