Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Stela каза:

Чак такива крайни импровизации при изпълнението на песен не ми допадат и на мен. Не прозвуча добре и изпълнителката се дра прекалено много.

Като ще я пее, да я пее както е или да си изпее някоя пиано-барска песничка. Няма файда да ги прецакват така песните.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа ПЕЕ Осъдени души на Лили Иванова! ❤️ :D :D:D :D :D 

WWW.FACEBOOK.COM

Андреа пее Осъдени Души на Лили Иванова На Живо 😮!Невероятно изпълнение 🥰🔥❤️.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо ВЕСЕЛА + Радо Прашката :D

Пускам

Веска я е страх от корекции.. Слава богу, една хубава поп-фолк певица да не се бара и да не иска да го прави.

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая ШИШАРКА не остави Веселка да каже нещо интересно.... той бил милият мнооооого доволен от мутрите, много му помогнали....по интервюта не трябва да ходи, че се излага като първолак.

0:08 туп-туруп-туруп - туп-туруп-туруп....Весела и Нина са взривили читалището в Карнобат.459341030_504876312287843_61415279949962

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, FolkEmpire каза:

Ооо ВЕСЕЛА + Радо Прашката :D

Пускам

Веска я е страх от корекции.. Слава богу, една хубава поп-фолк певица да не се бара и да не иска да го прави.

 

Вчера @meleto го постна, аз за това и превъртах.... Само той говореше. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

Андреа ПЕЕ Осъдени души на Лили Иванова! ❤️ :D :D:D :D :D 

WWW.FACEBOOK.COM

Андреа пее Осъдени Души на Лили Иванова На Живо 😮!Невероятно изпълнение 🥰🔥❤️.

 

Толкова глас не е пускала никога досега 🤯

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, FolkEmpire каза:

Като ще я пее, да я пее както е или да си изпее някоя пиано-барска песничка. Няма файда да ги прецакват така песните.

Най-добре да спре да яде и да иде на фитнес. Дебелана задръстена. Да пита Галена как се става анорексичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

Андреа ПЕЕ Осъдени души на Лили Иванова! ❤️ :D :D:D :D :D 

WWW.FACEBOOK.COM

Андреа пее Осъдени Души на Лили Иванова На Живо 😮!Невероятно изпълнение 🥰🔥❤️.

 

Страх ме е да си го пусна .... 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Страх ме е да си го пусна .... 😂😂😂

Не е зле, но по едно време си дърпа микрофона до пъпа, а звукът си е все така силен 😳как така

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Най-добре да спре да яде и да иде на фитнес. Дебелана задръстена. Да пита Галена как се става анорексичка.

Това ако е дебелана... Аз не знам Галош какво е...

Естествената красота е за предпочитане пред опънатите изкуствено и излишно части от тялото. Най-вече лице. Все едно гледаш гротеска на живо.

Пластичната хирургия не е измислена първоначално всеки който му скимне да се кълца. Била е прлназначена за хора с изгаряния или увреждания по тялото, които могат да бъдат коригирани с такива интервенции. Това, че живеем във супер тъпо време където всеки иска да е перфектен е меко казано прищявка на хора с повечко парички в джоба. Всеки е уникален сам по себе си. И като си направиш фейса като на всички други които са чакали пред кабинета на хирурга ставаш като излязъл от завод за дефектни барбита за кошчето.

Радо интересни неща си говори, има малко кофти провлачено говорене, но не е трудно да се издържи. Хвали мутрите защото са му давали пари и явно им е лизал задниците. Те и другите са го правили де. Но на който му е било густо иска още ама няма :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Това ако е дебелана... Аз не знам Галош какво е...

Естествената красота е за предпочитане пред опънатите изкуствено и излишно части от тялото. Най-вече лице. Все едно гледаш гротеска на живо.

Пластичната хирургия не е измислена първоначално всеки който му скимне да се кълца. Била е прлназначена за хора с изгаряния или увреждания по тялото, които могат да бъдат коригирани с такива интервенции. Това, че живеем във супер тъпо време където всеки иска да е перфектен е меко казано прищявка на хора с повечко парички в джоба.

Радо интересни неща си говори, има малко кофти провлачено говорене, но не е трудно да се издържи.

Както ръмжи Галена: Ай си, трай си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Както ръмжи Галена: Ай си, трай си!

Трябва да осигурява двама сополанковци, иска да им е густо и да имат от най-скъпУтУ. Че парите на Боровец не стигат само за лукса. Трябва и от участия да се дере и да взима кеш ако може всеки ден.

Преди малко гледах друго видео където пееше друга песен и ъп-а писал Когато си на наркотици или нещо от сорта пак яко дране беше.

Тя за това не ходи по подкасти и Петя щото нямат време за губене, ако не им дадат 5 цифрена сума. Галош беше само при ГрухАлпер ама то беше супер кратко накълцано видео и няма общо с подкаст. На тях ще им отекат краката да стоят седнали 3 часа седнали :D

Всички от първото/второто поколение певици са се отказали от Пайнер заради тези, които са почнали да ходят със спонсори. И Весела го каза. Преди това гледах и Мая.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

diona_alpha on September 14, 2024: "Очаквайте до броени дни новата ми песен “Кажи на жена ти” … ❤️‍🔥🎵".

 

Нали се беше канселирала? Иначе яки ц1ци :)

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Нали се беше канселирала? Иначе яки ц1ци :)

Туй същество сигурно и да премаже човек с колата си (пази Боже), пак няма да се канселира 🙄 то бива, бива, да не се усеща, ма тя имам чувството че още повече се надъхва от изцепките си..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Не е зле, но по едно време си дърпа микрофона до пъпа, а звукът си е все така силен 😳как така

Това Искрата ли е отзад?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Не знам и Гугъл е много долен :D 

Screenshot - 2024-09-14T152105.647.png

Screenshot - 2024-09-14T152123.666.png

Нали знаеш, че търсачката в Гугъл и тя персонализирана. Какви са тези руски резултати в твоя профил

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Нали знаеш, че търсачката в Гугъл и тя персонализирана. Какви са тези руски резултати в твоя профил

Не знам. Дори не съм търсил нищо руско хахаха, но забелязвам, че търсачката понякога ми връща резултати на украински, когато търся на бг. Важното е, че при търсене Галин - не ми излезе нито един мъж хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Нали се беше канселирала? Иначе яки ц1ци :)

Да, за няколко дни. После каза, че се завръща. Според мен още си мисли, че изцепките могат да я бутнат напред и да послужат за пиар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Толкова глас не е пускала никога досега 🤯

Само на обърнат микрофон :D 

преди 11 часа , Stela каза:

Страх ме е да си го пусна .... 😂😂😂

Давай, смело. Сигурно е запис. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

diona_alpha on September 14, 2024: "Очаквайте до броени дни новата ми песен “Кажи на жена ти” … ❤️‍🔥🎵".

 

Интересно. Мен ме кефи като песни. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...