Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DevilWish каза:

Интересно. Мен ме кефи като песни. 

Да, по принцип и мен. Има доста добри неща, които не се забелязаха. Още от рапа си беше яка. Просто не се кефя на поведението й в последно време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Да, по принцип и мен. Има доста добри неща, които не се забелязаха. Още от рапа си беше яка. Просто не се кефя на поведението й в последно време. 

И аз съм така.
Любимите ми песни са Любовница и Филмарка. Слушам си ги до днес! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

preslava_official on September 14, 2024: "Честит 6-ти рожден ден, скъпо наше момиче! 🎉🎂 😇🩷 Не можем да повярваме колко бързо мина времето –...

 

Прес пак е наредила 4 спонсора за рождения ден на дъщеря си. :D Няма пари жената, събира за видеостена, че иначе фонът на концерта ще е трансперант както на турнето през дебютната й 2004-та. Тамън ще има ретро нотка. :D По-голяма сметкаджийка е и от Счетоводителката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

preslava_official on September 14, 2024: "Честит 6-ти рожден ден, скъпо наше момиче! 🎉🎂 😇🩷 Не можем да повярваме колко бързо мина времето –...

 

Прес пак е наредила 4 спонсора за рождения ден на дъщеря си. :D Няма пари жената, събира за видеостена, че иначе фонът на концерта ще е трансперант както на турнето през дебютната й 2004-та. Тамън ще има ретро нотка. :D По-голяма сметкаджийка е и от Счетоводителката.

Мъжо й поразително мяза на Кондьо

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Мъжо й поразително мяза на Кондьо

Може като малка да си е мечтала за Кондьо и нарочно такъв мъж да си е търсила:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Може като малка да си е мечтала за Кондьо и нарочно такъв мъж да си е търсила:roll1:

Отиват си

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онова чучало със сините лещи което питах хит има или няма, мъж или жена е, било Диона. Ама сега не разбирам, човек или котка е? Как може? Иначе е по-симпатична. Какво само се грозят с тия лещи? В началото на кариерата си и Преслава се излагаше, но спря.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.09.2024 г. от 22:13, meleto каза:

 

Какви брутални хитове правеха попаджиите от 2000-2005. И говореха за домашното насилие още 2003 година. Тук участват култови лица. Топ продукция.  Някой знае ли кои са авторите на това парче?

А чалгата имаше ли поне една такава социална песен? С такова качество естествено. Може би Достатъчно. Но клипът беше някакъв среден чалгарски проект.

 

Тази::

Даже клипът е по-добър от клизменият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pacho каза:

Снимка на Глория с фенка:

10919023_921188371239703_269233558953718

Крокодил с конска черна грива и най-красивата, мутреса номер 1 в държавата. <3ц

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

И на Румен Радев.

При Павел има пълна синергия между външен вид и изказ. Рядко може да срещнеш човек, който знаеш как ще говори като го видиш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , amor_mio каза:

Бившата жена на Павел:

CcHLY.jpg

Пожелава й да стане майка на Павел ли? Това разбирам от цялата тази неграмотна словесна диария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената на Галена в Костинброд е имала покрив, но е пяла на дъжда напред пред хората. Голяма! 🥰

btw това е последното й обявено участие, сега или взима почивка или следва операцията.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Сцената на Галена в Костинброд е имала покрив, но е пяла на дъжда напред пред хората. Голяма! 🥰

btw това е последното й обявено участие, сега или взима почивка или следва операцията.

10 поп изпълнители с покрив пяха на дъжда пред хората в центъра на София :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

10 поп изпълнители с покрив пяха на дъжда пред хората в центъра на София :D 

Попът е по-мъртъв и от а*алните фисури на задника на Азис:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Пожелава й да стане майка на Павел ли? Това разбирам от цялата тази неграмотна словесна диария.

Нещо хич не е добре жената май. Прес да й посвети песен за лудата бивша. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Попът е по-мъртъв и от а*алните фисури на задника на Азис:

 

Не, не е. Снощи се убедих. Въпреки дъжда, площадът беше пълен (по-слабо от миналата година, но не много).

Викаха през цялото време на бис Криско. Когато той се появи като закриващ, обяви че концертът му в Арена е разпродаден и пуска втора дата на следващия ден. "Тука.тука" си е хит, понеже тук се съмнявахме за милионите. Криско показа дъщеря си на сцената и тя му тегли една м**на. хахах и побягна като я пусна. Учудващо 60% от хората останаха до края, напук на дъжда

Мога да кажа, че хитът на годината безапелационно е "Дишам" на Дара Екимова, като тази песен от куплет до припев цялата публика я пя акапелно и то с еднаква сила.

Не знам колко чалга песни се знаят по тоя начин. Бих казал, че Дара Екимова беше най-голямата звезда на сцената от жените и Криско смаза от мъжете. Получи зверски бис, а беше в първите 5.

Макар че истерията продължава при Вирго и Трф, бих казал, че отслабва спрямо миналата година. "Откачалки" е хит, но нищо общо с "Паралия", която е втръснала. Като цяло изпълниха доста неизвестни и нови неща. Вирго се е сгодил с тая Мишел от X-Factor и я изкара на сцената. Пяха някаква тъпа песен.

Торино и Пашата излязоха с някакъв мини бенд и за първи път пяха неФАЛШИВО. Разбира се, това се провали, когато пропяха песента от сериала Революция Z, понеже Иван Тишев им дрънкаше на китарата. А после бутнаха Мариянов да пее "Само ако бях" акапелно за 30 секунди. С толкова аутотюн - пя невероятно фалшиво. Но като цяло ТП бяха сред топ изпълнителите.

Дара вече залязва. Новите й песни не се знаят, но все още се харесва. Има останала инерция. И леко ми седи като Йорданка Христова, не знам дали не е заради стола на Гласът хаха

Най-тъжно ми бе за Руши. Изпя "Ти беше", "Il ritmo del quore", "Лъжи ме" и "Без багаж".

В началото и още една нова. Човекът е топ изпълнител - живо пеене + хореография. Но забравен! Децата не знаеха песните му. Просто колко е безпощаден бизнеса у нас. 15 години тотално са го изтрили като име. Беше супер, наистина.

Миро пък убийствено е заприличал на Филип Киркоров. Лъха на старо отдалече. Но го викаха на бис в началото. Почна с технически гаф със силата на синбека. Така или иначе пя нови, непознати за децата песни + Губя контрол, която звучеше доста добре, но и тя бе забравена.

Мила Роберт откри. Скандално фалшива и неадекватна, милата. Не знам как бе възможно да има брутални подложки и да грачи толкова отгоре, че да провали всичко. Да беше липсинквала. Добре, че имаше в джоба си две нелоши песни като Мечка и Покемон, но още не се е научила как да си държи микрофона. 

Боро Едно също е силно име и песните му се знаят, но далеч зад Вирго и Криско.

Михаела Маринова пя зверски, но и при нея нещата са застинали около Листата падат. Пя нови песни, но рехаво пеене от публиката. До безкрай получи прием. И въпреки че всяка година е абонирана за турнето, винаги не седи излишна.

Та, с никакви гледания и липса на актуални хитове, повечето си осигуриха добри приеми. И нямаше излишни в сравнение с предни години. 

Като прием бяха така: Криско, Дара Екимова, Вирго и ТРФ, Торино и Пашата, Дара, Боро 1, Михаела Маринова, Миро, Мила Роберт, Руши.

Като удебелените бяха с бисове. При Миро беше в началото, а накрая с охота го изпратиха тихо, тихо хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...