Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Катастрофа 4ти ден не може да влезе в Спотифай Топ 50, а и никаква я няма в българския тикток. 
Явно няма да стане толкова голям хит тук колкото предполагах.

Иначе на мен доста ми хареса - повече от Дум Так и Бом Бом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , amor_mio каза:

Бившата жена на Павел:

CcHLY.jpg

Какво е това? Каква е тази неграмотна жена?
Какво пожелаваш, скъпа? Преслава е нещо, ти си нищо! Добре ти го е изпяла! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не мога да разбера как Криско разпродаде билетите за концерта си. Тази година има 2 хитчета ама преди това редеше флоп до флоп. Дали не е раздавал безплатни билети?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Аз все още не мога да разбера как Криско разпродаде билетите за концерта си. Тази година има 2 хитчета ама преди това редеше флоп до флоп. Дали не е раздавал безплатни билети?

И затова пуска втора дата... ? Като говориш поне мисли. Ако не можеше да продаде, що прави втора поредна вечер? Да не отваряме темата, че разпродаде всичко половин година преди събитието. Преслава, например, го направи 4-5 месеца в аванс, но не пусна втора дата, може би не й се вътри допълнително за реклама.

Криско е сред топ звездите в момента, редом до Преслава и Галена. Може би и Азис. Изумително е, че Преслава, Галена и Криско водят до такава истерия след толкова много години.

Не е редял никакви флопове. Дуетите му с чалга изпълнителите си бяха хит почти всичките. Само 2 се сещам, дето наистина не се получиха, мисля от миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

И затова пуска втора дата... ? Като говориш поне мисли. Ако не можеше да продаде, що прави втора поредна вечер? Да не отваряме темата, че разпродаде всичко половин година преди събитието. Преслава, например, го направи 4-5 месеца в аванс, но не пусна втора дата, може би не й се вътри допълнително за реклама.

Криско е сред топ звездите в момента, редом до Преслава и Галена. Може би и Азис. Изумително е, че Преслава, Галена и Криско водят до такава истерия след толкова много години.

Не е редял никакви флопове. Дуетите му с чалга изпълнителите си бяха хит почти всичките. Само 2 се сещам, дето наистина не се получиха, мисля от миналата година.

Няма смисъл да сравняваш концерта на Преса с този на Криско. Преслава освен пост в Инстаграм и реклама по Планета по никакъв друг начин не е рекламира концерта си,доката Криско има спонсорирани постове във фейсбук,реклами от страници с много последователи в Инстаграм и дори в скечове на Светът на Ванката. Ако беше топ името,за което го изкарваш надали щеше да има нужда от толкова промотиране.

Как да не е имал флопове? Буквално от дуета със Стораро до Тука тука и Непослушен всичко му е флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволен, че се оказах прав и за Криско. Това, че някой известно време не е имал най-големите хитове не значи, че е по-малко интересен на масовият българин от имена, които уж с години са на върха. Неговият връх конкретно е по-висок от на почти всички, които са били актуални след 2010, затова по модела на Глория и естрадните ще пълни зали и след години. Да му мислят онези, които заблуждават какви звезди са, а повечето хора извън чалга средите въобще не са запознати с продукцията им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

Няма смисъл да сравняваш концерта на Преса с този на Криско. Преслава освен пост в Инстаграм и реклама по Планета по никакъв друг начин не е рекламира концерта си,доката Криско има спонсорирани постове във фейсбук,реклами от страници с много последователи в Инстаграм и дори в скечове на Светът на Ванката. Ако беше топ името,за което го изкарваш надали щеше да има нужда от толкова промотиране.

Как да не е имал флопове? Буквално от дуета със Стораро до Тука тука и Непослушен всичко му е флоп.

Вярно е, Криско си промотира концерта, но ще прави втора дата. И без реклама пак щеше да напълни залата, но по-бавно. Не знам как наричаш изпълнител, който снощи го викаха на бис от 19ч до неговата поява и 60% останаха до края, напук на дъжда. 

Нека напомним, че Тони Тунчер също се спука от реклами и пак остана на 10к и не напълни цялата зала. 

преди 21 минути, SG каза:

Изключително съм доволен, че се оказах прав и за Криско. Това, че някой известно време не е имал най-големите хитове не значи, че е по-малко интересен на масовият българин от имена, които уж с години са на върха. Неговият връх конкретно е по-висок от на почти всички, които са били актуални след 2010, затова по модела на Глория и естрадните ще пълни зали и след години. Да му мислят онези, които заблуждават какви звезди са, а повечето хора извън чалга средите въобще не са запознати с продукцията им.

Да, това че е направил няколко флопа, въобще не е фактор при него. Извинявай, ама Миро също напълни Арената без актуален хит. Въобще той има 2 солови хита в кариерата си. Но не попречи и снощи да го викат на бис. 

А тук нека се заблуждават, че са тотални нули. То не е лесно да си чалгар с капаци. Аз затова ходя на някои поп събития -  за да си изградя мнение. Иначе ако разчитам на Тикток и числата - бих помислил, че поп/рап музика у нас няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

@asylum

Есмералда снощи влезна в Гласът❤️

Исмералда, така още по-мангасарски. А у нас се развоня на скара-бира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исмералда нали беше казала, че нашите изпълнители нямат ниво и са нищо в сравнение със сръбските и затова нямала кариера в България.

Явно парите от кръчмите не стигат…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Вярно е, Криско си промотира концерта, но ще прави втора дата. И без реклама пак щеше да напълни залата, но по-бавно. Не знам как наричаш изпълнител, който снощи го викаха на бис от 19ч до неговата поява и 60% останаха до края, напук на дъжда. 

Нека напомним, че Тони Тунчер също се спука от реклами и пак остана на 10к и не напълни цялата зала. 

Да, това че е направил няколко флопа, въобще не е фактор при него. Извинявай, ама Миро също напълни Арената без актуален хит. Въобще той има 2 солови хита в кариерата си. Но не попречи и снощи да го викат на бис. 

А тук нека се заблуждават, че са тотални нули. То не е лесно да си чалгар с капаци. Аз затова ходя на някои поп събития -  за да си изградя мнение. Иначе ако разчитам на Тикток и числата - бих помислил, че поп/рап музика у нас няма.

Не знам изпълнител в историята, който да не е имал по някой и друг флоп за кариера от 10-15 и повече години, като тази на Криско. Само в този форум се гледат фалшиво напомпани цифри и силни приеми сред занижения таргет на чалгата, за да се отрече всичко де що е било преди това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

Исмералда нали беше казала, че нашите изпълнители нямат ниво и са нищо в сравнение със сръбските и затова нямала кариера в България.

Явно парите от кръчмите не стигат…

Че тя пари от Гласът няма да вземе. Освен ако не спечели, което е невъзможно.

А това същата Исмералда ли е като преди 100 години? Имаше една треторазрядна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Че тя пари от Гласът няма да вземе. Освен ако не спечели, което е невъзможно.

А това същата Исмералда ли е като преди 100 години? Имаше една треторазрядна.

Е, може да започнат да я викат по дискотеките за участия като Яни Янев.

Да същата е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая е толкова далеч от сръбското, изобщо не може да го пее.... не знам как се обърнаха на това фалшиво пеене, и за пореден път и текста не беше научила. Много е зле, да си пее по софийските кръчми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исмералда умее да прави купон, забавна е, макар да изпростява на моменти, но това се харесва на хората.

Хубаво пее. Само ме дразни захласването й по сърбежите. Долу сръбската музика!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Anelia & DJ Jivko Mix - Coming soon

Музика: Велислав Драганински
IMG-8296.jpg

❤️❤️❤️ 
Шампион ми е любима! Искам и тази да е толкова яка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...