Jump to content

Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 12 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Този Dj е второто същество отнесло толковаа грамаден хейт след Диона. 

Медиите го смазаха.

Искал е да е първото, но пак е ВТОРИ. Не може да мине Диона! :D Да го духа просто....
Сега ми стана ясно защо има комплекс спрямо Камелия. Нали и тя беше жури в Гласът на България ?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Дай му

 

63AEF23F-74B6-4433-A17F-0E20C1DEDD26.jpeg

Да я докараме до първо място! Вечен хит за разлика от песните които излизат от 2022 до 2024.... еднодневки! Давайте!
А Камелия е време да пусне нова хитова песен и да покаже какво може! Все тая дали ще е кавър или не. Сега е времето! Октомври с нова песен. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Последното е абсолютно вярно! И повечето от тези които плюят са някакви където се нагаждат според ситуацията с работно време от 9 до 17! Докато са съгласни със всичко - тая държава ще си бъде ЕЛЕМЕНТАРНА!!! Интелигентните българи са по чужбина или са се прибрали тук и ГЛЕДАТ СЕБЕ СИ, не в чуждата паничка. Но този е пример за ПРОСТ такъв! Егати смешния псевдоним! МартЕн АХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА !!!!!!! 

Абсолютно! Писнало ми е да се занимавам с малоумници на тази тема, просто защото някой е казал чалгата е лошо нещо и хайде една овца да тръгне и всички след нея…

И вечното любимо изречение на половин България на всички “моралисти” и “интелигентни” хора - Чалгата развали държавата. Какво е развалила, липсва елементарно възпитание, аз съм див чалгар, ама нито съм прост, нито съм невъзпитан, нито бълвам чалгарската култура, а тя не идва от музиката, а от възпитанието. Знам ценностите, виждам хубавите неща, държа се нормално, имам морал и пак съм един чалгар. Музиката е за забавление и не трябва да се плюе по нея, чалга културата не идва от жанра, а от уроците които дават родителите на децата си - тоест никакви. И музиката не е виновна за това дередже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DanielPiliov каза:

Абсолютно! Писнало ми е да се занимавам с малоумници на тази тема, просто защото някой е казал чалгата е лошо нещо и хайде една овца да тръгне и всички след нея…

И вечното любимо изречение на половин България на всички “моралисти” и “интелигентни” хора - Чалгата развали държавата. Какво е развалила, липсва елементарно възпитание, аз съм див чалгар, ама нито съм прост, нито съм невъзпитан, нито бълвам чалгарската култура, а тя не идва от музиката, а от възпитанието. Знам ценностите, виждам хубавите неща, държа се нормално, имам морал и пак съм един чалгар. Музиката е за забавление и не трябва да се плюе по нея, чалга културата не идва от жанра, а от уроците които дават родителите на децата си - тоест никакви. И музиката не е виновна за това дередже!

Ох, това ми е от любимите фрази как чалгата е сисипала държавата/младото поколение/възпитанието/поведението на хората и какво ли още не. Музиката е виновна за всичкооо 😂 Не крадливите депутати; бай Ганьо, дето коментира само в интернет и не си мърда пръста да си отстоява правата; безхаберните родители, угаждащи на децата си и създаващи мини чудовища, дето се мислят за безнаказани, щото всичко им е позволено; кухите ученици, дето само висят на телефоните си и не отварят грам учебник и тн, и тн...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата винаги ще е символ на попаднали ценности, това няма как да се промени и донякъде е обосновано. В случая проблемът идва от там, че след 35 години този жанр още се дели от поп музиката ни, въпреки че двете отдавна се сляха и ще си останат така поне докато не дойде нов режим (което според мен няма да е след много време, имайки предвид до къде е стигнала държавата). Съответно български ди джей да няма (или да се преструва, че няма) на флашката си една от най-емблематичните песни на демокрацията е чисто и просто последствие от това разделение - и това изглежда още по-комично, когато сърбин дойде у нас и не иска са слуша версията на Лепа Брена, а на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Чалгата винаги ще е символ на попаднали ценности, това няма как да се промени и донякъде е обосновано. В случая проблемът идва от там, че след 35 години този жанр още се дели от поп музиката ни, въпреки че двете отдавна се сляха и ще си останат така поне докато не дойде нов режим (което според мен няма да е след много време, имайки предвид до къде е стигнала държавата). Съответно български ди джей да няма (или да се преструва, че няма) на флашката си една от най-емблематичните песни на демокрацията е чисто и просто последствие от това разделение - и това изглежда още по-комично, когато сърбин дойде у нас и не иска са слуша версията на Лепа Брена, а на Камелия.

Нормално е това разделение. У нас чалгата се появява постфактум, при сърбите си е национална музика. Освен това не съм чувал в Сърбия да има текстове от сорта на камъните падат, тез червени домати или да са откровено се*суални, арогантни и елементарни. Колко кючека станаха хит в последните 3-4 години, които нямат никакъв смисъл. Чалгата е посредствена. Защо преди 20г вирееше във всички възрасти? Защото беше изчистена, имаше разнообразие и всъщност описваше ПОП ФОЛК. Сега е селяния, чалга. Излязоха едни По, по, по, ВНЛ, Улицата и дотам. Всичко друго е някаква халтура. Тъй че това разделение ще продължи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно случката с Джокович:

1. Не знаем дали не е умишлено, с цел да се разбунят духовете и да се предизвика дебат.

2. Ако не е нарочно... ми да я беше пуснал пък песента, и толкоз. Първо, че е избран НАШИЯТ СИ ВАРИАНТ, а можеше да поиска на Брена, но той се кефи на Кама. Второ, тия музикални поздрави спомагат за добросъседските отношения.

3. Това, че дебатът се обърне на тема чалга култура и принципи... е тъпо. Това е просто една песен, при това хит. Много обичаме да генерализираме конкретен казус и да му придаваме я политически, я социален оттенък, само и само да се делим. Музиката като музика не е виновна за нищо, в това число и чалгата. Музиката не ни е виновна за избора на политици, за агресията на пътя и в дома, за лошото образование, нито за това, че сме чуждопоклонници. Няма значение, че е Ноле и че е велик. Всеки човек е нещо сам по себе си и ако поиска да му се пусне някаква песен, в свободни времена живеем - това са човешки права. Защото като цяло Диджеите си повярваха повече и от певиците и решиха, че те определят правилата. Сетете се как години наред манипулираха пазара през клубовете.

4. Не е притеснителна музиката, тя сплотява. Онова, което не е наред в чалгата, е същото онова, което не е наред в политиката. Сещам се за последния случай с Анелия. Диона няма да коментирам, тя е бездънна яма. Чалгата мисленето е да си нагъл. Да си предизвикал или да си участвал волно или неволно в ПТП, да се жалваш в сторита... да не отидеш в болницата да видиш детето в реанимация, а веднага на другия ден да бичиш плейбека в кръчмата в Приморско. Без страх от Бога. Без да се кротнеш малко. Една чалгарка не съм видял, да е сгазила лука... и да се е извинила публично, със срам в очите. И да се е смирила. Човек малко трябва да има съвест е да знае кога да се покрие и как да се реабилитира, но те са от нагли по-нагли, защото са прости и си вярват. В такъв смисъл не музиката им е виновна, а те самите с поведението си дават лош пример. Това малко извън темата с мача, но в контекста на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Кой им поддържа профила? 😭

IMG-8339.jpg

И баладата, и "Разбивацията" първо ги пуснаха в покъртителен вариант, после ги триха и подменяха. Аз не знам Кати къде дреме или нарочно ѝ правят номера... ама е супер тъпо. Първо, идеята на подобно завръщане с такива песни, които пазарът не приема, не е ок. Второ, тя и по участия щяла да тръгва, не знам си какво. Не знам, нещо им става на тия жени, като минат една определена възраст.

В припева на "Разбивация" така пееше, че да събере всички чакали и вълци на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Абсолютно! Писнало ми е да се занимавам с малоумници на тази тема, просто защото някой е казал чалгата е лошо нещо и хайде една овца да тръгне и всички след нея…

И вечното любимо изречение на половин България на всички “моралисти” и “интелигентни” хора - Чалгата развали държавата. Какво е развалила, липсва елементарно възпитание, аз съм див чалгар, ама нито съм прост, нито съм невъзпитан, нито бълвам чалгарската култура, а тя не идва от музиката, а от възпитанието. Знам ценностите, виждам хубавите неща, държа се нормално, имам морал и пак съм един чалгар. Музиката е за забавление и не трябва да се плюе по нея, чалга културата не идва от жанра, а от уроците които дават родителите на децата си - тоест никакви. И музиката не е виновна за това дередже!

Музиката не е виновна, че някой я възприема за нещо буквално и се опитва да докара нечия визия, начин на говорене или цитира фрази от песни. Ами на времето рапа, Мишо Шамара и т.н. бяха модерни? Не мисля обаче, че някой възприемаше буквално нещата...... Тук е много лесно. 
Примерно - пие, пада, НАЛИВА СЕ, но се прави на умен "Не, аз чалга на слушам." "В моя дом ЧАЛГА не се слуша". "Чалгата е ПРОСТА музика", "Аз не давам на моето дете да слуша чалга".
Чакай малко, льольо или мърло - кой/коя си ти, че ще обвиняваш чалгата? А алкохола? Защо не се забрани? То се налива, наси** се без извинение, нооооооооооооооооо ЧАЛГАТА е виновна. Хора, осъзнайте се малко! Музиката не ви е виновна ЗА НИЩО! Всеки е свободен да слуша и харесва това, което иска. Не знам този DJ какво слуша , харесва или не, но музиката не му е виновна за нищо! Нито пък Камелия! Жената прави огромна разлика от шоу-бизнес и това каква е в живота. Някой сега ще каже "Ама тя пуска голи снимки" или "Ами когато пя по лепенки"? Ами да! Това е част от ШОУТО, от това да провокира, да бъде интересна и жената го прави. Защо не? Има акъл, позволява си го. Ти който коментираш като не можеш да си го позволиш - злобееш и "Аз не слушам ЧАЛГА". 
Елементарни хора! Ако бъдат ИЗСЕЛЕНИ от тук - ще бъде най-добре! ЗАЩОТО ВСЕКИ Е СВОБОДЕН ДА ПРАВИ ТОВА, КОЕТО ХАРЕСВА И ИСКА! Който се НАГАЖДА - нека да спре и да се осъзнаем, че ние САМИ правим живота си такъв - какъвто е. Нито ти е виновна Камелия, нито Мишо Шамара, нито Преслава, Глория, Галена и т.н. Това са изпълнители и са постигнали нещо! Просто уважавай труда на хората. Друг е въпроса, че можеш да използваш хумор и да кажеш тоя ми е смешен, нелеп и т.н. Диджей, това си е чисто женска злоба! Поне в чужбина ни мислеха за положителни и добронамерени, но той свали маската на част от хората и видяха какви същества може да има тук. Аз съм ЗА нагаждачите ВЪН! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че въпросният DJ щеше да си спечели много популярност и суперлативи ако си беше подготвил песента предварително и я беше пуснал като “изненада” за Джокович, сърбина щеше да полудее от кеф. Все пак преди известно време тая песен беше гръмнала точно заради него и няма как да не е запознат със случката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Аз съм на мнение, че въпросният DJ щеше да си спечели много популярност и суперлативи ако си беше подготвил песента предварително и я беше пуснал като “изненада” за Джокович, сърбина щеше да полудее от кеф. Все пак преди известно време тая песен беше гръмнала точно заради него и няма как да не е запознат със случката.

Със сигурност, но човека е комплексиран. Камелия автограф или снимка му е отказала? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Къде казах, че ми е трудно да ти чета ферманите? Очевидно съм ги прочел, щом ти отговарям. Просто се набиваш на очи как все си на въпреки с дългите ти постове за п*шки и как всички други видиш ли били овце, мишки, мижитурки, само ти представи си ги разбираш нещата и си най-възвишеният. Не съм длъжен да съм проследил цялата "кариера" на този никому неизвестен "DJ" - преди 2 дни нагледно получих пример за работата му и как изложи не само себе си, а и българите като изключително неучтиви и негостоприемни. Явно имаш някаква завист и неприязън към Джокович, но човекът съвсем добронамерено и по-възможно най-търпелив начин МОЛЕШЕ да му се пусне песен на български, с което искаше да покаже уважение към нас. Плюеш само защото е сърбин, но нека си представим ако нашият Григор беше унизен по този начин.

Някой като определи нещо написано като ферман. Значи не му е приятно да чете дълъг пост. 

Не съм нещо възвишено и аз съм смъртен, но въпроса е, че доста хора не могат да го осъзнаят тоиз факт, че всички сме такива. 

Да наричам хора с думата "овце", защото се държат по абсолютно същия начин като животните. Някой им казва нещо и те по гребена на вълната за да са актуални и да не останат назад, разбираш ли, давай да тролим някой си DJ само защото не бил пуснал любимата песен на господин тенесиста. Ми ще го преглътне. Какво като е той? Ако беше някой обикновен човек нямаше и да му се обърне такова внимание. Защо трябва някой DJ да е световно известен и всички да го знаят? Може да си пуска само на определени места. А тези пишман DJ, които пускат всичко и нямат правилна ротация? Човека се е ориентирал в дадена сфера и там си пуска, не пуска чалга. И ясно го е заявил преди събитието. Можеха в последния момент да го разкарат и да сложат друг като е толкова голям проблем. Проблема не е в DJ-я, а човека който го е избрал и сложил там! Че изложил българите пак опираме до въпроса защо българите са допуснали той да им води събитието хм? Да си бяха избрали DJ който ще ги представи достойно според тях. Работата излиза като: "Кой ми с*а в гащите". Все някой друг им е виновен на българите, все недоволни.

Не завиждам на никой, няма за какво. Нито ме интересуват парите, нито колко е известен и какво можел да си позволи. Като гледах клипочето където "се молеше" с преводач, ми приличаше малко на сценка от WWE. Тотален цирк. Ти къде си виждал тенесист да се моли на DJ да му пуснат песен.Уважение не знам дали е искал да покаже. По-скоро това е песента която е чул и му станала любима. Не плюя защото е сърбин. 

Представи си го да отиде на гости на кралското семейство където се изискват сума етикети. И да им кажеш еййй пуснете ми Луда по тебе щото аз така искам? Охраната веднага ще го изхвърли.

Така, че голям праз. Един тенесист искал песничка някъде си, не му я пуснали... Живи и здрави. 

Под лизане на задни*и, п*шки и т.н. Имам предвид да се кланяш на някой само защото е известен, в жалкия си опит да намажеш нещо от него.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То като цяло идеята е била Камелия да се появи в Арената и да изпее песента, имало си е някаква подготова, която е била осуетена по нейни думи. Вече кой е прецакал нещата - не става ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@FolkEmpire

Само че DJ-я е просто персонал, какъвто е и сервитьора, бармана, готвача и т.н. Той получава заплата за работата си, а тя със сигурност не е да си чеше егото и да се прави на интересен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Нормално е това разделение. У нас чалгата се появява постфактум, при сърбите си е национална музика. Освен това не съм чувал в Сърбия да има текстове от сорта на камъните падат, тез червени домати или да са откровено се*суални, арогантни и елементарни. Колко кючека станаха хит в последните 3-4 години, които нямат никакъв смисъл. Чалгата е посредствена. Защо преди 20г вирееше във всички възрасти? Защото беше изчистена, имаше разнообразие и всъщност описваше ПОП ФОЛК. Сега е селяния, чалга. Излязоха едни По, по, по, ВНЛ, Улицата и дотам. Всичко друго е някаква халтура. Тъй че това разделение ще продължи.

Конкретно балканско звучащите песни си ги е избрал баш българинът още докато е бил под строй през 80те - затова през 1990 Лепа Брена постига фурор, с който и до днес се сравняват модерните концерти на съвсем различни изпълнители. Но ние сме единствената балканска държава, която дели това звучене от другия поп - западно звучащия - все едно и двете не са български продукти от български изпълнители.

Иначе е факт, че всеки строй си налага своята музика. И естрадата реално е жанр, повлиян от френско-италиански шансони и руски шлагери - но десетилетия след върха си все още е по-призната от чалгата. И в това няма абсолютно нищо изненадващо. Качеството наистина е ключово за това една музика да остави добър привкус у хората, защото не е нужно да си съвременен псевдо интелектуалец или привърженик на комунизма, за да искаш културата да се обогатява позитивно, а не негативно. Прав си за текстовете на някои песни, баш те са си онова, което създава лошия имидж на жанра - и баш това е и причината чалгата да е изритана от масата в последните няколко години. Плюс огромен дял от звученето на по-новите песни, де - мелодии, направени за слушане в клуб или в кола, а не на маса с хора на всякакви възрасти. Но пък добри парчета с веселяшки акцент като Луда по тебе поне винаги ще напомнят защо жанрът някога е имал и добра слава и защо малко или много тази музика към днешна дата си е нашият балкански поп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

@FolkEmpire

Само че DJ-я е просто персонал, какъвто е и сервитьора, бармана, готвача и т.н. Той получава заплата за работата си, а тя със сигурност не е да си чеше егото и да се прави на интересен. 

Просто не са сложили правилния DJ където трябва. Не ви е виновен DJ-я. Пак се повтарям, човека е казал, че ще "забавлява с пънк", никъде не казвал, че ще пуска поп-фолк и т.н. Не всички DJ-и пускат миш-маш от всички жанрова.

Щом е обслужващ персонал, значи собственика му е забранил да пуска поп-фолк по някаква причина. Ако беше виновен DJ-я, нямаше изобщо да го слагат там. Човека който го е избирал би трябвало да е бил запознат кой е и какво пуска.

Другия вариант е да се е целял точно такъв скандал.

Бай Ганьовци са всички, които плюят по DJ-я, а не той. Да бяхте назначили вие правилния DJ и ситуацията ако се беше същата къде щяхте да се скриете?

Всички напоследък много навътре приемат някакви излишни простотии, които няма с какво да им допринесът.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е Григор също да е имал пръст в това да не пуснат песента, защото е един от организаторите.

Според казаното от Камелия той е бил напълно наясно за желанието на Ноле и ако е искал да бъде пусната песента е щял да го осигури въпреки желанията на DJ-я. 
Крум Савов също твърди, че екипа на Гришо е забранил песента.

Естествено Гришо се измъкна невредим от цялата ситуация защото си изигра кючека под дъжд от салфетки.

temp-image-14800371-B4-AF-43-FE-B0-B7-2-EC29-AB424-FC.webp

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Просто не са сложили правилния DJ където трябва. Не ви е виновен DJ-я. Пак се повтарям, човека е казал, че ще "забавлява с пънк", никъде не казвал, че ще пуска поп-фолк и т.н. Не всички DJ-и пускат миш-маш от всички жанрова.

Щом е обслужващ персонал, значи собственика му е забранил да пуска поп-фолк по някаква причина. Ако беше виновен DJ-я, нямаше да го сложат на събитието.

Какво значи “където трябва”? Един истински професионалист ще се адаптира навсякъде, без значение от жанра. Там е работата, че сърбина му я поиска точно за 20 секунди, а не да му пуска ретро попфолк парти през цялата вечер

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Възможно е Григор също да е имал пръст в това да не пуснат песента, защото е един от организаторите.

Според казаното от Камелия той е бил напълно наясно за желанието на Ноле и ако е искал да бъде пусната песента е щял да го осигури въпреки желанията на DJ-я. 
Крум Савов също твърди, че екипа на Гришо е забранил песента.

Естествено Гришо се измъкна невредим от цялата ситуация защото си изигра кючека под дъжд от салфетки.

temp-image-14800371-B4-AF-43-FE-B0-B7-2-EC29-AB424-FC.webp

Всъщност да, защо цялото внимение е насочено върху Джокович? А къде избяга Димитров?

  

преди 7 минути, Danger. каза:

Какво значи “където трябва”? Един истински професионалист ще се адаптира навсякъде, без значение от жанра. Там е работата, че сърбина му я поиска точно за 20 секунди, а не да му пуска ретро попфолк парти през цялата вечер

Напротив, един истински професионалист знае какво пуска, а не 200 жанра в едно и хората да се чудят каква е тази манджа с грозде. Има бутикови DJ-и има и шкембе DJ които каквото им кажеш го пускат заради бакшиша. Да диджействаш не е само да смесваш 2 песнички като свършва другата и почва другата. Диджеите правят и музика. На този не му е в историята поп-фолка. Толкова ли не може да го разберете. Като е искал да му пуснат Луда по тебе за 20 секунди да си беше поръчал друг DJ, че нали може да си го позволи както пишат в социалките. Търсете си човека назначил DJ-я и него псувайте, че сложил пишман DJ да му пуска пънк музика. А не цялата помия да се излива върху един човек от персонала.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Като е искал да му пуснат Луда по тебе за 20 секунди да си беше поръчал друг DJ, че нали може да си го позволи както пишат в социалките.

Джокович откъде ли ще знае, че в България делим жанровете, и че не е както в Сърбия :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, FolkEmpire каза:

Търсете си човека назначил DJ-я и него псувайте, че сложил пишман DJ да му пуска пънк музика. А не цялата помия да се излива върху един човек от персонала.

След изказването на DJ-я не бих го извинил, дори вината да е изцяло на организаторите.

Не може хората да те обвиняват в абсолютно неуважение към велик спортист и че си изложил нацията, а ти буквално да кажеш “Не ме интересува, вие нищо не разбирате”.

Можеше да каже, че е било технически невъзможно да пусне песента, че е бил възпрепятстван по някакъв начин или че не е зависело напълно от него.

Няма как да кажеш на всички други, че са тъпи а ти си прав и да очакваш нещо различно от публичен линч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Джокович откъде ли ще знае, че в България делим жанровете, и че не е както в Сърбия :rolleyes:

И там имат и поп и фолк и рок, но най-популярния им жанр си е фолка им.

Ето и един DJ Dian Solo (Deep Zone) който мисли като мен:

WWW.FACEBOOK.COM

Относно случая Джокович vs Marten, може би трябваше да се направи някакъв интересен ремикс, подобен на mashup-a който направих при Шоуто На Рачков...

 

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

След изказването на DJ-я не бих го извинил, дори вината да е изцяло на организаторите.

Не може хората да те обвиняват в абсолютно неуважение към велик спортист и че си изложил нацията, а ти буквално да кажеш “Не ме интересува, вие нищо не разбирате”.

Можеше да каже, че е било технически невъзможно да пусне песента, че е бил възпрепятстван по някакъв начин или че не е зависело напълно от него.

Няма как да кажеш на всички други, че са тъпи а ти си прав и да очакваш нещо различно от публичен линч.

Той и да беше убил човек нямаше да го плюете толкова. Само защото наранил егото на Ганя, че не пуснал любимата му чалга на госта му брат от Сърбия и го изложил ще го изяде с парцалите.

Явно "хората-тези които скочиха срещу DJ-чето"(банда комплексирани индивиди) не могат да разберат, че не всичко става на всяка цена.

Той като ти каже-излъже нещо, ще приемеш лицемерието му за по-добър вариант отколкото като ти каже истината в очите така ли?

Пиша го за поред път - не е виновен DJ-я, а този който го е поръчал да ПУСКА там!? Едва ли е бил на щат там за да е обслужващ персонал. Бил е на хонорар както чалгарките ги поръчват.

Някой е искал да се представим на световно ниво, но не е помислил, че може DJ-я да няма чалга в репертоара си. Как си представяш да пусне Луда по тебе от тубата, първо, че звука ще е траш в залата и ще е тотална цигания.

Можеха да разговарят с DJ-я предварително за тази песен и той да си акомпанимира своя версия на песента. Всичко в организацията е било от днес за утре.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...