Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, FolkEmpire каза:

Според мен не, този вокал пее и на предишните песни на Пашев. В Бавария също пее този вокал, но не е Коце за мен.

Ама там пише, че е с Константин ? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро интервю на Кама, въпреки шибания водещ.

Освен всичко каза, че си е пипнала носа. Не е искала да е толкова чип, но така се случило.

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

През 2024 година Десита изкара най-хубавата си песен в кариерата й! БЕЗМИЛОСТЕН ХИТ! ❤️ 

 

На Десита Гъбин даде хитачки като това и "Дале Бейби", а Лиди я остави на заден план след дуета с Азис.:angry: Испанците да го оставят на сухо дано, и да седи в хотела да се тъпче с паеля и кексчета.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

На Десита даде хитачки като това и "Дале Бейби", а Лиди я остави на заден план след дуета с Азис.:angry: Испанците да го оставят на сухо дано, и да седи в хотела да се тъпче с паеля и кексчета.

На мен "Ми Амор" ми е една от любимите песни тая година. Наистина не очаквах. Алфите тая година имат много яки песни - Мой си мерак, Ми амор и Далето..... Иначе Лидия си има хит с Азис. Ама не може да я остави без песен? Няма ли да пусне нещо?

WWW.FACEBOOK.COM

Жертва на малката ми манипулаторка 😃🤪 #preslava #paola #momsday #mygirl. preslava_official · Оригинално аудио

Нашата Преслава колко е готина! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

На мен "Ми Амор" ми е една от любимите песни тая година. Наистина не очаквах. Алфите тая година имат много яки песни - Мой си мерак, Ми амор и Далето..... Иначе Лидия си има хит с Азис. Ама не може да я остави без песен? Няма ли да пусне нещо?

WWW.FACEBOOK.COM

Жертва на малката ми манипулаторка 😃🤪 #preslava #paola #momsday #mygirl. preslava_official · Оригинално аудио

Нашата Преслава колко е готина! ❤️ 

Феновете: Чакат новини за албум и втора дата за концерта

Преслава: На ви тоя скеч с Паола

 :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Феновете: Чакат новини за албум и втора дата за концерта

Преслава: На ви тоя скеч с Паола

 :D

Тя каза, че на есен ще каже за какво става дума.... Но то ясно, че е за албум. Албумът ще е или към края на октомври или ноември според мен..... Зависи.... Сигурно ще сподели в последния момент. 
Между другото още се говори за Камелия. Даже днес по Нова при Лора Крумова с Халваджиян и Рачков хванах, че ги попитаха за този случай с "Луда по тебе". Все още не е всяко чудо за три дни! Напротив! Пък и песента е от големите поп-фолк хитове, не е като да мине и замине. Това е песен на 25 години за която още се говори? Не е само до Джокович и по концерти сме виждали и знаем какво става!

SIGNAL.BG

Камелия коментира за пореден път в интервю създалата се ситуация след демонстративния мач между Григор Димитров и Новак Джокович в София. Двамата топ

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ИСКАТ или НЕ за ЖАНРА още се говори и ще ПРОДЪЛЖАВА да се говори! Тази година има по някой друг хит, възроди се стара песен на Андреа - Лоша, а Луда по тебе вълнува и винаги е вълнувала хората.
Галена изкара албум с 10 нови песни и клипове, открои се един от хитовете, Емануела има хит с Дамян, Джордан, Лидия и Азис, Симона и Мирела имат хитове тази пролет, към края на лятото и Константин пусна хит с Томас и точно към края на годината черешката: Преслава с първи голям концерт!
Успешна година! Може би 2021 беше последната успешна година и пак не знам дали имаше толкова събития които да вълнуват. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Gerganafen каза:

На Десита Гъбин даде хитачки като това и "Дале Бейби", а Лиди я остави на заден план след дуета с Азис.:angry: Испанците да го оставят на сухо дано, и да седи в хотела да се тъпче с паеля и кексчета.

E сори, ама на Лида даде Азис, а на Десита имитацията дето е 1000 пъти по слаба. Tва, че Деса извади късмет е друг въпрос. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

E сори, ама на Лида даде Азис, а на Десита имитацията дето е 1000 пъти по слаба. Tва, че Деса извади късмет е друг въпрос. 

Няма пък, искам всичко на Лиди да дава. Ако не, ще се премести в Даймънд да прави дуети с Томас - ще го открадне от Ванеса, която може да му е майка. Първият дует на Лиди и Томас ще е кючек със заглавие "Вземи си кака да те отрака".

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Няма пък, искам всичко на Лиди да дава. Ако не, ще се премести в Даймънд да прави дуети с Томас - ще го открадне от Ванеса, която може да му е майка. Първият дует на Лиди и Томас ще е кючек със заглавие "Вземи си кака да те отрака".

Теда го изпя вече

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Тя каза, че на есен ще каже за какво става дума.... Но то ясно, че е за албум. Албумът ще е или към края на октомври или ноември според мен..... Зависи.... Сигурно ще сподели в последния момент. 
Между другото още се говори за Камелия. Даже днес по Нова при Лора Крумова с Халваджиян и Рачков хванах, че ги попитаха за този случай с "Луда по тебе". Все още не е всяко чудо за три дни! Напротив! Пък и песента е от големите поп-фолк хитове, не е като да мине и замине. Това е песен на 25 години за която още се говори? Не е само до Джокович и по концерти сме виждали и знаем какво става!

SIGNAL.BG

Камелия коментира за пореден път в интервю създалата се ситуация след демонстративния мач между Григор Димитров и Новак Джокович в София. Двамата топ

 

image.png.229423c19b8725fd8401dad39af430d1.png

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

image.png.3ff3acced9ba42e9ffd7a8ebbcca2e2e.png

Кама ви го каза: "От шоу се превърна в сеир, по нашенски."

Ох, уморен съм от тази. Не спря да обикаля по медии за това., че някой поискал песничката и от 99-та... С този грозен нос, изглежда като пинокио.  Много досадна жена...а тази блуза на Мики Маус в национален ефир.... Тъжно.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Karma93 каза:

image.png.229423c19b8725fd8401dad39af430d1.png

:D :D :D Пий едно с този ХИТ! @asylum
Между другото трябваше да се казва "Вече вдигам го на точния човек"!

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Jake каза:

Ох, уморен съм от тази. Не спря да обикаля по медии за това., че някой поискал песничката и от 99-та... С този грозен нос, изглежда като пинокио.  Много досадна жена...а тази блуза на Мики Маус в национален ефир.... Тъжно.

Кога пък Камелия се е обличала стилно, че сега на тия години да очакваме да се научи да го прави. Никога не е имала усет за тия неща.. нито по участия, нито по концерти, нито по разни тв изяви. Облича се като от битака, буквално с каквото хване от гардероба. 

Уж казва, че типично по български се е превърнало в сензация, а самата тя се старае да си изпише активи от това. Трябва да благославя Лепа докато е жива заради тази песен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар за Анджи. @asylum коментирай
 

до вчера работеше в пип шоу на лъвов мост и правеше танци за 20лв и други неща по кабинките сега певица немам думи дъното emoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.pngemoji_u1f602.png там не е скована изобщо да знаете като тука
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Какво мислите за тази звИзда 😁

 

За първи път я чувам. Тя имала и песни? :D :D :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Кога пък Камелия се е обличала стилно, че сега на тия години да очакваме да се научи да го прави. Никога не е имала усет за тия неща.. нито по участия, нито по концерти, нито по разни тв изяви. Облича се като от битака, буквално с каквото хване от гардероба. 

Уж казва, че типично по български се е превърнало в сензация, а самата тя се старае да си изпише активи от това. Трябва да благославя Лепа докато е жива заради тази песен.

Напомня за едно предаване от преди години... Учеха жени над 50 как да се обличат за годините си, всички бяга руси, силикон, розови дрехи, тийн дрехи.. Накрая ги превръщаха в добре облечени за годините си. Камелия ми напомня точно за тях...Толкова ли няма кой да и каже как да се облича, евтин кич за ромка на 15... Толкова ли не може да сложи една хубава рокля, костюм.... 

Това, че Джокович харесва тази песен и тази на Лепа Брена, не означа, че някой харесва персонално Камелия и или нешо подобно..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

За първи път я чувам. Тя имала и песни? :D :D :D :D :D 

Не знам, и аз я чух за първи път. Май е кръчмарска певица и ходи да пее по сватби и други тържества. Изяде хейт, че съсипала песента на Драгана, а мен ме изкефи как я изпя. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...