Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Just_Me каза:

Глория май вече няма гадже - не се следват с Добри и май си е махнала снимките с него 🤔
@fengergana нападай! (ако ти е по вкуса) :D 

Много е стар за нея. Тя вече се е насочила към мъжа на @Stela - Мастагарков

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Алисия е скрита лесбийка! Всеки ден обикаля с една, която е по-мъжествена от Галин.

Подкрепям малкия и среден бизнес.

Ползвала е Божинов за разплод, а сега ходи по любов! Явно е имала лесбодрами с Джина и Ивена, които и до днес са заедно 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey надуваме ли Яница?

7-FF63814-5-D36-4523-A79-D-6-C0-E3-CB510

Яница си я пускам веднъж само когато пусне нова песен. Последната й топ песен за мен беше Топ любовник. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

Алисия е скрита лесбийка! Всеки ден обикаля с една, която е по-мъжествена от Галин.

Не ми завиждай,че съм приятелка с Алисия!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Недооценен хит!

 

Текста много бързо омръзва. Много ме зариби в началото, но сега не можеш да ме накараш да си я пусна.

Беше ли ти Яко май се оказа моя фаворит от "албума". Има повече потенциал за продължително слушане. Както някой тук беше писал "Пашевата версия на Прощавам ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Тази седмица са Яница, Мария и ДесиСлава. Коя ще изкара най-успешната песен?

Аз залагам на Десс заради носталгичния фактор.

Само на Деси да не е кавър на Бели нощи. С този втори тийзър дето пусна така изглежда. 

преди 2 часа , Just_Me каза:

Глория май вече няма гадже - не се следват с Добри и май си е махнала снимките с него 🤔
@fengergana нападай! (ако ти е по вкуса) :D 

как да не ми е - леко грозноват, 2 метра висок мускулест мъж да чупи мен и мебелите у нас с мен, и да пълзя в краката му 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, fengergana каза:

Само на Деси да не е кавър на Бели нощи. С този втори тийзър дето пусна така изглежда.

🤪

Според мен няма да е кавър, а просто ще има интро ретроспекция, за да изглежда по-зрелищно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, fengergana каза:

Само на Деси да не е кавър на Бели нощи. С този втори тийзър дето пусна така изглежда. 

Ще има мотиви от “Бели Нощи” както тази на Анелия имаше мотиви от “Погледни ме във очите”.

Явно това е цялата цел на Токича.

Да очакваме Гертруд с “Губя те бавно” @Gerganafen

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ако не пусне песента през август, ще я пусне през най-слабия ден от седмицата... И то в канала на Токича 😆 Усещам титаничен флоп, който едвам и песните на Айван ще мине, но поне ще е ТОП качество, струва ми се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

Разбира се, че ако не пусне песента през август, ще я пусне през най-слабия ден от седмицата... И то в канала на Токича 😆 Усещам титаничен флоп, който едвам и песните на Айван ще мине, но поне ще е ТОП качество, струва ми се...

Все песимистично, фаталистично и мрънкащо. Я денят, я месецът ще са проблем. Ми часът? Истинският хит нищо няма да го спре да се прояви.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Emanuela.Carey каза:

Ще има мотиви от “Бели Нощи” както тази на Анелия имаше мотиви от “Погледни ме във очите”.

Явно това е цялата цел на Токича.

Да очакваме Гертруд с “Губя те бавно” @Gerganafen

Искам и на Гери видео обобщаващо най-силните й моменти.:heart: Т.е. хитът за танковете и побеснялата Гала хвърляща сценарии. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Все песимистично, фаталистично и мрънкащо. Я денят, я месецът ще са проблем. Ми часът? Истинският хит нищо няма да го спре да се прояви.

Все още не съществува песен в историята на жанра която не е станала хит, защото е излязла във вторник, тази ще е първата :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Все песимистично, фаталистично и мрънкащо. Я денят, я месецът ще са проблем. Ми часът? Истинският хит нищо няма да го спре да се прояви.

Вярно си е. Ама трябва и стратегия за изпълнители с почти 30 години кариера, които в последните години и без друго едвам кретат и публиката не ги отразява толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Гери и Деси са да кралиците на Токича Прожектс.:heart: Тамън Десс стана брюнетка и няма да са съвсем като Тройници. :D

На Аня песента от него има 2 милиона, не е чак толкова зле. Дуетът й с Илиян също има толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Искам Гери и Деси са да кралиците на Токича Прожектс.:heart: Тамън Десс стана брюнетка и няма да са съвсем като Тройници. :D

На Аня песента от него има 2 милиона, не е чак толкова зле. Дуетът й с Илиян също има толкова.

Те 2та милиона са днешния еквивалент на някогашните 5-6М. Приличен сезонен успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Те 2та милиона са днешния еквивалент на някогашните 5-6М. Приличен сезонен успех.

Чакаме Десс да спасява Токичовия канал, защото най-гледаната песен няма и 100К😢 Трябват му проекти с утвърдени звезди. Анелия не му направи услугата песента й да е в неговия канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Между другото преди няколко месеца гледах ТВ Планета - тая телевизия не е мръднала от 2005 година. Едни и същи шапки, цялостна визия. Може би клиповете като са с добро качество е ок. Но Планета Фолк - божеее.... то размазана картина, не можеш да разбереш кой пее. Някакви песни от едно време. Потрес. Но за 1 000 зрители дневно - толкоз.

Да, когато припевът представлява една дума не е трудно :D 

Планета доста се е променила от 2005-та насам, най-малкото тогава излъчваха тотални хитове, имаха концерти, турнета и над 100К зрителя дневно, а днес.... нищо не е останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп Фолк Скандали (Септември 2024)

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...