Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Не знам, и аз я чух за първи път. Май е кръчмарска певица и ходи да пее по сватби и други тържества. Изяде хейт, че съсипала песента на Драгана, а мен ме изкефи как я изпя. 😁

Малко Кали Вайб ми идва?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не знам, и аз я чух за първи път. Май е кръчмарска певица и ходи да пее по сватби и други тържества. Изяде хейт, че съсипала песента на Драгана, а мен ме изкефи как я изпя. 😁

Имала е и албум навремето. Беше солидно между 100 и 110-то място на изпълнителите.

hqdefault.jpg

  • Haha 3
  • Wow 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Не че това е особено стилно

WWW.INSTAGRAM.COM

5 likes, 8 comments - samahmusmar on September 21, 2024: "@gloria_bulgaria душата ми ❤❤🔥🔥🔥".

 

Е Глория вече редовно се облича като леличка. И тук се е докарала така. Въпреки това през годините е показала доста повече стил от Камелия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Jake каза:

Напомня за едно предаване от преди години... Учеха жени над 50 как да се обличат за годините си, всички бяга руси, силикон, розови дрехи, тийн дрехи.. Накрая ги превръщаха в добре облечени за годините си. Камелия ми напомня точно за тях...Толкова ли няма кой да и каже как да се облича, евтин кич за ромка на 15... Толкова ли не може да сложи една хубава рокля, костюм.... 

Това, че Джокович харесва тази песен и тази на Лепа Брена, не означа, че някой харесва персонално Камелия и или нешо подобно..

И да има кой да й каже надали ще го послуша. Тя си живее в нейния свят, смята, че има собствен отличаван стил и всъщност си е точно така. Един различен и кичозен стил 😁

Тук направо кърти кичозомера с тия пера и шарена рокля 😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Е тук няма кич, така е. 😁 И песента е много яка. Винаги съм я харесвала. 

Да. Но имах предвид, че с тези пера на главата е много секси. :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Бих казала, че е страстоубийка с тях. 🤣

Защо? Много различна сцена може да стане? :D :D :D 
С пера, по лепенки и отгоре с мрежеста рокля

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

И да има кой да й каже надали ще го послуша. Тя си живее в нейния свят, смята, че има собствен отличаван стил и всъщност си е точно така. Един различен и кичозен стил 😁

Тук направо кърти кичозомера с тия пера и шарена рокля 😂

 

Мен тук много ме кефи, а и срути залата на тоя концерт - изобщо не беше обявена, че ще участва и хората истерясаха като излезе, бях там.

Иначе ей това ми е най-стилната визия в чалгата евър -  от парцала за под на главата през евтината трикотажна нощница до сандалките няма къде да я барнеш, класа и стил:

Иначе Данна била леляк...

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Ето ви задачка - който познае коя е фолк дивата печели оригиналната й глава във формалдехид

 

Screenshot_20240923_014722_Facebook.jpg

Доника? Само тя има такъв нос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jouey каза:

DJ Цеци Лудата Глава

Уау! Наистина е брутален! 😮 Пашев като композитор е добър по принцип. Но от последните песни на Ванеса Аномалия и Бавария са ми ненадминати. Новата също не е лоша.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Анка пак с Пашев ще работи

IMG-8436.jpg

Супер! За Анелия винаги се е старал най-много! И "Буря" е брутална песен, една от най-добрите, просто трябваше да я пусне октомври.... песента си е типично за есента. Дали се е отказала от гръцките кавъри? Имала три, че и клипове снимала... Имам съмнения, че единия е бил "Съжалявам" която вече излезе.... Не ми се вярва да наспами толкова песни. Не, че не го е правила..... Но "Буря" трябваше сега да се пусне...... Може и на по-късен етап да й се обърне внимание покрай тик-ток. Ще видим. Вече не бързам да ги отписвам като флопове. А и реално песента изобщо не е флоп като предните й няколко.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Трябва да благославя Лепа докато е жива заради тази песен.

Е тя нали сега твърди, че нейната версия е по-голям хит от тази на Лепа щом сърбите я пеят.

Даже като бяха изсвирили мелодията на фестивала в Санремо беше написала, че е нейната песен.

С Андреа спешно трябва да направят дует със заглавие “Заблуда”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия във всички интервюта, които дава в момента се опитва да защити попфолка. 

Още повече, че си позволи даже да нахрани сина на Халваджиян, който също уж забраняваше чалгата в неговите предавания, но сега не минава сезон на "Капките" без чалга изпълнител.

Личи си как доста е израснала, майчинството я е променило, изглежда някак спокойна и уверена.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...