Jump to content



Поп Фолк Скандали (Септември 2024)


Препоръчани коментари

преди 43 минути, HIStory каза:

Ехее браво! На какъв адрес да ти пратя старата й глава?

Оставям ти я, но ако намериш стария нос на Камелия, от сега кажи къде да преведа капаро. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Grinch каза:

Оставям ти я, но ако намериш стария нос на Камелия, от сега кажи къде да преведа капаро. 

 

Ровя в склада, ама... Бони, Галя, Преса,  Боева няколко броя, ушаците на Анелия... Баш Камелиния липсва 🫤

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Ванчето много яде бе :D

WWW.FACEBOOK.COM

Крава ли ядох

 

Кравите кога почнаха да се самоизяждат... 😁

Опасна е Ванчето. Яли 5 човека и се мръщи на сметката накрая.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , HIStory каза:

Мен тук много ме кефи, а и срути залата на тоя концерт - изобщо не беше обявена, че ще участва и хората истерясаха като излезе, бях там.

Иначе ей това ми е най-стилната визия в чалгата евър -  от парцала за под на главата през евтината трикотажна нощница до сандалките няма къде да я барнеш, класа и стил:

Иначе Данна била леляк...

Е аз не отричам приемите на Камелия и успехите през годините. Просто като визия винаги ми е била обратното на стил и класа. Преслава също не беше от най-стилните, но после се оправи и започна да се облича доста по-добре. Нищо, че сега пазарува от алито и шийн. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Е тя нали сега твърди, че нейната версия е по-голям хит от тази на Лепа щом сърбите я пеят.

Даже като бяха изсвирили мелодията на фестивала в Санремо беше написала, че е нейната песен.

С Андреа спешно трябва да направят дует със заглавие “Заблуда”.

На Лепа е в пъти по-голям хит и то балкански. На Камелия я пропяха покрай Джокович и си бяха временни явления тия моменти. Не е такъв масов хит както в България. Сърбите са родолюбци и никога не биха приели нещо чуждо за по-добро от тяхното, особено когато е взето от тях. Вижда се, че наши изпълнители трудно могат да пробият там. Тук издигаме в култ техните изпълнители, пълним залите като правят концерти, слушаме ги... Колко наши изпълнители ходят да правят самостоятелни концерти там? Разликата е огромна. Лепа с хитовете си пълни зали и стадиони в България. Представи си Камелия кога ще напълни тяхната Арена примерно, пък нека си мисли, че "Луда по тебе" е по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Е аз не отричам приемите на Камелия и успехите през годините. Просто като визия винаги ми е била обратното на стил и класа. Преслава също не беше от най-стилните, но после се оправи и започна да се облича доста по-добре. Нищо, че сега пазарува от алито и шийн. 😁

Алито и Шийн са една идея по-класни от дългогодишния й избор - Юнона.

Камелия винаги залагала на сценични тоалети, не е излизала като след закъсняла абитуриентска. Единственият период,  който не й харесвам като сценични тоалети, е турнето с късата коса и после какадуто с лепенките,  иначе винаги е била топ, баш за сцена.

Screenshot_20240923_144038_Facebook.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Алито и Шийн са една идея по-класни от дългогодишния й избор - Юнона.

Камелия винаги залагала на сценични тоалети, не е излизала като след закъсняла абитуриентска. Единственият период,  който не й харесвам като сценични тоалети, е турнето с късата коса и после какадуто с лепенките,  иначе винаги е била топ, баш за сцена.

Screenshot_20240923_144038_Facebook.jpg

Те доста в някакъв момент носеха Юнона. Рекламираха ги просто. Глория беше първа май. Даже бяха направили юнонски потници с нея. 😁 Симона и сега носи Юнона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

"Ненормален" беше яка. В "Хубавица" е излишна. 

Предпочитам "Белег на врата" на Теодора. Не разбирам защо тази година има по толкова много кавъри на нейни песни? Доника, Мария, сега и тази Ая...

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Предпочитам "Белег на врата" на Теодора. Не разбирам защо тази година има по толкова много кавъри на нейни песни? Доника, Мария, сега и тази Ая...

Жалки опити да й стигнат нивото и класата

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Karma93 каза:

Жалки опити да й стигнат нивото и класата

 

Така е. Защо не ми излиза видеото?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Така е. Защо не ми излиза видеото?

Защото ютуб е сложил 18 плюс предупреждение... Теодора е винаги на ръба на приемливото и неприличното. Ще им се на копиращите я кьотки да имат сексапил, забелязан и цензуриран от най-голямата мрежа за видеосподеляне

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Karma93 каза:

Абонирайте се за ютуб канала на Гергана, за да започнат да го монетизират

https://www.youtube.com/@Gergana1

You are welcome

На кого е този канал?

преди 7 минути, Karma93 каза:

Защото ютуб е сложил 18 плюс предупреждение... Теодора е винаги на ръба на приемливото и неприличното. Ще им се на копиращите я кьотки да имат сексапил, забелязан и цензуриран от най-голямата мрежа за видеосподеляне

Ако това е 18 плюс, не знам... половината клипове на Маноля трябва да бъдат забранени.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

"Ненормален" беше яка. В "Хубавица" е излишна. 

Излишен е цялостен лайтмотив на цялото съществуване на Дончо. Извън форума ме съмнява дори роднините му, включително Гален, да знаят за творческите му напъни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

На кого е този канал?

Ако това е 18 плюс, не знам... половината клипове на Маноля трябва да бъдат забранени.

Ми говори се, че е на Гера в коментарите. Има някакви тъмбнейли, вероятно направени от някой неин рейнбоу фен. Никой не го е страйкнал още.

 

Или е неин, или @Gerganafen илu @fengergana го поддържат , за да намекнат на Гергана, че я чакаме

  • Like 1
  • Tongue 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Защо оставиха жиголото и трътлата без купени гледания? Галин сигурно спестява да купи на Лидия 10 милиона за следващата песен.

 

Снимката на Мартин от сайта за възрастни е шокираща. На това момче само очите са си му неговите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Супер! За Анелия винаги се е старал най-много! И "Буря" е брутална песен, една от най-добрите, просто трябваше да я пусне октомври.... песента си е типично за есента. Дали се е отказала от гръцките кавъри? Имала три, че и клипове снимала... Имам съмнения, че единия е бил "Съжалявам" която вече излезе.... Не ми се вярва да наспами толкова песни. Не, че не го е правила..... Но "Буря" трябваше сега да се пусне...... Може и на по-късен етап да й се обърне внимание покрай тик-ток. Ще видим. Вече не бързам да ги отписвам като флопове. А и реално песента изобщо не е флоп като предните й няколко.

"Буря" е толкова далече от това, което е показвала Анелия, че е нереално. 

Съжалявам за годежа й с бетаджията, но творческата й дупка е смайваща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Karma93 каза:

Ми говори се, че е на Гера в коментарите. Има някакви тъмбнейли, вероятно направени от някой неин рейнбоу фен. Никой не го е страйкнал още.

 

Или е неин, или @Gerganafen илu @fengergana го поддържат , за да намекнат на Гергана, че я чакаме

Искаш да кажеш, че не се знае. :D Представих си как Гуци ъплоудва в канала хахах и протрива ръце и мълви - ще видите вие една геодезия като гръмна с нов хит. Нека уточня отново, че е плод на фантазията ми. Не вярвам да пусне хит, освен ако не работи пак с ТокЕча.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...